DİSİPLİN KURULU KARARLARI

Yayın Tarihi : 6 Mart 2020 Cuma 16:11

İL DİSİPLİN KURULU KARARLARI (KARAR NO:29) KARAR TARİHİ: 06/03/2020

22.02.2020 tarihindeki [1 AK U-19] YOL SPOR - ÇAMDİBİ İDMAN YURDU SPOR müsabakasında iki takımında yeterli oyuncu sayısı altında kaldığı için 3-0 hükmen mağlubiyetine.

22.02.2020 tarihindeki [1 AK U-19] YOL SPOR - ÇAMDİBİ İDMAN YURDU SPOR müsabakasında ÇAMDİBİ İDMAN YURDU SPOR takımından 3590550 lisans nolu (OYUNCU) TAHA YILMAZ 43.13.95 maddeleri gereği 2 resmî müsabakadan men karar verildi 

22.02.2020 tarihindeki [1 AK U-19] YOL SPOR - ÇAMDİBİ İDMAN YURDU SPOR müsabakasında ÇAMDİBİ İDMAN YURDU SPOR takımından 3500932 lisans nolu (OYUNCU) YİĞİT SAĞLAM 43.13.95 maddeleri gereği 2 resmî müsabakadan men karar verildi 

22.02.2020 tarihindeki [1 AK U-19] YOL SPOR - ÇAMDİBİ İDMAN YURDU SPOR müsabakasında ÇAMDİBİ İDMAN YURDU SPOR takımından 3535927 lisans nolu (OYUNCU) ÖMÜRCAN GÜNEŞ 44.13.95 maddeleri gereği 3 resmî müsabakadan men karar verildi 

22.02.2020 tarihindeki [1 AK U-19] YOL SPOR - ÇAMDİBİ İDMAN YURDU SPOR müsabakasında ÇAMDİBİ İDMAN YURDU SPOR takımından 3512668 lisans nolu (OYUNCU) EMİRHAN KOCAMAN 43.13.95 maddeleri gereği 2 resmî müsabakadan men karar verildi 

22.02.2020 tarihindeki [1 AK U-19] YOL SPOR - ÇAMDİBİ İDMAN YURDU SPOR müsabakasında ÇAMDİBİ İDMAN YURDU SPOR takımından 3510975 lisans nolu (OYUNCU) HAMZA KALİÇ 43.13.95 maddeleri gereği 2 resmî müsabakadan men karar verildi 

22.02.2020 tarihindeki [1 AK U-19] YOL SPOR - ÇAMDİBİ İDMAN YURDU SPOR müsabakasında ÇAMDİBİ İDMAN YURDU SPOR takımından 3581675 lisans nolu (OYUNCU) FATİH DEĞİRMEN 43.13.95 maddeleri gereği 2 resmî müsabakadan men karar verildi 

22.02.2020 tarihindeki [1 AK U-19] YOL SPOR - ÇAMDİBİ İDMAN YURDU SPOR müsabakasında ÇAMDİBİ İDMAN YURDU SPOR takımından 3508889 lisans nolu (OYUNCU) CENGİZ BAŞOĞLU 44,13.95 maddeleri gereği 3 resmî müsabakadan men karar verildi 

22.02.2020 tarihindeki [1 AK U-19] YOL SPOR - ÇAMDİBİ İDMAN YURDU SPOR müsabakasında YOL SPOR takımından 1895470 lisans nolu (OYUNCU) İBRAHİM TEKİN 44,95 maddeleri gereği 5 resmî müsabakadan men karar verildi 

22.02.2020 tarihindeki [1 AK U-19] YOL SPOR - ÇAMDİBİ İDMAN YURDU SPOR müsabakasında YOL SPOR takımından 3580932 lisans nolu (OYUNCU) MUHAMMED KESKİN 44,95 maddeleri gereği 5 resmî müsabakadan men karar verildi 

22.02.2020 tarihindeki [1 AK U-19] YOL SPOR - ÇAMDİBİ İDMAN YURDU SPOR müsabakasında YOL SPOR takımından 3523882 lisans nolu (OYUNCU) ERAY BOYACI 44,95 maddeleri gereği 5 resmî müsabakadan men karar verildi 

22.02.2020 tarihindeki [1 AK U-19] YOL SPOR - ÇAMDİBİ İDMAN YURDU SPOR müsabakasında YOL SPOR takımından 3512730 lisans nolu (OYUNCU) MEHMET ALİ AYKANAT 44,95 maddeleri gereği 5 resmî müsabakadan men karar verildi 

