HABERLER

Yayın Tarihi : 12 Haziran 2016 Pazar 23:44

U-12 LİGİ PLAY-OFF 1.AŞAMA MAÇ SONUÇLARI

11-12 HAZİRAN 2016 TARİHLERİNDE OYNANAN U-12 LİGİ PLAY-OFF 1.AŞAMA MAÇ SONUÇLARI VE BU SONUÇLARA GÖRE OLUŞAN 2.AŞAMA EŞLEŞMELERİ AŞAĞIDA GÖSTERİLMİŞTİR.

  2015 - 2016  FUTBOL SEZONU İZMİR İLİ U-12 KATEGORİSİ PLAY-OFF MÜSABAKA FİKSTÜRÜ 
             
    1.AŞAMA    
  TARİH  1. TAKIM  SKOR 2. TAKIM  SAAT  SAHA 
  11 HAZİRAN 2016 CUMARTESİ (1)ÇİĞLİ BLD. SPOR 2-1 (2)ÇAMDİBİ SPOR 17.30 ATATÜRK STADI 1 NOLU SAHA
  11 HAZİRAN 2016 CUMARTESİ (3)BUCA BLD. SPOR 3-0 (4)BUCA GENÇLERBİRLİĞİ 19.00 ATATÜRK STADI 1 NOLU SAHA
  11 HAZİRAN 2016 CUMARTESİ (5)DENİZ SPOR 0-2 (6)GÖZTEPE 20.30 ATATÜRK STADI 1 NOLU SAHA
  11 HAZİRAN 2016 CUMARTESİ (7)TORBALI SPOR  4-1 (8)BECKER DENİZ SPOR 18.00 ATATÜRK STADI 2 NOLU SAHA
  11 HAZİRAN 2016 CUMARTESİ (9)ÜÇYOL GENÇLERBİRLİĞİ 2-1 (10)YOL SPOR 19.30 ATATÜRK STADI 2 NOLU SAHA
  11 HAZİRAN 2016 CUMARTESİ (11)GENÇ ÖZGÜR 3-0 (12)İZMİR DEMİR SPOR 21.00 ATATÜRK STADI 2 NOLU SAHA
  11 HAZİRAN 2016 CUMARTESİ (13)İZMİRGÜCÜ 3-4 P (14)KARŞIYAKA GÜMÜŞPALA 21.00 BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASİ
  11 HAZİRAN 2016 CUMARTESİ (15)ÖDEMİŞ SPOR 2-1 (16)TİRE 1922 SPOR 19.30 BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASİ
  11 HAZİRAN 2016 CUMARTESİ (17)ÇEŞME BLD. SPOR 0-3 (18)İZMİR SPOR 18.00 BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASİ
             
  12 HAZİRAN 2016 PAZAR (19)ALTINORDU  6-0 (20)TELLİBAHÇE SPOR 18.30 ATATÜRK STADI 1 NOLU SAHA
  12 HAZİRAN 2016 PAZAR (21)BORNOVA GENÇLİK  F.Y. 6-7 P (22)SEFERİHİSAR SPOR 20.00 ATATÜRK STADI 1 NOLU SAHA
  12 HAZİRAN 2016 PAZAR (23)ŞİRİNYER İDMAN YURDU 0-2 (24)İZMİR DSİ SPOR 20.30 ATATÜRK STADI 2 NOLU SAHA
  12 HAZİRAN 2016 PAZAR (25)BERGAMA GENÇLERBİRLİĞİ 7-1 (26)HOCA AHMET YESEVİ 19.00 ATATÜRK STADI 2 NOLU SAHA
  12 HAZİRAN 2016 PAZAR (27)KARŞIYAKA DEMİRKÖPRÜ 0-2 (28)DİKİLİ BELEDİYE SPOR 18.00 BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASİ
  12 HAZİRAN 2016 PAZAR (29)PINARGÜCÜ 8-7 P (30)FORBES TORBALI SPOR 19.30 BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASİ
  12 HAZİRAN 2016 PAZAR (31)BAYRAKLI BLD. SPOR 0-3 (32)GÜZELTEPE SPOR 21.00 BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASİ
             
             
             
    2.AŞAMA    
1.MAÇ 14 HAZİRAN 2016 SALI ÇİĞLİ BLD. SPOR   BUCA BLD. SPOR 20.30 BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASİ
2.MAÇ 14 HAZİRAN 2016 SALI GÖZTEPE   TORBALI SPOR  19.00 BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASİ
3.MAÇ 14 HAZİRAN 2016 SALI ÜÇYOL GENÇLERBİRLİĞİ   GENÇ ÖZGÜR 17.30 BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASİ
             
4.MAÇ 15 HAZİRAN 2016 ÇARŞAMBA KARŞIYAKA GÜMÜŞPALA   ÖDEMİŞ SPOR 20.30 BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASİ
5.MAÇ 15 HAZİRAN 2016 ÇARŞAMBA İZMİR SPOR   ALTINORDU 19.00 BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASİ
6.MAÇ 15 HAZİRAN 2016 ÇARŞAMBA SEFERİHİSAR SPOR   İZMİR DSİ SPOR 17.30 BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASİ
             
7.MAÇ 16 HAZİRAN 2016 PERŞEMBE BERGAMA GENÇLERBİRLİĞİ   DİKİLİ BELEDİYE SPOR 18.30 BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASİ
8.MAÇ 16 HAZİRAN 2016 PERŞEMBE PINARGÜCÜ   GÜZELTEPE SPOR 20.00 BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASİ

Bu haber toplam 2965 ziyaretçi tarafından görüntülenmiştir.