DİSİPLİN KURULU KARARLARI

Yayın Tarihi : 19 Mart 2020 Perşembe 14:26

İL DİSİPLİN KURULU KARARLARI (KARAR NO:31) KARAR TARİHİ: 19/03/2020

15.03.2020 tarihindeki [2.AMATÖR KÜME] 1925 MANAVKUYU GENÇLİK VE SPOR - YENİ DOĞANÇAY SPOR müsabakasında; YENİ DOĞANÇAY SPOR  takımından 1890933 lisans nolu ATAKAN GEDİK (OYUNCU)  FDT'nın 41.95. maddeleri gereği 3 resmi müsabakadan men

15.03.2020 tarihindeki [2.AMATÖR KÜME] 1925 MANAVKUYU GENÇLİK VE SPOR - YENİ DOĞANÇAY SPOR müsabakasında; YENİ DOĞANÇAY SPOR  takımından 1890936 lisans nolu MUSTAFA KARAKAŞ (OYUNCU) FDT'nın 41.95. maddeleri gereği 3 resmi müsabakadan men

01.03.2020 tarihindeki (2.AMATÖR KÜME) BUCA EFELER SPOR - KAYA SPOR müsabakasında  Buca efeler spor kulübünün 1833777 lisans nolu Serhat EKER'in FDT gereği 3 resmi müsabakadan men

07.03.2020 16:00 tarihinde oynanması planlanan [U-15 LİGİ] DADAŞ SPOR - DENİZ SPOR müsabakasında  Deniz Spor 1-0 galip iken  iken müsabakanın 55. dakikasında  Dadaş Spor takımı  yöneticisi Cemal Zurnacı takımı sahadan çektiği için Dadaş sporun  3-0 hükmen mağlubiyetine.  Yönetici CEMAL ZURNACI'nın FDT'nın 36.97.13 maddeleri gereği 10 gün hak mahrumiyeti verilmesine

07.03.2020 tarihindeki [U-17 LİGİ] BAYINDIR SPOR - SELÇUK EFES SPOR müsabakasında; BAYINDIR SPOR takımından 3514709 lisans nolu EMRE MALAL (OYUNCU) FDT'nın 41.95. maddeleri gereği 3 resmi müsabakadan men

07.03.2020 tarihindeki [U-17 LİGİ] BAYINDIR SPOR - SELÇUK EFES SPOR müsabakasında; BAYINDIR SPOR takımından 3525490 lisans nolu POLAT ENSAR ÖKAY (OYUNCU)  FDT'nın 41.95. maddeleri gereği 3 resmi müsabakadan men

07.03.2020 tarihindeki [U-17 LİGİ] BAYINDIR SPOR - SELÇUK EFES SPOR müsabakasında; BAYINDIR SPOR takımından 3556229 lisans nolu EMİN ERTEN (OYUNCU) isimli kişinin FDT'nın 41.95. maddeleri gereği 3 resmi müsabakadan men

07.03.2020 tarihindeki [U-17 LİGİ] BAYINDIR SPOR - SELÇUK EFES SPOR müsabakasında; BAYINDIR SPOR takımından 3530161 lisans nolu VEYSEL ÖZÇOBAN (OYUNCU)  FDT'nın 41.95. maddeleri gereği 3 resmi müsabakadan men

07.03.2020 tarihindeki [U-17 LİGİ] BAYINDIR SPOR - SELÇUK EFES SPOR müsabakasında; SELÇUK EFES SPOR takımından 3552213 lisans nolu MUSTAFA ÇOBAN (OYUNCU) FDT'nın 41.95. maddeleri gereği 3 resmi müsabakadan men

14.03.2020 tarihindeki [2 AK U-19] KARABAĞLAR ESKİ İZMİR SPOR - İZMİR 1461 SPOR müsabakasında İZMİR 1461 SPOR takımından 60101 lisans nolu (YÖNETİCİ) SENOL KİLİNC FDT nın 36.97.13. maddeleri gereği 10 gün müsabakadan men

14.03.2020 tarihindeki [2 AK U-19] KARABAĞLAR ESKİ İZMİR SPOR - İZMİR 1461 SPOR müsabakasında İZMİR 1461 SPOR takımından 3583404 lisans nolu (OYUNCU) ZEKİCAN TEZCAN FDT nın 41.95. 13. maddeleri gereği 2 resmi müsabakadan men

