HABERLER

Yayın Tarihi : 11 Şubat 2020 Salı 09:18

1. AMATÖR KÜME PLAY-OFF MÜSABAKALARI

1. AMATÖR KÜME PLAY OF-PLAY OUT TAKVİMİ
 
 
 
1. MAÇLAR TARİH SAAT SAHA
1. LER FİNAL MENEMEN GENÇLİK (A1) KSK SOĞUKKUYU (B1) 16.02.2020 16:00 ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA
1. LER FİNAL BORNOVA HİTAB (C1) YOL SPOR (D1) 16.02.2020 15:00 YUSUF TIRPANCI
1. LER FİNAL İZMİR BLD SPOR (E1) KARABAĞLAR FK (F1) 16.02.2020 13:00 ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA
1. LER FİNAL MENDERES BLD EĞT KLT.(G1) TİRE BLD (H1) 16.02.2020 15:00 TORBALI SAHASI
3. LER ÖN ELEME ASARLIK GENÇLİK (A3) DEDEBAŞI (B3) 15.02.2020 16:00 ÇİĞLİ ATATÜRK STADI
3. LER ÖN ELEME EGE ÜNİVERSİTESİ (C3) ULUCAK SPOR (D3) 16.02.2020 13:00 ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA
3. LER ÖN ELEME DOSTGÜCÜ (E3) KARABAĞLAR GENÇ YILDIZ (F3) 16.02.2020 16:00 ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA
3. LER ÖN ELEME İŞÇİEVLERİ (H3) GÜMÜLDÜR SPOR (G3) 15.02.2020 14:00 TİRE GAZİ MUSTAFA KEMAL STADI
PLAY OUT ÇAKMAKLIKÖYÜ SPOR (A10) ONUR GENÇLİK SPOR (B10) 16.02.2020 14:00 ÇİĞLİ GÜZELTEPE SAHASI
PLAY OUT Z.H.K. ÇAMDİBİ ALTINOK (C10) KEMALPAŞA 1923 (D10) 15.02.2020 16:00 BORNOVA ŞEHİR STADI
PLAY OUT ÇAMKULE (E9) KARABAĞLAR CENNETÇEŞME (F9) 16.02.2020 14:00 KARŞIYAKA EFSANELER
PLAY OUT FIRAT SEYHAN GÜCÜ (G10) ÇIRPI DOĞAN SPOR H10 16.02.2020 14:00 MENDERES SAHASI
 
2. MAÇLAR
PLAY OF YARI FNAL TARİH SAAT SAHA
YARI FİNAL A1-B1 MAĞLUBU C3-D3 GALİBİ 22-23 ŞUBAT 2020
YARI FİNAL İZMİR DEMİR SPOR (E2) BOZYAKA SPOR (F2) 22-23 ŞUBAT 2020
YARI FİNAL C1-D1 MAĞLUBU E3-F3 GALİBİ 22-23 ŞUBAT 2020
YARI FİNAL BUCA BLD SPOR (G2) YELKİ SPOR (H2) 22-23 ŞUBAT 2020
YARI FİNAL E1-F1 MAĞLUBU G3-H3 GALİBİ 22-23 ŞUBAT 2020
YARI FİNAL ULUKENT GENÇLİK (A2) BAYRAKLI SPOR 22-23 ŞUBAT 2020
YARI FİNAL G1-H1 MAĞLUBU A3-B3 GALİBİ 22-23 ŞUBAT 2020
YARI FİNAL IŞIKKENTGÜCÜ (C2) 100 YIL YİĞİTLER (D2) 22-23 ŞUBAT 2020
 
3. MAÇLAR
PLAY OF FİNAL TARİH SAAT SAHA
FİNAL (A1-B1 MAĞLUBU/C3-D3 GALİBİ) (E GRUBU 2. Sİ-F GRUBU 2. Sİ) GALİBİ 29.Şub.20
FİNAL (C1-D1 MAĞLUBU/G3-H3 GALİBİ) (G GRUBU 2. Sİ-H GRUBU 2. Sİ) GALİBİ 29.Şub.20
FİNAL (E1-F1 MAĞLUBU/G3-H3 GALİBİ) (A GRUBU 2. Sİ-B GRUBU 2. Sİ) GALİBİ 29.Şub.20
FİNAL (G1-H1 MAĞLUBU/A3-B3 GALİBİ) (C GRUBU 2. Sİ-D GRUBU 2. Sİ) GALİBİ 29.Şub.20

Bu haber toplam 2895 ziyaretçi tarafından görüntülenmiştir.