HABERLER

Yayın Tarihi : 21 Haziran 2017 Çarşamba 22:09

U-11 LİGİ PLAY-OFF KURA ÇEKİMİ YAPILDI

U-11 ŞEHİT POLİS CEMİL KOÇ LİGİ PLAY-OFF KURA ÇEKİMİ 21 HAZİRAN 2017 ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT 12.00 DA İZMİR ASKF DE YAPILDI. KURA ÇEKİMİ SONUNDA OLUŞAN PLAY-OFF FİKSTÜR AŞAĞIDA GÖSTERİLMİŞTİR.

  2016-2017 FUTBOL SEZONU İZMİR İLİ U-11 ŞEHİT POLİS CEMİL KOÇ  LİGİ  PLAY-OFF MÜSABAKA FİKSTÜRÜ 
           
      1.AŞAMA    
  TARİH  1. TAKIM  2. TAKIM  SAAT  SAHA 
  23 HAZİRAN 2017 CUMA 1 PINARGÜCÜ 2 SELÇUK ÇAMLIK SPOR 16.00 ATATÜRK STADI 1 NOLU SAHA
  23 HAZİRAN 2017 CUMA 3 ÇAMDİBİ GENÇLERBİRLİĞİ 4 ALİAĞA FUTBOL AŞ. 17.30 ATATÜRK STADI 1 NOLU SAHA
  23 HAZİRAN 2017 CUMA 5 ALTAY 6 ÇİĞLİ BLD. SPOR 19.00 ATATÜRK STADI 1 NOLU SAHA
  23 HAZİRAN 2017 CUMA 7 MİNİKORDU 8 BOZYAKA SPOR 20.30 ATATÜRK STADI 1 NOLU SAHA
  23 HAZİRAN 2017 CUMA 11 İLKADIM SPOR 12 İZMİR DSİ SPOR 17.00 BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASI
  23 HAZİRAN 2017 CUMA 9 ÖDEMİŞ SPOR 10 FORBES TORBALI SPOR 18.30 BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASI
  23 HAZİRAN 2017 CUMA 13 KARŞIYAKA GÜMÜŞPALA 14 YAMAÇGÜCÜ 20.00 BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASI
  23 HAZİRAN 2017 CUMA 16 BUCA GENÇLERBİRLİĞİ 18 DAMLACIK SPOR 17.00 YUSUF TIRPANCI 2 NOLU SAHA
  23 HAZİRAN 2017 CUMA 20 BALÇOVA BLD. TERMAL 22 İZMİRGÜCÜ 18.30 YUSUF TIRPANCI 2 NOLU SAHA
  23 HAZİRAN 2017 CUMA 24 ÇAMDİBİ SPOR 26 ÇAY MAHALLE DEMİRKÖPRÜ 20.00 YUSUF TIRPANCI 2 NOLU SAHA
           
           
           
      2.AŞAMA    
  28 HAZİRAN 2017 ÇARŞAMBA 1-2 GALİBİ 15 DENİZ SPOR 16.00 ATATÜRK STADI 1 NOLU SAHA
  28 HAZİRAN 2017 ÇARŞAMBA 3-4 GALİBİ 17 BERGAMA GENÇLERBİRLİĞİ 17.30 ATATÜRK STADI 1 NOLU SAHA
  28 HAZİRAN 2017 ÇARŞAMBA 5-6 GALİBİ 19 BECKER DENİZ FUTBOL 19.00 ATATÜRK STADI 1 NOLU SAHA
  28 HAZİRAN 2017 ÇARŞAMBA 7-8 GALİBİ 21 GÜMÜŞORDU GENÇ FK. 20.30 ATATÜRK STADI 1 NOLU SAHA
  28 HAZİRAN 2017 ÇARŞAMBA 9-10 GALİBİ 23 BUCA SPOR 16.00 BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASI
  28 HAZİRAN 2017 ÇARŞAMBA 11-12 GALİBİ 25 GÖZTEPE AŞ. 17.30 BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASI
  28 HAZİRAN 2017 ÇARŞAMBA 13-14 GALİBİ 16-18 GALİBİ 19.00 BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASI
  28 HAZİRAN 2017 ÇARŞAMBA 20-22 GALİBİ 24-26 GALİBİ 20.30 BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASI
           
           
      3.AŞAMA     
  30 HAZİRAN 2017 CUMA 1-2-15 GALİBİ 3-4-17 GALİBİ 18.30 ATATÜRK STADI 1 NOLU SAHA
  30 HAZİRAN 2017 CUMA 5-6 19 GALİBİ 7-8-21 GALİBİ 20.00 ATATÜRK STADI 1 NOLU SAHA
  30 HAZİRAN 2017 CUMA 9-10-23 GALİBİ 11-12-25 GALİBİ 18.30 BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASI
  30 HAZİRAN 2017 CUMA 13-14-16-18 GALİBİ 20-22-24-26 GALİBİ 20.00 BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASI
           
           
           
           
      YARI FİNAL    
1.MAÇ 02 TEMMUZ 2017 PAZAR 1-2-15-3-4-17 GALİBİ 5-6-19-7-8-21 GALİBİ 18.00 ATATÜRK STADI 1 NOLU SAHA
2.MAÇ 02 TEMMUZ 2017 PAZAR 9-10-23-11-12-25 GALİBİ 13-14-16-18-20-22-24-26 GALİBİ 19.30 ATATÜRK STADI 1 NOLU SAHA
           
           
      FİNAL    
    ÜÇÜNCÜLÜK MAÇI      
  05 TEMMUZ 2017 ÇARŞAMBA 1.MAÇ MAĞLUBU 2.MAÇ MAĞLUBU 18.00 ATATÜRK STADI 1 NOLU SAHA
           
    ŞAMPİYONLUK MAÇI      
  05 TEMMUZ 2017 ÇARŞAMBA 1.MAÇ GALİBİ 2.MAÇ GALİBİ 19.30 ATATÜRK STADI 1 NOLU SAHA
           
  NOT: 
  1-) MÜSABAKALAR ELEME USULÜNE GÖRE OYNANACAKTIR. 2X25 , EŞİTLİK BOZULMAZSA PENALTI ATIŞLARI (5) İLE SONUÇLANDIRILACAKTIR.
  2-) MÜSABAKALARDA 2016-2017 FUTBOL SEZONU U-11  LİG STATÜSÜ AYNEN GEÇERLİDİR. 
  3-) BU YAŞ KATEGORİSİNDE 2016-2017 FUTBOL SEZONUNDA TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ YAPILMAYACAKTIR. 
  4-) BİRİNCİ, İKİNCİ, ÜÇÜNCÜ, DÖRDÜNCÜYE A.S.K.F. KUPA VE MADALYA  VERECEKTİR. 
           
  TERTİP KOMİTESİ   İZMİR A.S.K.F.  İL TEMSİLCİLİĞİ  TÜM TAKIMLARIMIZA BAŞARILAR DİLER..

Bu haber toplam 2700 ziyaretçi tarafından görüntülenmiştir.