14.03.2020 tarihindeki [2 AK U-19] KARABAĞLAR ESKİ İZMİR SPOR - İZMİR 1461 SPOR müsabakasında İZMİR 1461 SPOR takımından 3542301 lisans nolu (OYUNCU) BİLAL GÜÇLÜ FDT nın 36.95. maddeleri gereği 1 resmi müsabakadan men

14.03.2020 tarihindeki [2 AK U-19] NARLIDERE BELEDİYE SPOR - ÖDEMİŞ SPOR müsabakasında NARLIDERE BELEDİYE SPOR takımından 3547248 lisans nolu (OYUNCU) UTKU ALİ TEKBUDAK FDT nın 41.95. maddeleri gereği 3 resmi müsabakadan men

14.03.2020 tarihindeki [2 AK U-19] ZÜBEYDE HANIM KOLEJLERİ ÇAMDİBİ ALTINOK - ALTINDAĞ SPOR müsabakasında ZÜBEYDE HANIM KOLEJLERİ ÇAMDİBİ ALTINOK takımından 3529406 lisans nolu (OYUNCU) İSMAİL BUZAK FDT nın 41.95. 13. maddeleri gereği 2 resmi müsabakadan men

14.03.2020 tarihindeki [2 AK U-19] EFELERGÜCÜ SPOR - İZMİR 35 FUTBOL SPOR KULÜBÜ müsabakasında İZMİR 35 FUTBOL SPOR KULÜBÜ takımından 3525227 lisans nolu (OYUNCU) EYÜP ELBAY  FDT nın 41.95. maddeleri gereği 3 resmi müsabakadan men

15.03.2020 tarihindeki [2 AK U-19] TİRE BELEDİYE SPOR - YELKİ SPOR müsabakasında TİRE BELEDİYE SPOR takımından 3540585 lisans nolu (OYUNCU) FURKAN PEKER FDT nın 41.95. maddeleri gereği 2 resmi müsabakadan men

15.03.2020 tarihindeki [2 AK U-19] TİRE BELEDİYE SPOR - YELKİ SPOR müsabakasında YELKİ SPOR takımından 3505411 lisans nolu (OYUNCU) ERKAN BARMAN tedcbirli olarak savunmasının alınmasına

15.03.2020 tarihindeki [2 AK U-19] TİRE BELEDİYE SPOR - YELKİ SPOR müsabakasında YELKİ SPOR takımından 1898759 lisans nolu (OYUNCU) ÖZCAN KOCAMAN tedbirli olarak savunmasının alınmasına

15.03.2020 tarihindeki [2 AK U-19] TİRE BELEDİYE SPOR - YELKİ SPOR müsabakasında YELKİ SPOR takımından 48338 lisans nolu (YÖNETİCİ) HAKAN KOLDAŞ  FDT nın 41.95.13.  maddeleri gereği 2 resmi müsabakadan men

15.03.2020 tarihindeki [2 AK U-19] TİRE BELEDİYE SPOR - YELKİ SPOR müsabakasında TİRE BELEDİYE SPOR takımından 3538758 lisans nolu (OYUNCU) AHMET CEM ESENGİL FDT nın 41.95. maddeleri gereği 2 resmi müsabakadan men

12.03.2020 tarihindeki [U-17 LİGİ] İZMİR DEMİR SPOR - BORNOVA KANDERE SPOR müsabakasında İZMİR DEMİR SPOR takımından 20683 lisans nolu (TEKNİK HEYET) SERKAN KABADAYI FDT'nın 41.95.13. maddeleri gereği 2 resmi müsabakadan men

11.03.2020 tarihindeki [1.AK U-19 ELEME] PINARGÜCÜ SPOR - ÖZÇAMDİBİ SPOR müsabakasında ÖZÇAMDİBİ SPOR takımından 1898540 lisans nolu (OYUNCU) BURAK DEMİR FDT'nın 41.95.13 maddeleri gereği 2 resmi müsabakadan men

