HAFTALIK PROGRAM

İZMİR İLİ 20.02.2024 - 01.03.2024 TARİHLERİ ARASINDA OYNANACAK OLAN MÜSABAKA PROGRAMI

20 ŞUBAT 2024 SALI

KATEGORİSİ EV SAHİBİ TAKIM MİSAFİR TAKIM MAÇ TARİHİ ve SAATİ MÜSABAKANIN OYNANDIĞI
İLÇE VE STAD ADI
İZMİR U14 LİGİ YARI FİNAL MÜSABAKASI PINARGÜCÜ SPOR GÜZELTEPE GENÇLİK 20.02.2024 13:00 ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA
İZMİR U14 LİGİ YARI FİNAL MÜSABAKASI ATA GÜZELBAHÇE SPOR KULÜBÜ BAYRAKLI ÖZGÜR FK 20.02.2024 15:00 ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA
İZMİR U14 LİGİ YARI FİNAL MÜSABAKASI BORNOVAGÜCÜ GENÇLİK SPOR SELÇUK ÇAMLIK SPOR 20.02.2024 17:00 ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA
İZMİR U14 LİGİ YARI FİNAL MÜSABAKASI İZMİRSPOR ÇAYMAHALLE DEMİRKÖPRÜ 20.02.2024 13:00 ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA
İZMİR U14 LİGİ YARI FİNAL MÜSABAKASI KEMALPAŞA 1923 SPOR İZMİR ÜÇYOL GENÇLİK 20.02.2024 15:00 ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA
İZMİR U14 LİGİ YARI FİNAL MÜSABAKASI TORBALIGÜCÜ GENÇLİK ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR 20.02.2024 17:00 ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA
İZMİR U14 LİGİ YARI FİNAL MÜSABAKASI GİRNE 1923 SPOR KULÜBÜ İZMİR 1461 SPOR 20.02.2024 14:00 BORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI
İZMİR U14 LİGİ YARI FİNAL MÜSABAKASI ÖDEMİŞ SPOR EGESPOR FUTBOL KULÜBÜ 20.02.2024 16:00 BORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI
İZMİR U14 LİGİ YARI FİNAL MÜSABAKASI ALİAĞA FUTBOL A.Ş. EGEKENT GENÇLİK SPOR 20.02.2024 14:00 KARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI
İZMİR U14 LİGİ YARI FİNAL MÜSABAKASI ASARLIK GENÇLERBİRLİĞİ SPOR GAZİEMİR GÜNDOĞAN GENÇLİK 20.02.2024 16:00 KARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI

22 ŞUBAT 2024 PERŞEMBE

KATEGORİSİ EV SAHİBİ TAKIM MİSAFİR TAKIM MAÇ TARİHİ ve SAATİ MÜSABAKANIN OYNANDIĞI
İLÇE VE STAD ADI
İZMİR U16 LİGİ PLAY OF DENİZ SPOR BORNOVA 1881 SPOR 22.02.2024 15:00 ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA
İZMİR U16 LİGİ PLAY OF ÖZÇAMDİBİ SPOR ŞİRİNYER SPOR 22.02.2024 17:00 ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA
İZMİR U16 LİGİ PLAY OF FİKRİ ALTAY SPOR BALÇOVA BELEDİYE TERMAL 22.02.2024 13:00 ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA
İZMİR U16 LİGİ PLAY OF GRI SİGORTA GÜLTEPE SPOR TİRE 2021 FK 22.02.2024 15:00 ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA
İZMİR U16 LİGİ PLAY OF GÜLTEPEGÜCÜ SPOR GÜZELTEPE GENÇLİK 22.02.2024 17:00 ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA
İZMİR U16 LİGİ PLAY OF İZMİR ÜÇYOL GENÇLİK İZMİR 1461 SPOR 22.02.2024 14:00 BORNOVA BLD.ŞEHİR STADI
İZMİR U16 LİGİ PLAY OF ÖDEMİŞ SPOR İZMİR TRABZONGÜCÜ SPOR 22.02.2024 16:00 BORNOVA BLD.ŞEHİR STADI
İZMİR U16 LİGİ PLAY OF İZMİRSPOR BUCA GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 22.02.2024 14:00 BORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI
