HABERLER

Yayın Tarihi : 5 Nisan 2017 Çarşamba 13:32

U-16 PLAY-OFF KURA ÇEKİMİ YAPILDI

U-16 LİGİ PLAY-OFF KURA ÇEKİMİ 05 NİSAN 2017 ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT 12.00 DA İZMİR ASKF BİNAMIZDA YAPILDI. ÇEKİLEN KURA SONUCU OLUŞAN PLAY-OFF FİKSTÜRÜ AŞAĞIDA GÖSTERİLMİŞTİR. PLAY-OFF OYNAMAYI HAK KAZANAN TAKIMLARIMIZA MÜSABAKALAR ÖNCESİ KUPALARI TAKDİM EDİLECEK OLUP, MÜSABAKALAR SONUNDA 5 TAKIM İLİMİZİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA TEMSİL ETMEYE HAK KAZANACAKTIR. BÜTÜN TAKIMLARIMIZA BAŞARILAR DİLERİZ.

2016 - 2017 FUTBOL SEZONU İZMİR İLİ U-16 KATEGORİSİ PLAY-OFF MÜSABAKA FİKSTÜRÜ 
           
  ÖN ELEME    
           
TARİH  1. TAKIM  SKOR 2. TAKIM  SAAT  SAHA 
10 NİSAN 2017 PAZARTESİ 18 BALÇOVA BLD. TERMAL   20 GENÇ ÖZGÜR 14.00 ATATÜRK STADI 1 NOLU SAHA
10 NİSAN 2017 PAZARTESİ 10 ASARLIK GENÇLERBİRLİĞİ   12 SELÇUK EFES BLD. SPOR 16.00 ATATÜRK STADI 1 NOLU SAHA
10 NİSAN 2017 PAZARTESİ 14 EVKA-1 SPOR   16 ÇİFTAY YEŞİLOVA  18.00 ATATÜRK STADI 1 NOLU SAHA
           
11 NİSAN 2017 SALI 6 GÜZELTEPE GENÇLİK   8 İZMİR DEMİR SPOR 14.00 ATATÜRK STADI 1 NOLU SAHA
11 NİSAN 2017 SALI 22 ÖDEMİŞ BLD. SPOR   24 GÜMÜŞORDU GENÇ FK. 16.00 ATATÜRK STADI 1 NOLU SAHA
11 NİSAN 2017 SALI 26 BUCA BLD. SPOR   28 DENİZ SPOR 18.00 ATATÜRK STADI 1 NOLU SAHA
           
           
    1.AŞAMA      
TARİH  1. TAKIM  SKOR 2. TAKIM  SAAT  SAHA 
18 NİSAN 2017 SALI 1 BOZYAKA SPOR   2 TİRE 1922 13.30 ATATÜRK STADI 1 NOLU SAHA
18 NİSAN 2017 SALI 3 ÇİĞLİ BLD. SPOR   4 PINARGÜCÜ 15.30 ATATÜRK STADI 1 NOLU SAHA
18 NİSAN 2017 SALI 5 İZMİR BLD. SPOR   6-8 GALİBİ 17.30 ATATÜRK STADI 1 NOLU SAHA
18 NİSAN 2017 SALI 7 KARŞIYAKA BLD. SPOR   10-12 GALİBİ 14.00 ATATÜRK STADI 2 NOLU SAHA
18 NİSAN 2017 SALI 9 SERİNTEPE KANDERE   14-16 GALİBİ 16.00 ATATÜRK STADI 2 NOLU SAHA
18 NİSAN 2017 SALI 11 ÇAMDİBİ SPOIR   18-20 GALİBİ 18.00 ATATÜRK STADI 2 NOLU SAHA
           
19 NİSAN 2017 ÇARŞAMBA 13SAKİNŞEHİR SEFERİHİSAR   22-24 GALİBİ 15.00 ATATÜRK STADI 1 NOLU SAHA
19 NİSAN 2017 ÇARŞAMBA 15 İZMİR SPOR   26-28 GALİBİ 17.00 ATATÜRK STADI 1 NOLU SAHA
19 NİSAN 2017 ÇARŞAMBA 17 TORBALI SPOR   19 İZMİRGÜCÜ 15.30 ATATÜRK STADI 2 NOLU SAHA
19 NİSAN 2017 ÇARŞAMBA 21BUCA GENÇLERBİRLİĞİ   23 BAYRAKLI BLD. SPOR 17.30 ATATÜRK STADI 2 NOLU SAHA
           
           
    FİNAL      
TARİH  1. TAKIM  SKOR 2. TAKIM  SAAT  SAHA 
24 NİSAN 2017 PAZARTESİ 1-2 GALİBİ   3-4 GALİBİ 13.30 ATATÜRK STADI 1 NOLU SAHA
24 NİSAN 2017 PAZARTESİ 5-6 -8 GALİBİ   7-10-12 GALİBİ 15.30 ATATÜRK STADI 1 NOLU SAHA
24 NİSAN 2017 PAZARTESİ 9-14-16 GALİBİ   11-18-20 GALİBİ 17.30 ATATÜRK STADI 1 NOLU SAHA
24 NİSAN 2017 PAZARTESİ 13-22-24 GALİBİ   15-26-28 GALİBİ 14.00 ATATÜRK STADI 2 NOLU SAHA
24 NİSAN 2017 PAZARTESİ 17-19 GALİBİ   21-23 GALİBİ 16.00 ATATÜRK STADI 2 NOLU SAHA
           
           
NOT: 
1-) MÜSABAKALAR ELEME USULÜNE GÖRE OYNANACAKTIR. 
2-) MÜSABAKA SÜRESİ 2X40 DAKİKA , EŞİTLİK BOZULMADIĞI TAKDİRDE MÜSABAKA PENALTI ATIŞLARI İLE 
SONUÇLANDIRILACAKTIR. 
3-) MÜSABAKALARDA 2016-2017 FUTBOL SEZONU U-16 LİG STATÜSÜ AYNEN GEÇERLİDİR. 
4-) MÜSABAKALAR SONUNDA 5 TAKIMIN TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARINA KATILMAYA HAK KAZANIR. 
           
TERTİP KOMİTESİ   İZMİR A.S.K.F.  İL TEMSİLCİLİĞİ  TÜM TAKIMLARIMIZA BAŞARILAR DİLER..

Bu haber toplam 2890 ziyaretçi tarafından görüntülenmiştir.