22.02.2020 tarihindeki [1 AK U-19] YOL SPOR - ÇAMDİBİ İDMAN YURDU SPOR müsabakasında YOL SPOR takımından 3512730 lisans nolu (OYUNCU) MEHMET ALİ AYKANAT 44,95 maddeleri gereği 5 resmî müsabakadan men karar verildi 

22.02.2020 tarihindeki [1 AK U-19] YOL SPOR - ÇAMDİBİ İDMAN YURDU SPOR müsabakasında YOL SPOR takımından 1895323 lisans nolu (OYUNCU) GÖRKEM VATANSEVER 44,95 maddeleri gereği 5 resmî müsabakadan men karar verildi 

22.02.2020 tarihindeki [1 AK U-19] YOL SPOR - ÇAMDİBİ İDMAN YURDU SPOR müsabakasında YOL SPOR takımından 1899466 lisans nolu (OYUNCU) BERKAY GÖNÜLALAN 44,95 maddeleri gereği 5 resmî müsabakadan men karar verildi 

22.02.2020 tarihindeki [1 AK U-19] YOL SPOR - ÇAMDİBİ İDMAN YURDU SPOR müsabakasında YOL SPOR takımından 1897132 lisans nolu (OYUNCU) ŞÜKRÜ ŞENOL44,95 maddeleri gereği 5 resmî müsabakadan men karar verildi 

22.02.2020 tarihindeki [1 AK U-19] YOL SPOR - ÇAMDİBİ İDMAN YURDU SPOR müsabakasında YOL SPOR takımından 3533744 lisans nolu (OYUNCU) CAN ÇAKIR 44,95 maddeleri gereği 6 resmî müsabakadan men karar verildi 

01.03.2020 tarihindeki [2.AMATÖR KÜME] BAYRAKLI ÖZGÜR FK - BAYRAKLI BELEDİYE SPOR müsabakasında BAYRAKLI ÖZGÜR FK takımından 3547029 lisans nolu (OYUNCU) HALİT TAŞKIN Tedbir uygulanarak savunmasının alınmasına

01.03.2020 tarihindeki [2.AMATÖR KÜME] ATAŞEHİR MAHALLESİ SPOR - KARŞIYAKA DEMİRKÖPRÜ SPOR müsabakasında KARŞIYAKA DEMİRKÖPRÜ SPOR takımından 1898958 lisans nolu (OYUNCU) MERT ÖNAL FDT nın 41.13.95. maddeleri gereği 2 resmi müsabakadan men

01.03.2020 tarihindeki [2.AMATÖR KÜME] ATAŞEHİR MAHALLESİ SPOR - KARŞIYAKA DEMİRKÖPRÜ SPOR müsabakasında KARŞIYAKA DEMİRKÖPRÜ SPOR takımından 420270 lisans nolu (OYUNCU) İLKER UYSAL FDT nın 41.13.95. maddeleri gereği 2 resmi müsabakadan men

01.03.2020 tarihindeki [2.AMATÖR KÜME] BASMANE ALTINPARK SPOR - YILMAZKAYA SPOR müsabakasında YILMAZKAYA SPOR takımından 39314 lisans nolu (YÖNETİCİ) BAYRAM GÜNEŞ FDT nın 36.95. maddeleri gereği 1 resmi müsabakadan men

26.02.2020 tarihindeki [1 AK U-19] ALAÇATI SPOR - BALÇOVA BELEDİYE TERMAL müsabakasında ALAÇATI SPOR takımından 3504714 lisans nolu (OYUNCU) ZEKİ İNCE FDT nın 36.95. maddeleri gereği 1 resmi müsabakadan men

29.02.2020 tarihindeki [1 AK U-19] 1925 GENÇLİK VE SPOR - FİKRİ ALTAY SPOR müsabakasında FİKRİ ALTAY SPOR takımından 3509220 lisans nolu (OYUNCU) YAĞIZ FURKAN FELEK FDT nın  43.13.95. maddeleri gereği 2 resmi müsabakadan men

29.02.2020 tarihindeki [1 AK U-19] BORNOVA MEVLANA GENÇLİK - PINARGÜCÜ SPOR müsabakasında PINARGÜCÜ SPOR takımından 3515338 lisans nolu (OYUNCU) FURKAN YILDIRIM FDT nın 42.95. maddeleri gereği 3 resmi müsabakadan men

29.02.2020 tarihindeki [1 AK U-19] TORBALI SPOR - BUCA BELEDİYE SPOR müsabakasında TORBALI SPOR takımından 3523780 lisans nolu (OYUNCU) MEHMET KAYA Tedbir uygulanarak savunmasının alınmasına