İZMİR U16 LİGİ PLAY OF PINARGÜCÜ SPOR BORNOVA HİTAB SPOR 22.02.2024 16:00 BORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI
İZMİR U16 LİGİ PLAY OF ALTINGENÇ SPOR KULÜBÜ ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR 22.02.2024 14:00 ÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI
İZMİR U16 LİGİ PLAY OF BERGAMA GENÇLERBİRLİĞİ ÇAMDİBİ SPOR 22.02.2024 16:00 ÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI
İZMİR U16 LİGİ PLAY OF BAYRAKLI GENÇLERGÜCÜ EGEKENT GENÇLİK SPOR 22.02.2024 14:00 KARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI
İZMİR U16 LİGİ PLAY OF KARABAĞLAR ARSLANGÜCÜ ALİAĞA BLD.HELVACI SPOR 22.02.2024 16:00 KARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI

23 ŞUBAT 2024 CUMA

KATEGORİSİ EV SAHİBİ TAKIM MİSAFİR TAKIM MAÇ TARİHİ ve SAATİ MÜSABAKANIN OYNANDIĞI
İLÇE VE STAD ADI
İZMİR U18 1 AMATÖR KÜME PLAY OF BALÇOVA BELEDİYE TERMAL KOYUNDERE GENÇLİK SPOR 23.02.2024 15:00 ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA
İZMİR U18 1 AMATÖR KÜME PLAY OF TOROSGÜCÜ SPOR PINARGÜCÜ SPOR 23.02.2024 17:00 ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA
İZMİR U18 1 AMATÖR KÜME PLAY OF KARABAĞLAR ARSLANGÜCÜ İZMİR ÜÇYOL GENÇLİK 23.02.2024 15:00 ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA
İZMİR U18 1 AMATÖR KÜME PLAY OF GÜZELTEPE GENÇLİK DENİZ SPOR 23.02.2024 17:00 ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA
İZMİR U18 1 AMATÖR KÜME PLAY OF KURUÇEŞME SPOR ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR 23.02.2024 14:00 BORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI
İZMİR U18 1 AMATÖR KÜME PLAY OF GÜZELBAHÇE BELEDİYE SPOR ŞİRİNYER SPOR 23.02.2024 16:00 BORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI

24 ŞUBAT 2024 CUMARTESİ

KATEGORİSİ EV SAHİBİ TAKIM MİSAFİR TAKIM MAÇ TARİHİ ve SAATİ MÜSABAKANIN OYNANDIĞI
İLÇE VE STAD ADI
İZMİR U17 LİGİ ALİAĞA KÖRFEZ SPOR ALİAĞA FUTBOL A.Ş. 24.02.2024 13:00 ALİAĞA DEĞİRMENDERE SAHASI
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ ALİAĞA FUTBOL A.Ş. DİKİLİ BELEDİYE SPOR 24.02.2024 15:00 ALİAĞA DEĞİRMENDERE SAHASI
İZMİR U17 LİGİ ALİAĞA BLD.HELVACI SPOR BERGAMA BELEDİYE SPOR 24.02.2024 13:00 ALİAĞA HELVACI SAHASI
İZMİR U 12 LİGİ PLAY OF KARŞIYAKA SOĞUKKUYU SPOR GAZİEMİR FUTBOL KULÜBÜ 24.02.2024 11:00 ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA A SAHASI
İZMİR U 12 LİGİ PLAY OF ALTINORDU MESEV GENÇLİK VE SPOR 24.02.2024 12:15 ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA A SAHASI
İZMİR U 12 LİGİ PLAY OF ÇEŞME ILICA SPOR KÜÇÜK ÇİĞLİ YENİ MAHALLE 24.02.2024 13:30 ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA A SAHASI
İZMİR U 12 LİGİ PLAY OF ŞİRİNYER SPOR YAHŞELLİ GENÇLİK 24.02.2024 14:45 ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA A SAHASI
