DİSİPLİN KURULU KARARLARI

Yayın Tarihi : 21 Şubat 2020 Cuma 11:00

İL DİSİPLİN KURULU KARARLARI (KARAR NO:27) KARAR TARİHİ: 21/02/2020

09.02.2020 tarihindeki [SÜPER AMATÖR LİG] BORNOVA 1881 SPOR - BORNOVA KANDERE SPOR müsabakasında BORNOVA 1881 SPOR takımından 1832375 lisans nolu (OYUNCU) TUGAY ALTUN   FDT nın 41.13.95. maddeleri gereği 1 resmi müsabakadan men

09.02.2020 tarihindeki [SÜPER AMATÖR LİG] BORNOVA 1881 SPOR - BORNOVA KANDERE SPOR müsabakasında BORNOVA 1881 SPOR takımından 1883542 lisans nolu (OYUNCU) RAMAZAN HÜSEYİN ARSLAN  FDT nın 41.13.95. maddeleri gereği 2 resmi müsabakadan men.

16.02.2020 tarihindeki [1 AK PLAY OFF] BORNOVA HİTAB SPOR - YOL SPOR müsabakasında YOL SPOR takımından 3548186 lisans nolu (OYUNCU) ÖMER ÇELEBİ FDT nın 41.13.95. maddeleri gereği 1 resmi müsabakadan men

16.02.2020 tarihindeki [1 AK PLAY OFF] BORNOVA HİTAB SPOR - YOL SPOR müsabakasında BORNOVA HİTAB SPOR takımından 3503936 lisans nolu (OYUNCU) HÜSEYİN CAN YILDIZ  FDT nın 41.13.43. maddeleri gereği 3 resmi müsabakadan men

16.02.2020 tarihindeki [1 AK PLAY OFF] BORNOVA HİTAB SPOR - YOL SPOR müsabakasında BORNOVA HİTAB SPOR takımından 1856798 lisans nolu (OYUNCU) ŞİRİN ÇELİK FDT nın 41.13.95. maddeleri gereği 2 resmi müsabakadan men

16.02.2020 tarihindeki [1 AK PLAY OFF] BORNOVA HİTAB SPOR - YOL SPOR müsabakasında BORNOVA HİTAB SPOR takımından 1850013 lisans nolu (OYUNCU) CEMRE KAHRAMAN  FDT nın 41.13.95. maddeleri gereği  1 resmi müsabakadan men

15.02.2020 tarihindeki [1 AK PLAY OFF] ASARLIK GENÇLİK SPOR - DEDEBAŞI SPOR müsabakasında ASARLIK GENÇLİK SPOR takımından 1842660 lisans nolu (OYUNCU) ORHAN YILDIRIM FDT nın 43.13.95.maddeleri gereği 2 resmi müsabakadan men

15.02.2020 tarihindeki [1 AK PLAY OFF] ASARLIK GENÇLİK SPOR - DEDEBAŞI SPOR müsabakasında ASARLIK GENÇLİK SPOR takımından 1888099 lisans nolu (OYUNCU) DENİZ TURAN FDT nın 43.95. maddeleri gereği 3 resmi müsabakadan men

15.02.2020 tarihindeki [1 AK PLAY OUT] ZÜBEYDE HANIM KOLEJLERİ ÇAMDİBİ ALTINOK SPOR - KEMALPAŞA 1923 SPOR müsabakasında KEMALPAŞA 1923 SPOR takımından 1831022 lisans nolu (OYUNCU) ZAFER AVŞAR FDT nın 42.95.maddeleri gereği 2 resmi müsabakadan men

16.02.2020 tarihindeki [1 AK PLAY OFF] MENEMEN GENÇLİK SPOR - KARŞIYAKA SOĞUKKUYU SPOR müsabakasında MENEMEN GENÇLİK SPOR takımından 3510089 lisans nolu (OYUNCU) MURAT BAĞCACI Tedbir uygulanarak savunmasının alınmasına

16.02.2020 tarihindeki [1 AK PLAY OFF] DOSTGÜCÜ SPOR - KARABAĞLAR GENÇ YILDIZ müsabakasında KARABAĞLAR GENÇ YILDIZ takımından 421080 lisans nolu (OYUNCU) BAHRİ YAŞAOĞLU FDT nın 36.95. maddeleri gereği 1 resmi müsabakadan men