29.02.2020 tarihindeki [1 AK U-19] TORBALI SPOR - BUCA BELEDİYE SPOR müsabakasında TORBALI SPOR takımından 3512678 lisans nolu (OYUNCU) EMRECAN ADIGÜZEL Tedbir uygulanarak savunmasının alınmasına

29.02.2020 tarihindeki [1 AK U-19] ÇEŞME BELEDİYE SPOR - ALAÇATI SPOR müsabakasında ALAÇATI SPOR takımından 3501369 lisans nolu (OYUNCU) ERDİ ÖNAL FDT nın 41.13.95. maddeleri gereği 2 resmi müsabakadan men

29.02.2020 tarihindeki [1 AK U-19] ÇEŞME BELEDİYE SPOR - ALAÇATI SPOR müsabakasında ALAÇATI SPOR takımından 1898678 lisans nolu (OYUNCU) BARIŞ ŞENER FDT nın 41.41.36.95. maddeleri gereği 6 resmi müsabakadan men

26.02.2020 tarihindeki [1 AK U-19] ÇİĞLİ BELEDİYE-DİKİLİ BELEDİYE  müsabakasının 69 dk. da Maç 6-0 iken Dikili Belediye takımının yeterli sayıda oyuncu kalmadığından 6-0 hükmen mağlubiyetine

29.02.2020 tarihindeki [SÜPER AMATÖR LİG] BORNOVA BELEDİYE SPOR - KINIK BELEDİYE SPOR müsabakasında KINIK BELEDİYE SPOR takımından 1812262 lisans nolu (OYUNCU) ENGİN GAZAL FDT nın 41.13.95. maddeleri gereği 1 resmi müsabakadan men

01.03.2020 tarihindeki [SÜPER AMATÖR LİG] ÖZÇAMDİBİ SPOR - ALAÇATI SPOR müsabakasında ALAÇATI SPOR takımından 1881786 lisans nolu (OYUNCU) YAĞIZ ATALI FDT nın 43.13.95. maddeleri gereği 2 resmi müsabakadan men

29.02.2020 tarihindeki [1 AK PLAY OFF] BORNOVA HİTAB SPOR - BUCA BELEDİYE SPOR müsabakasında BORNOVA HİTAB SPOR takımından 60988 lisans nolu (DİĞER (MASÖR)) CAHİT ARSLAN Tedbir uygulanarak savunmasının alınmasına

01.03.2020 tarihindeki [U-17 LİGİ] BUCA GEDİZ YILDIRIM GENÇLİK - BUCA EFELER SPOR müsabakasında BUCA GEDİZ YILDIRIM GENÇLİK takımından 3537643 lisans nolu (OYUNCU) ENES CAN BEL tedbir uygulanarak savunmasının alınmasına

01.03.2020 tarihindeki [U-17 LİGİ] İZMİR BAHÇELİEVLER ELİT SPOR - GAZİEMİR GENÇLERBİRLİĞİ müsabakasında İZMİR BAHÇELİEVLER ELİT SPOR takımından 3515087 lisans nolu (OYUNCU) ALAİDDİN ARDA SAFALI FDT.nın 41.95. maddeleri gereği 4 resmi müsabakadan men

01.03.2020 tarihindeki [U-17 LİGİ] ŞİRİNYER SPOR - BUCA GENÇLERBİRLİĞİ SPOR müsabakasında BUCA GENÇLERBİRLİĞİ SPOR takımından 3536066 lisans nolu (OYUNCU) ARDA HAZIM TOPALHAN FDT nın 41.13.95. maddeleri gereği 2 resmi müsabakadan men

01.03.2020 tarihindeki [U-17 LİGİ] ŞİRİNYER SPOR - BUCA GENÇLERBİRLİĞİ SPOR müsabakasında ŞİRİNYER SPOR takımından 3566599 lisans nolu (OYUNCU) ÜNAL KUŞ FDT nın 43.95. maddeleri gereği 3 resmi müsabakadan men

01.03.2020 tarihindeki [U-17 LİGİ] ŞİRİNYER SPOR - BUCA GENÇLERBİRLİĞİ SPOR müsabakasında ŞİRİNYER SPOR takımından 3529282 lisans nolu (OYUNCU) MERT CAN KAYGISIZ FDT nın 43.95. maddeleri gereği 3 resmi müsabakadan men

01.03.2020 13:00 tarihinde oynanması planlanan [U-17 LİGİ] SELÇUK EFES SPOR - GAZİEMİR ONUR SPOR müsabakası MÜSABAKA HAKEMİNİN "Gaziemir Onur Spor müsabakaya gelmediği için 3-0 hükmen mağlubiyetine