İZMİR U 12 LİGİ PLAY OF KEMALPAŞA 1923 SPOR GENÇ ÖZGÜR SPOR 24.02.2024 16:00 ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA A SAHASI
GSİM GENÇLİK LİGİ 3. TAKIM 4. TAKIM 24.02.2024 18:00 ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA A SAHASI
GSİM GENÇLİK LİGİ 7. TAKIM 8. TAKIM 24.02.2024 19:00 ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA A SAHASI
İZMİR U 12 LİGİ PLAY OF GÜZELTEPE GENÇLİK BORNOVAGÜCÜ GENÇLİK SPOR 24.02.2024 11:00 ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA B SAHASI
İZMİR U 12 LİGİ PLAY OF SİYAH BEYAZ 1914 GENÇLİK VE SPOR ARYAM 1925 MANAVKUYU SPOR 24.02.2024 12:15 ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA B SAHASI
İZMİR U 12 LİGİ PLAY OF ALTINGENÇ SPOR KULÜBÜ BUCA EFELER SPOR 24.02.2024 13:30 ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA B SAHASI
İZMİR U 12 LİGİ PLAY OF BERGAMA YILDIZLAR SPOR GENÇ TİREGÜCÜ SPOR 24.02.2024 14:45 ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA B SAHASI
İZMİR U 12 LİGİ PLAY OF ATAKENT 1923 GENÇLİK VE SPOR ÇAMDİBİ SPOR 24.02.2024 16:00 ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA B SAHASI
GSİM GENÇLİK LİGİ 5. TAKIM 6. TAKIM 24.02.2024 18:00 ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA B SAHASI
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ İZMİR BELEDİYE SPOR BALÇOVA BELEDİYE TERMAL 24.02.2024 11:00 ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA
İZMİR U17 LİGİ DAMLACIK SPOR 1923 ALSANCAK SPOR 24.02.2024 12:30 ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ ÇAMKULE SPOR EŞREFPAŞA 35 SPOR KULÜBÜ 24.02.2024 14:00 ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ GÜLTEPEGÜCÜ SPOR ÜLKÜ SPOR 24.02.2024 15:30 ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME EFELERGÜCÜ SPOR KARABAĞLAR ARSLANGÜCÜ 24.02.2024 17:00 ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ DAMLACIK SPOR EFELERGÜCÜ SPOR 24.02.2024 19:00 ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA
TFF U19 GELİŞİM LİGİ GÖZTEPE A.Ş ÜMRANİYE SPOR 24.02.2024 12:00 BALÇOVA SAHASI
İZMİR U17 LİGİ BALÇOVA BELEDİYE TERMAL DÖRTYOL SPOR 24.02.2024 14:00 BALÇOVA SAHASI
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ ARYAM 1925 MANAVKUYU SPOR DEDEBAŞI SPOR 24.02.2024 11:00 BAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ SAHASI
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ BAYRAKLI GENÇLERGÜCÜ ÇAYMAHALLE DEMİRKÖPRÜ 24.02.2024 12:30 BAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ SAHASI
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ ONUR GENÇLİK SPOR BAYRAKLI ÖZGÜR FK 24.02.2024 14:00 BAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ SAHASI
İZMİR U17 LİGİ ARYAM 1925 MANAVKUYU SPOR BAYRAKLI GENÇLERGÜCÜ 24.02.2024 16:00 BAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ SAHASI
İZMİR U17 LİGİ PINARGÜCÜ SPOR BORNOVA 1881 SPOR 24.02.2024 11:00 BORNOVA BLD.PINARBAŞI SAHASI