12.03.2020 tarihindeki [1.AK U-19 ELEME] İZMİR SPOR - İZMİR BELEDİYESPOR müsabakasında İZMİR SPOR takımından 1898695 lisans nolu (OYUNCU) YİĞİT GÖKDEM FDT'nın 41.95.13. maddeleri gereği 2 resmi müsabakadan men


15.03.2020 tarihindeki [2.AMATÖR KÜME] 1925 MANAVKUYU GENÇLİK VE SPOR - YENİ DOĞANÇAY SPOR müsabakasında; YENİ DOĞANÇAY SPOR  takımından 1890933 lisans nolu ATAKAN GEDİK (OYUNCU) isimli kişinin (MÜSABAKA SONRASI HAKEM OLAY RAPORUNA İSTİNADEN)HAKEME HAKARET VE TEHDİT nedeniyle tedbirli olarak savunmasının alınmasına

15.03.2020 tarihindeki [2.AMATÖR KÜME] 1925 MANAVKUYU GENÇLİK VE SPOR - YENİ DOĞANÇAY SPOR müsabakasında; YENİ DOĞANÇAY SPOR  takımından 1890936 lisans nolu MUSTAFA KARAKAŞ (OYUNCU) isimli kişinin (MÜSABAKA SONRASI HAKEM OLAY RAPORUNA İSTİNADEN) HAKEME HAKARET  nedeniyle tedbirli olarak savunmasının alınmasına

15.03.2020 tarihindeki [2.AMATÖR KÜME] YEŞİLYURT SPOR - İZMİR 1461 SPOR müsabakasında İZMİR 1461 SPOR takımından 3521603 lisans nolu (OYUNCU) ŞÜKRÜ ŞAHİN FDT nın 41.95.13 maddeleri gereği 2 resmi müsabakadan men

15.03.2020 tarihindeki [2.AMATÖR KÜME] ANSIZCA ZAFER SPOR - ACAR SPOR müsabakasında ACAR SPOR takımından 27137 lisans nolu (YÖNETİCİ) SALİH BİÇEN FDT nın 41.97. 13. maddeleri gereği   32 resmi müsabakadan men

15.03.2020 tarihindeki [2.AMATÖR KÜME] TORBALIGÜCÜ GENÇLİK - HİLAL SPOR müsabakasında HİLAL SPOR takımından 1855271 lisans nolu (OYUNCU) EKREM ÖZKAYA FDT nın 41.95. maddeleri gereği 3 resmi müsabakadan men

15.03.2020 tarihindeki [2.AMATÖR KÜME] ŞEMİKLER SPOR - ERDEM ESENTEPE SPOR müsabakasında ŞEMİKLER SPOR takımından 425493 lisans nolu (OYUNCU) HUSEYİN YILMAZ FDT nın 43.95.13 maddeleri gereği 2 resmi müsabakadan men

15.03.2020 tarihindeki [2.AMATÖR KÜME] ÇAMDİBİ İDMAN YURDU SPOR - ALTINDAĞ SPOR müsabakasında ALTINDAĞ SPOR takımından 13252 lisans nolu (TEKNİK HEYET) ORHAN YÜZGEÇ FDT nın 41.95.13 maddeleri gereği 2 resmi müsabakadan men

15.03.2020 tarihindeki [2.AMATÖR KÜME] BOSTANLI SPOR - KARŞIYAKA DEMİRKÖPRÜ SPOR müsabakasında BOSTANLI SPOR takımından 1806064 lisans nolu (OYUNCU) FATİH YILMAZ FDT nın 41.95.13 maddeleri gereği 2 resmi müsabakadan men

15.03.2020 tarihindeki [2.AMATÖR KÜME] 1925 GENÇLİK VE SPOR - İZMİR 35 FUTBOL SPOR KULÜBÜ müsabakasında 1925 GENÇLİK VE SPOR takımından 1893008 lisans nolu (OYUNCU) BATUHAN YILAR FDT nın 41.95.13 maddeleri gereği 2 resmi müsabakadan men


14.03.2020 tarihindeki [SÜPER AMATÖR LİG] GÜZELBAHÇE BELEDİYE SPOR - ŞİRİNYER SPOR müsabakasında; GÜZELBAHÇE BELEDİYE SPOR takımından 15 forma numaralı 1835892 lisans nolu ALİ ZEYBEK in FDT'nın 41.95.13 maddeleri gereği 2 resmi müsabakadan men