26.02.2020 tarihindeki [U-16 LİGİ FİNAL MÜSABAKALARI] BERGAMA BELEDİYE SPOR - PINARGÜCÜ SPOR müsabakasında PINARGÜCÜ SPOR takımından 30185 lisans nolu (YÖNETİCİ) ERCÜMENT ŞANLI FDT nın 36.95. maddeleri gereği 1 resmi müsabakadan men

29.02.2020 tarihindeki [U-15 LİGİ] BUCA GEDİZ YILDIRIM GENÇLİK - GEDİZ FUTBOL KULÜBÜ. müsabakasında GEDİZ FUTBOL KULÜBÜ. takımından 3566774 lisans nolu (OYUNCU) MUHAMMET ALİ BARMAN FDT nın 43.95. maddeleri gereği 3 resmi müsabakadan me

29.02.2020 tarihindeki [U-15 LİGİ] BUCA GEDİZ YILDIRIM GENÇLİK - GEDİZ FUTBOL KULÜBÜ. müsabakasında BUCA GEDİZ YILDIRIM GENÇLİK takımından 31449 lisans nolu (TEKNİK HEYET) MURAT ELMAS FDT nın 36.95. maddeleri gereği 1 resmi müsabakadan men

29.02.2020 tarihindeki [U-15 LİGİ] İZMİR TRABZONGÜCÜ SPOR - 35 İZMİR KÜLTÜR SPOR müsabakasında İZMİR TRABZONGÜCÜ SPOR takımından 3551823 lisans nolu (OYUNCU) İLKER SÖZAL FDT nın 43..95. maddeleri gereği 3 resmi müsabakadan men

29.02.2020 tarihindeki [U-15 LİGİ] İZMİR TRABZONGÜCÜ SPOR - 35 İZMİR KÜLTÜR SPOR müsabakasında 35 İZMİR KÜLTÜR SPOR takımından 3583476 lisans nolu (OYUNCU) EYÜP MUSA ÖZCAN FDT nın 43.95. maddeleri gereği 3 resmi müsabakadan men

29.02.2020 tarihindeki [U-15 LİGİ] İZMİR BAHÇELİEVLER ELİT SPOR - KARABAĞLAR ESKİ İZMİR SPOR müsabakasında; KARABAĞLAR ESKİ İZMİR SPOR takımından 3583486 lisans nolu Baran AKIN (OYUNCU)   FDT nın 41.13.95. maddeleri gereği 2 resmi müsabakadan men

 
29.02.2020 tarihindeki [U-15 LİGİ] İŞÇİEVLERİ SPOR - KURUÇEŞME SPOR müsabakasında KURUÇEŞME SPOR takımından 3547592 lisans nolu (OYUNCU) ESAT EMRE GÜROVA FDT nın 43.95. maddeleri gereği 3 resmi müsabakadan men

29.02.2020 tarihindeki [U-15 LİGİ] İŞÇİEVLERİ SPOR - KURUÇEŞME SPOR müsabakasında İŞÇİEVLERİ SPOR takımından 3520796 lisans nolu (OYUNCU) AZİZEFE DOST FDT nın 43.95. maddeleri gereği 3 resmi müsabakadan men

29.02.2020 tarihindeki [U-15 LİGİ] BORNOVA 1881 SPOR - BORNOVA BELEDİYE SPOR müsabakasında BORNOVA 1881 SPOR takımından 3537524 lisans nolu (OYUNCU) MELİH ERKOÇ FDT nın 42.95. maddeleri gereği 3 resmi müsabakadan men

29.02.2020 tarihindeki [U-15 LİGİ] LİMONTEPE GENÇLİKSPOR - YEŞİLYURT SPOR müsabakasında YEŞİLYURT SPOR takımından 3572211 lisans nolu (OYUNCU) MAHMUT OĞURLU FDT nın 36.95. maddeleri gereği 2 resmi müsabakadan men

29.02.2020 tarihindeki [U-15 LİGİ] BORNOVA MEVLANA GENÇLİK - ARMUTLU SPOR müsabakasında ARMUTLU SPOR takımından 3571604 lisans nolu (OYUNCU) SÜLEYMAN KOŞMAN FDT nın 41.95. maddeleri gereği 3 resmi müsabakadan men

01.03.2020 11:00 tarihinde oynanması planlanan [U-13 LİGİ] NARLIDERE BELEDİYE SPOR - ELİT SPOR müsabakası MÜSABAKA HAKEMİNİN "Narlıdere Belediye Spor  eksik kadro ile geldiği için 3-0 hükmen mağlubiyetine