İZMİR U17 LİGİ MEVLANA KONURCA SPOR DOĞANLAR SPOR 24.02.2024 13:00 BORNOVA BLD.PINARBAŞI SAHASI
İZMİR U17 LİGİ İLKADIM SPOR GÖKOVA SPOR 24.02.2024 15:00 BORNOVA BLD.PINARBAŞI SAHASI
TFF U19 GELİŞİM LİGİ BORNOVA 1877 A.Ş. NAZİLLİ BELEDİYE SPOR 24.02.2024 12:00 BORNOVA BLD.ŞEHİR STADI
İZMİR U17 LİGİ ALTINIRMAK SPOR BORNOVASPOR FUTBOL AŞ. 24.02.2024 14:00 BORNOVA BLD.ŞEHİR STADI
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ MEVLANA KONURCA SPOR BORNOVA HİTAB SPOR 24.02.2024 16:00 BORNOVA BLD.ŞEHİR STADI
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ ALTINIRMAK SPOR ÇAMDİBİGÜCÜ SPOR 24.02.2024 17:30 BORNOVA BLD.ŞEHİR STADI
İZMİR U 12 LİGİ PLAY OF 1923 ALSANCAK SPOR EGEKENT GENÇLİK SPOR 24.02.2024 11:00 BORNOVA BLD.TATLI MUSTAFA STADYUMU
İZMİR U 12 LİGİ PLAY OF SAKİN ŞEHİR SEFERİHİSAR SPOR ASARLIK GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 24.02.2024 12:30 BORNOVA BLD.TATLI MUSTAFA STADYUMU
İZMİR U 12 LİGİ PLAY OF SMYRNA ATLETİK SPOR GİRNE 1923 SPOR KULÜBÜ 24.02.2024 14:30 BORNOVA BLD.TATLI MUSTAFA STADYUMU
İZMİR U 12 LİGİ PLAY OF GAZİEMİR ONUR SPOR İZMİR BELEDİYE SPOR 24.02.2024 16:00 BORNOVA BLD.TATLI MUSTAFA STADYUMU
İZMİR U 12 LİGİ PLAY OF CEYLAN SPOR NARLIDERE BELEDİYE SPOR 24.02.2024 17:00 BORNOVA BLD.TATLI MUSTAFA STADYUMU
İZMİR U17 LİGİ ZÜBEYDE HANIM KOLEJLERİ ÇAMDİBİ ALTINOK ÖZÇAMDİBİ SPOR 24.02.2024 11:00 BORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI
İZMİR U17 LİGİ ALTINDAĞ SPOR KEMALPAŞA 1923 SPOR 24.02.2024 13:00 BORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI
İZMİR U17 LİGİ ÇAMDİBİ GENÇLERBİRLİĞİ BORNOVA YEŞİLOVA SPOR 24.02.2024 15:00 BORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI
İZMİR U17 LİGİ BORNOVA EGEGÜCÜ SPOR ÇAMDİBİ SPOR 24.02.2024 17:00 BORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI
İZMİR U17 LİGİ YOL SPOR BORNOVA KANDERE SPOR 24.02.2024 19:00 BORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI
TFF 2. LİG BUCA SPOR 1928 ANKARA DEMİR SPOR 24.02.2024 14:00 BUCA ARENA STADI
İZMİR U17 LİGİ KURUÇEŞME SPOR BUCA GEDİZ YILDIRIM GENÇLİK 24.02.2024 11:00 BUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ
İZMİR U17 LİGİ 35 İZMİR KÜLTÜR SPOR GAZİEMİR GENÇLERBİRLİĞİ 24.02.2024 13:00 BUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ
İZMİR U17 LİGİ İŞÇİEVLERİ SPOR GÜRALTAY SPOR 24.02.2024 15:00 BUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ
İZMİR U17 LİGİ İZMİR TRABZONGÜCÜ SPOR BORNOVA ATA SPOR 24.02.2024 17:00 BUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ
TFF U17 GELİŞİM LİGİ BUCA SPOR 1928 MONDİHOME KAYSERİSPOR 24.02.2024 15:00 BUCA KAYNAKLAR SAHASI
İZMİR U17 LİGİ DİKİLİ ÇANDARLIGÜCÜ BERGAMA GENÇLERBİRLİĞİ 24.02.2024 13:00 ÇANDARLI SAHASI
İZMİR U17 LİGİ ALAÇATI SPOR GÜMÜLDÜR SPOR 24.02.2024 13:00 ÇEŞME DALYAN SAHASI