16.02.2020 tarihindeki [1 AK PLAY OFF] İZMİR BELEDİYESPOR - KARABAĞLAR FUTBOL KULÜBÜ müsabakasında İZMİR BELEDİYESPOR takımından 1869618 lisans nolu (OYUNCU) BAYRAM KÜRŞAT YILDIRIM FDT nın 41.13.95. maddeleri gereği 1 resmi müsabakadan men

16.02.2020 tarihindeki [1 AK PLAY OFF] İZMİR BELEDİYESPOR - KARABAĞLAR FUTBOL KULÜBÜ müsabakasında KARABAĞLAR FUTBOL KULÜBÜ takımından 48240 lisans nolu (YÖNETİCİ) HAYDAR ÇİÇEK FDT nın 36.13.97 maddeleri gereği 11.gün hak mahrumiyeti

16.02.2020 tarihindeki [1 AK PLAY OFF] EGE ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK VE SPOR - ULUCAK SPOR müsabakasında EGE ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK VE SPOR takımından 1814686 lisans nolu (OYUNCU) HAKAN AS FDT.nın 41.36.95. maddeleri gereği 4 resmi müsabakadan men

15.02.2020 tarihindeki [SÜPER AMATÖR LİG] DİKİLİ BELEDİYE SPOR - GÜZELTEPE GENÇLİK müsabakasında GÜZELTEPE GENÇLİK takımından 12831 lisans nolu (TEKNİK HEYET) ŞAHVERDİ AYDEMİR FDT nın 41.13.95. maddeleri gereği  2 resmi müsabakadan men

16.02.2020 tarihindeki [SÜPER AMATÖR LİG] GAZİEMİR FUTBOL KULÜBÜ - GÜLTEPE SPOR müsabakasında GÜLTEPE SPOR takımından 426869 lisans nolu (OYUNCU) MÜSLÜM GEÇGEL FDT nın 36.95. maddeleri gereği 1 resmi müsabakadan men

15.02.2020 tarihindeki [1 AK U-19] YEŞİLYURT SPOR - KARABAĞLAR SEVGİ SPOR müsabakasında KARABAĞLAR SEVGİ SPOR takımından 3567732 lisans nolu (OYUNCU) BERDAN SURAL FDT nın 41.95. maddeleri gereği 2 resmi müsabakadan men

15.02.2020 tarihindeki [1 AK U-19] 1925 GENÇLİK VE SPOR - İZMİR GENÇ MANİSALILAR müsabakasında 1925 GENÇLİK VE SPOR takımından 3545632 lisans nolu (OYUNCU) İLHAN KUŞKOVAN FDT nın 43.95. maddeleri gereği 3 resmi müsabakadan men

15.02.2020 tarihindeki [1 AK U-19] ÇAMDİBİ SPOR - ÖZÇAMDİBİ SPOR müsabakasında ÇAMDİBİ SPOR takımından 3528752 lisans nolu (OYUNCU) HASAN DOĞAN FDT nın 43.13.95. maddeleri gereği 1 resmi müsabakadan men


16.02.2020 11:00 tarihinde oynanması planlanan [1 AK U-19] KOYUNDERE GENÇLİK SPOR - GÜZELTEPE GENÇLİK müsabakası MÜSABAKA HAKEMİNİN "Koyundere Gençlik Spor müsabakaya gelmediğinden  3-0 hükmen mağlubiyetine
 

05.01.2020 tarihindeki [U-17 LİGİ] REO ATİLLA SPOR - GÖKOVA SPOR müsabakasında çıkan olaylar nedeniyle  iki takımım da    3-0 hükmen mağlubiyetine karar verilmiştir.