14.03.2020 tarihindeki [SÜPER AMATÖR LİG] GÜZELBAHÇE BELEDİYE SPOR - ŞİRİNYER SPOR müsabakasında; GÜZELBAHÇE BELEDİYE SPOR takımından 14 forma numaralı 1842436 lisans nolu ARDA ARI nın FDT'nın 41.95.13. maddeleri gereği 2 resmi müsabakadan men

14.03.2020 tarihindeki [SÜPER AMATÖR LİG] GÜZELBAHÇE BELEDİYE SPOR - ŞİRİNYER SPOR müsabakasında; GÜZELBAHÇE BELEDİYE SPOR takımının müsabaka sonunda  çıkan SAHA OLAYLARI nedeniyle ihtar verilmesine

14.03.2020 tarihindeki [SÜPER AMATÖR LİG] GÜZELBAHÇE BELEDİYE SPOR - ŞİRİNYER SPOR müsabakasında; GÜZELBAHÇE BELEDİYE SPOR takımından 20 forma numaralı 1814057 lisans nolu MUHARREM FİDAN  nn FDT'nın 41.95.13 maddeleri gereği 2 resmi müsabakadan men

14.03.2020 tarihindeki [SÜPER AMATÖR LİG] GÜZELBAHÇE BELEDİYE SPOR - ŞİRİNYER SPOR müsabakasında; GÜZELBAHÇE BELEDİYE SPOR takımından 23 forma nolu kaleci 1831990 lisans nolu KIVANÇ EMRE ÖZKOL un FDT'nın 41.95.13. maddeleri gereği 2 resmi müsabakadan men

14.03.2020 tarihindeki [SÜPER AMATÖR LİG] GÜZELBAHÇE BELEDİYE SPOR - ŞİRİNYER SPOR müsabakasında; GÜZELBAHÇE BELEDİYE SPOR takımından Teknik Sorumlu 11724 lisans nolu YASİN ÇAMTEPE'nin FDT'nın 41.95.13. maddeleri gereği 2 resmi müsabakadan men

14.03.2020 tarihindeki [SÜPER AMATÖR LİG] GÜZELBAHÇE BELEDİYE SPOR - ŞİRİNYER SPOR müsabakasında; GÜZELBAHÇE BELEDİYE SPOR takımından Yönetici TAN GÖKDENİZ  'in FDT'nın 41.95.13. maddeleri gereği 2 resmi müsabakadan men

14.03.2020 tarihindeki [SÜPER AMATÖR LİG] GÜZELBAHÇE BELEDİYE SPOR - ŞİRİNYER SPOR müsabakasında GÜZELBAHÇE BELEDİYE SPOR takımından 1888164 lisans nolu (OYUNCU) ŞÜKRÜ KÖSLÜOĞLU  FDT nın 43.95.13. maddeleri gereği 2 resmi müsabakadan men

14.03.2020 tarihindeki [SÜPER AMATÖR LİG] ÇİĞLİ ESENTEPE SPOR - FOÇA BELEDİYE SPOR müsabakasında FOÇA BELEDİYE SPOR takımından 424183 lisans nolu (OYUNCU) AHMET ŞALLI FDT nın 41.95.13. maddeleri gereği 2 resmi müsabakadan men

14.03.2020 tarihindeki [SÜPER AMATÖR LİG] FİKRİ ALTAY SPOR - DADAŞ SPOR müsabakasında FİKRİ ALTAY SPOR takımından 1890712 lisans nolu (OYUNCU) MAHSUN GERZAN FDT nın 43.95.13. maddeleri gereği 2 resmi müsabakadan men

15.03.2020 tarihindeki [SÜPER AMATÖR LİG] GÜLTEPE SPOR - BORNOVA 1881 SPOR müsabakasında GÜLTEPE SPOR takımından 30698 lisans nolu (TEKNİK HEYET) MUSTAFA DENİZ AKBAŞ  FDT nın 41.95.13 maddeleri gereği 3 resmi müsabakadan men

Bu karar toplam 42 ziyaretçi tarafından görüntülenmiştir.