İZMİR U17 LİGİ ÇEŞME BELEDİYE SPOR BALÇOVA SPOR 24.02.2024 15:00 ÇEŞME DALYAN SAHASI
İZMİR U17 LİGİ ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR HARMANDALI 35 GENÇLİK VE SPOR 24.02.2024 13:00 ÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI
İZMİR U17 LİGİ ÇİĞLİ MALTEPE SPOR EGEKENT GENÇLİK SPOR 24.02.2024 15:00 ÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI
İZMİR U17 LİGİ HARMANDALI SPOR DADAŞ SPOR 24.02.2024 17:00 ÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ BORNOVA ATA SPOR İZMİR KÖRFEZ SPOR 24.02.2024 11:00 GAZİEMİR İ.B.B. MAKİNA İKMAL SAHASI
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ KARABAĞLAR GENÇORDU SPOR İZMİRSPOR 24.02.2024 12:30 GAZİEMİR İ.B.B. MAKİNA İKMAL SAHASI
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ GAZİEMİR GÜNDOĞAN GENÇLİK GAZİEMİR SPOR 24.02.2024 14:00 GAZİEMİR İ.B.B. MAKİNA İKMAL SAHASI
İZMİR U17 LİGİ GAZİEMİR İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR SPOR 24.02.2024 16:00 GAZİEMİR İ.B.B. MAKİNA İKMAL SAHASI
İZMİR U17 LİGİ SİYAH BEYAZ 1914 GENÇLİK VE SPOR ÖZEN SPOR 24.02.2024 11:00 GAZİEMİR SAHASI
İZMİR U17 LİGİ GAZİEMİR FUTBOL KULÜBÜ TİRE 2021 FK 24.02.2024 15:00 GAZİEMİR SAHASI
İZMİR U17 LİGİ KARABAĞLAR FUTBOL KULÜBÜ EVKA 5 DAĞTEKİN SPOR 24.02.2024 17:00 GAZİEMİR SAHASI
İZMİR U17 LİGİ GÜZELBAHÇE BELEDİYE SPOR ATA GÜZELBAHÇE SPOR KULÜBÜ 24.02.2024 13:00 GÜZELBAHÇE SAHASI
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ GÜZELBAHÇE BELEDİYE SPOR GÜMÜLDÜR SPOR 24.02.2024 15:00 GÜZELBAHÇE SAHASI
İZMİR U17 LİGİ KARABAĞLAR GENÇYILDIZ SPOR KARABAĞLAR ARSLANGÜCÜ 24.02.2024 11:00 KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI
TFF KADINLAR 3. LİGİ ESKİ İZMİR GENÇLİK SPOR SALİHLİ GENÇLERBİRLİĞİ SPOR KULÜBÜ 24.02.2024 13:00 KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI
İZMİR U17 LİGİ KARABAĞLAR YEŞİLYURT FK İZMİRSPOR 24.02.2024 15:00 KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI
İZMİR U17 LİGİ ESKİ İZMİR GENÇLİK İZMİR 35 FUTBOL SPOR KULÜBÜ 24.02.2024 17:00 KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI
İZMİR U17 LİGİ LİMONTEPE GENÇLİKSPOR İZMİR 1461 SPOR 24.02.2024 19:00 KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ YEŞİLTEPE SPOR ATAKENT 1923 GENÇLİK VE SPOR 24.02.2024 11:00 KARŞIYAKA BLD. EFSANELER SAHASI
İZMİR U17 LİGİ KARŞIYAKA KARAGÖL SPOR KARŞIYAKA GÜMÜŞPALA SPOR 24.02.2024 13:00 KARŞIYAKA BLD. EFSANELER SAHASI
İZMİR U17 LİGİ TELLİBAHÇE SPOR DEDEBAŞI SPOR 24.02.2024 11:00 KARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI
TFF KADINLAR 3. LİGİ KARŞIYAKA BESEM ANADOL45 SPOR KULÜBÜ 24.02.2024 13:00 KARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI
İZMİR U17 LİGİ KARŞIYAKA YALI SPOR GÜZELTEPE GENÇLİK 24.02.2024 15:00 KARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI
İZMİR U17 LİGİ ATAKENT 1923 GENÇLİK VE SPOR DENİZ SPOR 24.02.2024 17:00 KARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI
TFF U19 GELİŞİM LİGİ BUCA SPOR 1928 MENEMEN FUTBOL KULÜBÜ 24.02.2024 12:00 KEMALPAŞA ÖREN SAHASI
İZMİR U17 LİGİ GENÇ ŞAHİNLER İZMİR MEVLANA SPOR 24.02.2024 14:00 KEMALPAŞA ÖREN SAHASI
İZMİR U17 LİGİ SİNANCILAR SPOR ÇAMDİBİ YAVUZ SPOR 24.02.2024 16:00 KEMALPAŞA ÖREN SAHASI
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ MENDERES KARADENİZ SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 24.02.2024 15:00 MENDERES SAHASI
İZMİR U17 LİGİ KOYUNDERE GENÇLİK SPOR ASARLIK GENÇLİK SPOR 24.02.2024 13:00 MENEMEN ASARLIK SAHASI
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ MENEMEN GENÇLİK SPOR MALTEPE BELEDİYE SPOR 24.02.2024 15:00 MENEMEN ASARLIK SAHASI
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ ASARLIK GENÇLERBİRLİĞİ SPOR EMİRALEM BELEDİYE SPOR 24.02.2024 16:30 MENEMEN ASARLIK SAHASI
TFF KADINLAR 3. LİGİ SELÇUK ÇAMLIK SPOR ORBİT KARABAĞLAR SPOR 24.02.2024 13:00 SELÇUK SAHASI
TFF U19 GELİŞİM LİGİ ALTINORDU GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 24.02.2024 12:00 TORBALI ALTINORDU TESİSLERİ
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ TORBALI SAYGIN SPOR BAYINDIR SPOR 24.02.2024 11:00 TORBALI SAHASI
İZMİR U17 LİGİ TORBALI SAYGIN SPOR TORBALI ÇAYBAŞI SPOR 24.02.2024 13:00 TORBALI SAHASI
İZMİR U17 LİGİ TORBALI SPOR TİRE BELEDİYE SPOR 24.02.2024 15:00 TORBALI SAHASI

25 ŞUBAT 2024 PAZAR

KATEGORİSİ EV SAHİBİ TAKIM MİSAFİR TAKIM MAÇ TARİHİ ve SAATİ MÜSABAKANIN OYNANDIĞI
İLÇE VE STAD ADI
TFF BÖLGESEL AMATÖR LİG ALAÇATI SPOR YUNUS EMRE BELEDİYESPOR 25.02.2024 14:00 ALAÇATI SAHASI
TFF 3. LİG ALİAĞA FUTBOL A.Ş. 52 ORDU SPOR FK 25.02.2024 14:00 ALİAĞA ATATÜRK SAHASI
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME DOSTGÜCÜ SPOR HÜRADALET SPOR 25.02.2024 11:00 ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA
İZMİR GÜVENTAŞ HAZIR BETON SÜPER AMATÖR LİG 3. LER ELEME MÜSABAKASI AYRANCILAR GENÇLİK GÜZELBAHÇE BELEDİYE SPOR 25.02.2024 14:00 ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA
GSİM GENÇLİK LİGİ 1. TAKIM 2. TAKIM 25.02.2024 18:00 ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA A SAHASI
GSİM GENÇLİK LİGİ 7-8. TAKIM GALİBİ 9. TAKIM 25.02.2024 19:00 ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA A SAHASI
GSİM GENÇLİK LİGİ 3-4. TAKIM GALİBİ 5-6. TAKIM GALİBİ 25.02.2024 18:00 ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA B SAHASI
GSİM GENÇLİK LİGİ 10. TAKIM 11. TAKIM 25.02.2024 19:00 ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA B SAHASI
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME İZMİR ATİLLA SPOR KAHRAMANLAR SPOR 25.02.2024 11:00 ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME ÜLKÜ SPOR KONAK ESENTEPE SPOR KULÜBÜ 25.02.2024 13:00 ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA
İZMİR GÜVENTAŞ HAZIR BETON SÜPER AMATÖR LİG 3. LER ELEME MÜSABAKASI BORNOVA IŞIKKENTSPOR MENEMEN GENÇLİK SPOR 25.02.2024 16:00 ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME GRI SİGORTA GÜLTEPE SPOR 1923 ALSANCAK SPOR 25.02.2024 19:00 ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ İZMİRGÜCÜ SPOR EGESPOR FUTBOL KULÜBÜ 25.02.2024 11:00 BALÇOVA SAHASI
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME İZMİRGÜCÜ SPOR ESKİ İZMİR GENÇLİK 25.02.2024 13:00 BALÇOVA SAHASI
TFF U16 GELİŞİM LİGİ GÖZTEPE A.Ş TURGUTLU SPOR 25.02.2024 15:00 BALÇOVA SAHASI
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ KARABAĞLAR ARSLANGÜCÜ İZMİR ÜÇYOL GENÇLİK 25.02.2024 17:00 BALÇOVA SAHASI
TFF BÖLGESEL AMATÖR LİG BAYINDIR SPOR ÇEŞME BELEDİYE SPOR 25.02.2024 14:00 BAYINDIR SAHASI
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ KARŞIYAKA SOĞUKKUYU SPOR KARŞIYAKA GÜMÜŞPALA SPOR 25.02.2024 11:00 BAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ SAHASI
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME İZMİR OSMANGAZİ SPOR GAZİEMİR SARNIÇ SPOR 25.02.2024 12:30 BAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ SAHASI
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME YAMANLAR ESEN SPOR KARŞIYAKA GÜMÜŞPALA SPOR 25.02.2024 14:30 BAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ SAHASI
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ BERGAMA GENÇLERBİRLİĞİ ALİAĞA KÖRFEZ SPOR 25.02.2024 13:00 BERGAMA 14 EYLÜL STADI
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ İZMİR MEVLANA SPOR BORNOVAGÜCÜ GENÇLİK SPOR 25.02.2024 11:00 BORNOVA BLD.PINARBAŞI SAHASI
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ NALDÖKENGÜCÜ SPOR GENÇ ÖZGÜR SPOR 25.02.2024 12:30 BORNOVA BLD.PINARBAŞI SAHASI
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME BORNOVA MEVLANA GENÇLİK BORNOVA ALTINYILDIZ SPOR 25.02.2024 14:00 BORNOVA BLD.PINARBAŞI SAHASI
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ PINARGÜCÜ SPOR NİF SPOR KULÜBÜ 25.02.2024 16:00 BORNOVA BLD.PINARBAŞI SAHASI
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME BORNOVA BELEDİYE SPOR BORNOVA 1881 SPOR 25.02.2024 11:00 BORNOVA BLD.ŞEHİR STADI
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME BORNOVA EVKA-3 SPOR YENMİŞ SPOR KULÜBÜ 25.02.2024 13:00 BORNOVA BLD.ŞEHİR STADI
TFF U16 GELİŞİM LİGİ BORNOVA 1877 A.Ş. ALTAY 25.02.2024 15:00 BORNOVA BLD.ŞEHİR STADI
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ YOL SPOR BORNOVA EGEGÜCÜ SPOR 25.02.2024 17:00 BORNOVA BLD.ŞEHİR STADI
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ ZÜBEYDE HANIM KOLEJLERİ ÇAMDİBİ ALTINOK BORNOVA YEŞİLOVA SPOR 25.02.2024 11:00 BORNOVA BLD.TATLI MUSTAFA STADYUMU
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ BORNOVA ÇAMDİBİ DEBRE GENÇLİK VE SPOR ÇAMDİBİ GENÇLERBİRLİĞİ 25.02.2024 12:30 BORNOVA BLD.TATLI MUSTAFA STADYUMU