 



15.02.2020 tarihindeki [U-17 LİGİ] TELLİBAHÇE SPOR - MAVİŞEHİR 79 YILDIZ SPOR müsabakasında MAVİŞEHİR 79 YILDIZ SPOR takımından 3513807 lisans nolu (OYUNCU) BARAN ŞİRİN FDT nın 41.13.95. maddeleri gereği 2 resmi müsabakadan men

15.02.2020 tarihindeki [U-17 LİGİ] TELLİBAHÇE SPOR - MAVİŞEHİR 79 YILDIZ SPOR müsabakasında TELLİBAHÇE SPOR takımından 3531448 lisans nolu (OYUNCU) BİLAL ALPER FDT nın 41.13.95. maddeleri gereği 2 resmi müsabakadan men

15.02.2020 tarihindeki [U-17 LİGİ] GÜZELTEPE GENÇLİK - ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR müsabakasında GÜZELTEPE GENÇLİK takımından 3511868 lisans nolu (OYUNCU) ERHAN ŞAHAN KOÇAK FDT nın 41.95. maddeleri gereği 3 resmi müsabakadan men

16.02.2020 tarihindeki [U-17 LİGİ] İZMİR DEMİR SPOR - PINARGÜCÜ SPOR müsabakasında İZMİR DEMİR SPOR takımından 3530778 lisans nolu (OYUNCU) HÜSEYİN FURKAN BOZDAĞ FDT nın 43.13.95. maddeleri gereği 2 resmi müsabakadan men

16.02.2020 tarihindeki [U-17 LİGİ] 1925 GENÇLİK VE SPOR - ÇAMDİBİ SPOR müsabakasında ÇAMDİBİ SPOR takımından 3535629 lisans nolu (OYUNCU) KAAN BACAR FDT nın 41.95. maddeleri gereği 3 resmi müsabakadan men

16.02.2020 tarihindeki [U-17 LİGİ] SAKİN ŞEHİR SEFERİHİSAR SPOR - ÖDEMİŞ KONAKLI SPOR müsabakasında ÖDEMİŞ KONAKLI SPOR takımından 3507758 lisans nolu (OYUNCU) İBRAHİM GEZER FDT nın 36.95. maddeleri gereği 1 resmi müsabakadan men

16.02.2020 tarihindeki [U-17 LİGİ] SAKİN ŞEHİR SEFERİHİSAR SPOR - ÖDEMİŞ KONAKLI SPOR müsabakasında ÖDEMİŞ KONAKLI SPOR takımından 3571562 lisans nolu (OYUNCU) EMRE ÜSTÜN FDT nın 36.95. maddeleri gereği 1 resmi müsabakadan men

16.02.2020 tarihindeki [U-17 LİGİ] SAKİN ŞEHİR SEFERİHİSAR SPOR - ÖDEMİŞ KONAKLI SPOR müsabakasında SAKİN ŞEHİR SEFERİHİSAR SPOR takımından 3580549 lisans nolu (OYUNCU) CİHAN İBAÇOĞLU FDT nın 36.95. maddeleri gereği 1 resmi müsabakadan men

16.02.2020 tarihindeki [U-17 LİGİ] DEDEBAŞI SPOR - İZMİR GENÇ MANİSALILAR müsabakasında DEDEBAŞI SPOR takımından 3551472 lisans nolu (OYUNCU) OZAN GÖRKEM KILINÇ FDT nın 44.36.13.95 maddeleri gereği 3 resmi müsabakadan men

16.02.2020 tarihindeki [U-17 LİGİ] DEDEBAŞI SPOR - İZMİR GENÇ MANİSALILAR müsabakasında İZMİR GENÇ MANİSALILAR takımından 3567816 lisans nolu (OYUNCU) VURAL ÜSTÜN  FDT nın 44.41.95. maddeleri gereği 7 resmi müsabakadan men

16.02.2020 tarihindeki [U-17 LİGİ] DEDEBAŞI SPOR - İZMİR GENÇ MANİSALILAR müsabakasında İZMİR GENÇ MANİSALILAR takımından 3528722 lisans nolu (OYUNCU) MUHAMMET SERHAT ÖNAL  FDT nın 41.95. maddeleri gereği 3 resmi müsabakadan men

16.02.2020 tarihindeki [U-17 LİGİ] İZMİRSPOR - TORBALI 35 GENÇLİK VE SPOR müsabakasında İZMİRSPOR takımından 30105 lisans nolu (TEKNİK HEYET) OKTAY BALCI FDT nın 36.95. maddeleri gereği 1 resmi müsabakadan men

09.02.2020 tarihindeki [U-17 LİGİ] BORNOVA YEŞİLOVA SPOR - GÜZELTEPE GENÇLİK müsabakasında BORNOVA YEŞİLOVA SPOR takımından 1896542 lisans nolu (OYUNCU) RIFAT YÜNLÜ FDT nın 41.95. maddeleri gereği 3 resmi müsabakadan men

