HABERLER

Yayın Tarihi : 7 Haziran 2017 Çarşamba 15:33

U-12 LİGİ PLAY-OFF KURA ÇEKİMİ YAPILDI

  2016-2017  FUTBOL SEZONU İZMİR İLİ U-12 KATEGORİSİ PLAY-OFF MÜSABAKA FİKSTÜRÜ 
           
    1.AŞAMA    
  TARİH  1. TAKIM  2. TAKIM  SAAT  SAHA 
  09 HAZİRAN 2017 CUMA 2 GÖZTEPE 4  MENDERES BLD. BİRLİK SPOR 17.00 ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA
  09 HAZİRAN 2017 CUMA 6 KARABAĞLAR GENÇYILDIZ 8 FİKRİ ALTAY 18.30 ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA
  09 HAZİRAN 2017 CUMA 10 FORBES TORBALI 12 TORBALI SPOR 17.00 BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASI
  09 HAZİRAN 2017 CUMA 14 ÇAMDİBİ SPOR 16 PINARGÜCÜ 18.30 BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASI
           
           
    2.AŞAMA    
  TARİH  1. TAKIM  2. TAKIM  SAAT  SAHA 
  11 HAZİRAN 2017 PAZAR 1 ÇAMDİBİ YEŞİLOVA ESNAF 2-4 GALİBİ 11.00 ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA
  11 HAZİRAN 2017 PAZAR 3 GENÇ ÖZGÜR 6-8 GALİBİ 12.30 ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA
  11 HAZİRAN 2017 PAZAR 5 GÜMÜŞORDU GENÇ FK. 10-12 GALİBİ 14.00 ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA
  11 HAZİRAN 2017 PAZAR 7 İLKADIM 14-16 GALİBİ 15.30 ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA
  11 HAZİRAN 2017 PAZAR 9 SERİNTEPE KANDERE 18 BORNOVA GENÇLİK 17.00 ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA
  11 HAZİRAN 2017 PAZAR 11 TORBALIGÜCÜ 20 ÇAYMAHALLE DEMİRKÖPRÜ 18.30 ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA
  11 HAZİRAN 2017 PAZAR 13 İZMİR BELEDİYE 22 ÇİĞLİ MALTEPE 11.00 BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASI
  11 HAZİRAN 2017 PAZAR 15 ÇEŞME BLD. SPOR 24 KURUÇEŞME 12.30 BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASI
  11 HAZİRAN 2017 PAZAR 17 KEMALPAŞA 1923 26 KOYUNDERE GENÇLİK 14.00 BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASI
  11 HAZİRAN 2017 PAZAR 19 ÖDEMİŞ SPOR 28 ÇAMDİBİ GENÇLERBİRLİĞİ 15.30 BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASI
  11 HAZİRAN 2017 PAZAR 21 GÜZELTEPE GENÇLİK 30 KONAK BLD.SPOR 17.00 BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASI
  11 HAZİRAN 2017 PAZAR 23 KARŞIYAKA GÜMÜŞPALA 32 TOROSGÜCÜ 18.30 BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASI
  11 HAZİRAN 2017 PAZAR 25 BUCA GENÇLERBİRLİĞİ 34 YAMAÇGÜCÜ 14.00 BORNOVA YUSUF TIRPANCI 2 NOLU
  11 HAZİRAN 2017 PAZAR 27 BECKER DENİZ SPOR 36 BERGAMA BLD. SPOR 15.30 BORNOVA YUSUF TIRPANCI 2 NOLU
  11 HAZİRAN 2017 PAZAR 29 ALTINORDU 31 ASARLIK GENÇLERBİRLİĞİ 17.00 BORNOVA YUSUF TIRPANCI 2 NOLU
  11 HAZİRAN 2017 PAZAR 33 DENİZ SPOR 35 BERGAMA GENÇLERBİRLİĞİ 18.30 BORNOVA YUSUF TIRPANCI 2 NOLU
           
           
    3.AŞAMA    
  TARİH  1. TAKIM  2. TAKIM  SAAT  SAHA 
  15 HAZİRAN 2017 PERŞEMBE 1-2-4 GALİBİ 3-6-8 GALİBİ 14.00 ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA
  15 HAZİRAN 2017 PERŞEMBE 5-10-12 GALİBİ 7-14-16 GALİBİ 15.30 ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA
  15 HAZİRAN 2017 PERŞEMBE 9-18 GALİBİ 11-20 GALİBİ 17.00 ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA
  15 HAZİRAN 2017 PERŞEMBE 13-22 GALİBİ 15-24 GALİBİ 18.30 ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA
  15 HAZİRAN 2017 PERŞEMBE 17-26 GALİBİ 19-28 GALİBİ 14.00 BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASI
  15 HAZİRAN 2017 PERŞEMBE 21-30 GALİBİ 23-32 GALİBİ 15.30 BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASI
  15 HAZİRAN 2017 PERŞEMBE 25-34 GALİBİ 27-36 GALİBİ 17.00 BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASI
  15 HAZİRAN 2017 PERŞEMBE 29-31 GALİBİ 33-35 GALİBİ 18.30 BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASI
           
           
           
    4.AŞAMA    
  TARİH  1. TAKIM  2. TAKIM  SAAT  SAHA 
1.MAÇ 20 HAZİRAN 2017 SALI 1-2-4-3-6-8 GALİBİ 5-10-12-7-14-16 GALİBİ 17.00 ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA
2.MAÇ 20 HAZİRAN 2017 SALI 9-18-11-20 GALİBİ 13-22-15-24 GALİBİ 18.30 ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA
3.MAÇ 20 HAZİRAN 2017 SALI 17-26-19-26 GALİBİ 21-30-23-32 GALİBİ 17.00 BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASI
4.MAÇ 20 HAZİRAN 2017 SALI 25-34-27-36 GALİBİ 29-31-33-35 GALİBİ 18.30 BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASI
           
    YARI FİNAL    
  22 HAZİRAN 2017 PERŞEMBE 1.MAÇ GALİBİ 2.MAÇ GALİBİ   ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA
  22 HAZİRAN 2017 PERŞEMBE 3.MAÇ GALİBİ 4.MAÇ GALİBİ   ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA
           
           
  ÜÇÜNCÜLÜK MAÇI FİNAL    
  23 HAZİRAN 2017 CUMA  1.-2. MAÇ MAĞLUBU 3.-4. MAÇ MAĞLUBU   ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA
           
  ŞAMPİYONLUK MAÇI        
  23 HAZİRAN 2017 CUMA  1.-2.  MAÇ GALİBİ 3.-4. MAÇ GALİBİ   ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA
           
  NOT: 
  1-) MÜSABAKALAR ELEME USULÜNE GÖRE OYNANACAKTIR. 2X25 , EŞİTLİK BOZULMAZSA PENALTI ATIŞLARI İLE SONUÇLANDIRILACAKTIR.
  2-) MÜSABAKALARDA 2016-2017 FUTBOL SEZONU U-12  LİG STATÜSÜ AYNEN GEÇERLİDİR. 
  3-) BU YAŞ KATEGORİSİNDE 2016-2017 FUTBOL SEZONUNDA TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ YAPILMAYACAKTIR. 
  4-) BİRİNCİ, İKİNCİ, ÜÇÜNCÜ, DÖRDÜNCÜYE A.S.K.F. KUPA VERECEKTİR. 
           
                                                                  TERTİP KOMİTESİ   İZMİR A.S.K.F.  İL TEMSİLCİLİĞİ  TÜM TAKIMLARIMIZA BAŞARILAR DİLER..

Bu haber toplam 1499 ziyaretçi tarafından görüntülenmiştir.