01.03.2020 13:00 tarihinde oynanması planlanan [U-13 LİGİ] MENEMEN GENÇLİK SPOR - GÜZELTEPE GENÇLİK müsabakası MÜSABAKA HAKEMİNİN "MENEMEN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ gelmediğinden 3-0 hükmen mağlubiyetine

 

01.03.2020 11:00 tarihinde oynanması planlanan [U-13 LİGİ] AYRANCILAR GENÇLİK - TORBALI AYRANCILAR YILDIZ SPOR müsabakası MÜSABAKA HAKEMİNİN "Ev sahibi takım ''AYRANCILAR GENÇLİK'' sahaya gelmediğinden 3-0 hükmen mağlubiyetine


01.03.2020 tarihindeki [U-13 LİGİ] ESKİ İZMİR GENÇLİK - YEŞİLYURT SPOR müsabakasında YEŞİLYURT SPOR takımından 3586794 lisans nolu (OYUNCU) SAMİ YUSUF OLUÇ FDT nın 41.95. maddeleriş gereği 3 resmi müsabakadan men

01.03.2020 tarihindeki [U-13 LİGİ] ESKİ İZMİR GENÇLİK - YEŞİLYURT SPOR müsabakasında YEŞİLYURT SPOR takımından 3566555 lisans nolu (OYUNCU) ADNAN İŞCAN FDT nın 36.95. maddeleri gereği 2 resmi müsabakadan men


01.03.2020 15:00 tarihinde oynanması planlanan [U-13 LİGİ] ULUCAK SPOR - KEMALPAŞA ESNAFGÜCÜ SPOR müsabakası MÜSABAKA HAKEMİNİN "İki takımda maça gelmediği için  her iki takımın da 3-0 hükmen mağlubiyetine


01.03.2020 15:00 tarihinde oynanması planlanan [U-13 LİGİ] YENİ BAĞARASI SPOR - BERGAMA BELEDİYE SPOR müsabakası MÜSABAKA HAKEMİNİN "Ev sahibi takım Yeni Bağarası müsabaka saatinde gelmediği için 3-0 hükmen mağlubiyetine


01.03.2020 12:30 tarihinde oynanması planlanan [U-13 LİGİ] REO ATİLLA SPOR - ÜLKÜ SPOR müsabakasında Ülküspor müsabakaya gelmediğinden 3-0 hükmen mağlubiyetine

22.02.2020 tarihindeki [U-15 LİGİ] ÇAMDİBİ İDMAN YURDU SPOR - BORNOVA YEŞİLOVA SPOR müsabakasında BORNOVA YEŞİLOVA SPOR takımından 3548958 lisans nolu (OYUNCU) ÖMER ALTATMIŞ FDT nın 41.95. maddeleri gereği 3 resmi müsabakadan men

22.02.2020 tarihindeki [U-15 LİGİ] MENEMEN GENÇLİK SPOR - AĞASPOR müsabakasında MENEMEN GENÇLİK SPOR takımından 3551310 lisans nolu (OYUNCU) HASAN BARAN DUMAN FDT nın 41.44.95. maddeleri gereği 8 resmi müsabakadan men

22.02.2020 tarihindeki [1 AK U-19] GÖKOVA SPOR - ÇAMDİBİ SPOR müsabakasında ÇAMDİBİ SPOR takımından 25720 lisans nolu (TEKNİK HEYET) KAAN YILMAZ FDT nın  41.95. maddeleri gereği 3 resmi müsabakadan men

22.02.2020 tarihindeki [U-15 LİGİ] ULUCAK SPOR - BORNOVA MEVLANA GENÇLİK müsabakasında BORNOVA MEVLANA GENÇLİK takımından 3585283 lisans nolu (OYUNCU) ALİ TAŞTEPE  FDT nın 41.95. maddeleri gereği 3 resmi müsabakadan men

22.02.2020 tarihindeki [SÜPER AMATÖR LİG] GÜLTEPE SPOR - GAZİEMİR SEYDİKÖY SPOR müsabakasında GAZİEMİR SEYDİKÖY SPOR takımından 1824747 lisans nolu (OYUNCU) ADEM TARLAK FDT nın 41.43.95. maddeleri gereği 6 resmi müsabakadan men

22.02.2020 tarihindeki [1 AK U-19] BEYDAĞ BELEDİYESPOR - TORBALI 35 GENÇLİK VE SPOR müsabakasında BEYDAĞ BELEDİYESPOR takımından 3508777 lisans nolu (OYUNCU) MUSTAFA SIRIMLI FDT nın 41.95. maddeleri gereği 3 resmi müsabakadan men

Bu karar toplam 1253 ziyaretçi tarafından görüntülenmiştir.