09.02.2020 tarihindeki [U-17 LİGİ] SAKİN ŞEHİR SEFERİHİSAR SPOR - GAZİEMİR FUTBOL KULÜBÜ müsabakasında SAKİN ŞEHİR SEFERİHİSAR SPOR takımından 3530767 lisans nolu (OYUNCU) MUAMMER EFE ONARAN FDT nın 41.41.95. maddeleri gereği 4 resmi müsabakadan men

08.02.2020 tarihindeki [1 AK U-19] KARABAĞLAR FUTBOL KULÜBÜ - KURUÇEŞME SPOR müsabakasında KURUÇEŞME SPOR takımından 3528731 lisans nolu (OYUNCU) DAVUT AKYÜZ FDT nın 43.95. maddeleri gereği 3 resmi müsabakadan men


15.02.2020 Tarihli U-15 LİGİ ALTINIRMAK SPOR - EGE ÇAĞLAYAN SPOR Müsabakasının Hakem Raporuna İstinaden Ege çağlayan spor kulübünden 17 forma no.lu 3552287 lisans no.lu Sedat Özbozan isimli futbolcu yerine başka birinin oynadığı hakem raporunda belirtilmiş olup kulüpten savunma istenmesine karar verilmiştir.

15.02.2020 tarihindeki [U-15 LİGİ] ÖRNEKKÖY SPOR - KEMALPAŞA ESNAFGÜCÜ SPOR müsabakasında KEMALPAŞA ESNAFGÜCÜ SPOR takımından 3556125 lisans nolu (OYUNCU) ABDÜL SAMET TOKYÜREK FDT nın 41.95. maddeleri gereği 3 resmi müsabakadan men

15.02.2020 tarihindeki [U-15 LİGİ] ÖRNEKKÖY SPOR - KEMALPAŞA ESNAFGÜCÜ SPOR müsabakasında KEMALPAŞA ESNAFGÜCÜ SPOR takımından 3555061 lisans nolu (OYUNCU) MUHAMMET FATİH HACIFAZLIOĞLU FDT nın 36.95. maddeleri gereği 1 resmi müsabakadan men

15.02.2020 tarihindeki [U-15 LİGİ] ÖRNEKKÖY SPOR - KEMALPAŞA ESNAFGÜCÜ SPOR müsabakasında KEMALPAŞA ESNAFGÜCÜ SPOR takımından 3558827 lisans nolu (OYUNCU) ARDA CENGİZ FDT nın 36.95. maddeleri gereği 1 resmi müsabakadan men

15.02.2020 tarihindeki [U-15 LİGİ] DADAŞ SPOR - KARŞIYAKA GÜMÜŞPALA SPOR müsabakasında DADAŞ SPOR takımından 3534881 lisans nolu (OYUNCU) ŞÜKRÜ YILDIZ FDT nın 41.95. maddeleri gereği 2 resmi müsabakadan men

15.02.2020 tarihindeki [U-15 LİGİ] DADAŞ SPOR - KARŞIYAKA GÜMÜŞPALA SPOR müsabakasında KARŞIYAKA GÜMÜŞPALA SPOR takımından 3532816 lisans nolu (OYUNCU) MUHAMMET GÜNEŞ FDT nın 43.95.maddeleri gereği 3 resmi müsabakadan men


11.02.2020 18:30 tarihinde oynanması planlanan [U-12 LİGİ ELEME] TİREGENÇ 1970 SPOR - SAKİN ŞEHİR SEFERİHİSAR SPOR müsabakasına gelmeyen Tire genç 1970 takımının 3-0 hükmen mağlubiyetine

16.02.2020 tarihindeki [U-17 LİGİ] ÇAMDİBİ İDMAN YURDU SPOR - GÖKOVA SPOR müsabakasında ÇAMDİBİ İDMAN YURDU SPOR takımından 3516175 lisans nolu (OYUNCU) FURKAN KÖKSU FDT'nın 41.13.95 maddeleri gereği 2 resmi müsabakadan men

Bu karar toplam 1682 ziyaretçi tarafından görüntülenmiştir.