HABERLER

Yayın Tarihi : 29 Mayıs 2017 Pazartesi 21:44

U-13 LİGİ PLAY-OFF MAÇ SONUÇLARI

26-29 MAYIS 2017 TARİHLERİNDE OYNANAN U-13 LİGİ PLAY-OFF ÖN ELEME VE 1.AŞAMA MAÇ SONUÇLARI VE BU SONUÇLARA GÖRE OLUŞAN YARI FİNAL EŞLEŞMELERİ AŞAĞIDA FİKSTÜRDE GÖSTERİLMİŞTİR. PLAY-OFF MÜSABAKALARI ÖNCESİNDE PLAY-OFF OYNAMAYA HAK KAZANAN TAKIMLARIMIZA KUPALARI İZMİR AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU YÖNETİM KURULU ÜYELERİ TARAFINDAN TAKDİM EDİLDİ.

 

           2016 - 2017  SEZONU İZMİR İLİ U-13 ŞEHİT POLİS FETHİ SEKİN  LİGİ PLAY-OFF FİKSTÜRÜ VE STATÜSÜ
           
    ÖN ELEME  
TARİH 1. TAKIM  SKOR 2. TAKIM  SAAT SAHA
26 MAYIS 2017 CUMA ÖZÇAMDİBİ SPOR 1-3 YAMAÇGÜCÜ 18.00 ATATÜRK STADI 1 NOLU SAHA
26 MAYIS 2017 CUMA HOCA AHMET YESEVİ 0-2 ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR 18.00 ATATÜRK STADI 2 NOLU SAHA
           
           
TARİH   1.AŞAMA   SAAT SAHA
29 MAYIS 2017 PAZARTESİ  GENÇ ÖZGÜR 0-3 GÜZELTEPE GENÇLİK 11.00 ATATÜRK STADI 1 NOLU SAHA
29 MAYIS 2017 PAZARTESİ  ÇAMDİBİ YAVUZ 0-3 BERGAMA BELEDİYE SPOR 13.00 ATATÜRK STADI 1 NOLU SAHA
29 MAYIS 2017 PAZARTESİ TELLİBAHÇE SPOR 5-7 P YAMANLAR ESEN SPOR 15.00 ATATÜRK STADI 1 NOLU SAHA
29 MAYIS 2017 PAZARTESİ 7PINARGÜCÜ 4-0 BECKER DENİZ SPOR 17.00 ATATÜRK STADI 1 NOLU SAHA
29 MAYIS 2017 PAZARTESİ BUCA BLD. SPOR 4-0 GAZİEMİRGÜCÜ 19.00 ATATÜRK STADI 1 NOLU SAHA
29 MAYIS 2017 PAZARTESİ  GÜMÜŞORDU GENÇ FK. 2-0 KEMALPAŞA BLD. ULUCAK SPOR 11.00 ATATÜRK STADI 2 NOLU SAHA
29 MAYIS 2017 PAZARTESİ  KEMALPAŞA 1923 SPOR 2-0  İZMİRGÜCÜ 13.00 ATATÜRK STADI 2 NOLU SAHA
29 MAYIS 2017 PAZARTESİ ÇİĞLİ MALTEPE SPOR 2-3  SAKİNŞEHİR SEFERİHİSAR 15.00 ATATÜRK STADI 2 NOLU SAHA
29 MAYIS 2017 PAZARTESİ  BERGAMA GENÇLERBİRLİĞİ 1-0  ÇAMDİBİ SPOR 17.00 ATATÜRK STADI 2 NOLU SAHA
29 MAYIS 2017 PAZARTESİ  BUCA GENÇLERBİRLİĞİ 1-3 P ÇİĞLİ BLD.SPOR 19.00 ATATÜRK STADI 2 NOLU SAHA
29 MAYIS 2017 PAZARTESİ TORBALI ÇAYBAŞI SPOR 0-3  İZMİR SPOR 14.00 ÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI
29 MAYIS 2017 PAZARTESİ  DENİZ SPOR 5-6 P  ÖDEMİŞ SPOR 16.00 ÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI
29 MAYIS 2017 PAZARTESİ ONUR GENÇLİK 1-2  İZMİR DEMİRSPOR 18.00 ÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI
29 MAYIS 2017 PAZARTESİ  ASARLIK GENÇLERBİRLİĞİ 13-12 P  YAMAÇGÜCÜ 14.00 BUCA BELEDİYE TESİSLERİ
29 MAYIS 2017 PAZARTESİ  DAMLACIK SPOR 4-2 FORBES TORBALI SPOR 16.00 BUCA BELEDİYE TESİSLERİ
29 MAYIS 2017 PAZARTESİ  URLA GENÇLİK SPOR 5-3 P ÇIRPI DOĞAN SPOR 18.00 BUCA BELEDİYE TESİSLERİ
           
    YARI FİNAL      
TARİH       SAAT SAHA
31 MAYIS 2017 ÇARŞAMBA GÜZELTEPE GENÇLİK   BERGAMA BELEDİYE SPOR 12.30 ATATÜRK STADI 1 NOLU SAHA
31 MAYIS 2017 ÇARŞAMBA YAMANLAR ESEN SPOR   PINARGÜCÜ 14.30 ATATÜRK STADI 1 NOLU SAHA
31 MAYIS 2017 ÇARŞAMBA BUCA BLD. SPOR   GÜMÜŞORDU GENÇ FK. 16.30 ATATÜRK STADI 1 NOLU SAHA
31 MAYIS 2017 ÇARŞAMBA KEMALPAŞA 1923 SPOR   SAKİNŞEHİR SEFERİHİSAR 18.30 ATATÜRK STADI 1 NOLU SAHA
31 MAYIS 2017 ÇARŞAMBA BERGAMA GENÇLERBİRLİĞİ   DAMLACIK SPOR 13.00 ATATÜRK STADI 2 NOLU SAHA
31 MAYIS 2017 ÇARŞAMBA İZMİR SPOR   ÖDEMİŞ SPOR 15.00 ATATÜRK STADI 2 NOLU SAHA
31 MAYIS 2017 ÇARŞAMBA İZMİR DEMİRSPOR   ASARLIK GENÇLERBİRLİĞİ 17.00 ATATÜRK STADI 2 NOLU SAHA
31 MAYIS 2017 ÇARŞAMBA ÇİĞLİ BLD.SPOR   URLA GENÇLİK SPOR 19.00 ATATÜRK STADI 2 NOLU SAHA

Bu haber toplam 2714 ziyaretçi tarafından görüntülenmiştir.