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ ÇAMDİBİ YAVUZ SPOR ALTINDAĞ SPOR 25.02.2024 14:00 BORNOVA BLD.TATLI MUSTAFA STADYUMU
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ İZMİR E ATLETİK FK SPOR GRI SİGORTA GÜLTEPE SPOR 25.02.2024 17:00 BORNOVA BLD.TATLI MUSTAFA STADYUMU
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ ÇAMDİBİ SPOR BORNOVA KANDERE SPOR 25.02.2024 18:30 BORNOVA BLD.TATLI MUSTAFA STADYUMU
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ ÖZÇAMDİBİ SPOR ÇAMDİBİ İDMAN YURDU SPOR 25.02.2024 11:00 BORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME ÇAMDİBİ SPOR KARŞIYAKA SOĞUKKUYU SPOR 25.02.2024 13:00 BORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME BORNOVA KANDERE SPOR ÇAMDİBİ GENÇLERBİRLİĞİ 25.02.2024 15:00 BORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME GÖKOVA SPOR YENİ EVKA-4 SPOR 25.02.2024 17:00 BORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME GÜRALTAY SPOR ALSANCAK GENÇLİK VE SPOR 25.02.2024 12:00 BUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME GEDİZ FUTBOL KULÜBÜ. BUCA EFELER SPOR 25.02.2024 14:00 BUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME KURUÇEŞME SPOR İŞÇİEVLERİ SPOR 25.02.2024 16:00 BUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME BUCA GENÇLERBİRLİĞİ SPOR KEMALPAŞA ESNAFGÜCÜ SPOR 25.02.2024 18:00 BUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ
İZMİR U17 LİGİ ŞİRİNYER SPOR BUCA GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 25.02.2024 20:00 BUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ ÖZEN SPOR KURUÇEŞME SPOR 25.02.2024 11:00 BUCA KURUÇEŞME SAHASI
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ ŞİRİNYER SPOR KOZAĞAÇ SPOR 25.02.2024 12:30 BUCA KURUÇEŞME SAHASI
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ BUCA GEDİZ YILDIRIM GENÇLİK BUCA EFELER SPOR 25.02.2024 14:00 BUCA KURUÇEŞME SAHASI
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ BUCA BELEDİYE SPOR BUCA GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 25.02.2024 15:30 BUCA KURUÇEŞME SAHASI
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ KARABAĞLAR ADA SPOR KULÜBÜ EVKA 5 DAĞTEKİN SPOR 25.02.2024 17:00 BUCA KURUÇEŞME SAHASI
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR EVKA-5 SPOR 25.02.2024 13:00 ÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME KÜÇÜK ÇİĞLİ YENİ MAHALLE KARŞIYAKA KARAGÖL SPOR 25.02.2024 15:00 ÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ ÇİĞLİ ESENTEPE SPOR KARŞIYAKA KÜLTÜR SPOR 25.02.2024 17:00 ÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ GÜZELTEPE GENÇLİK ALTINGENÇ SPOR KULÜBÜ 25.02.2024 13:00 ÇİĞLİ GÜZELTEPE SAHASI
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME DİKİLİ BELEDİYE SPOR ASARLIK GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 25.02.2024 14:00 DİKİLİ SAHASI
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ GAZİEMİR FUTBOL KULÜBÜ İZMİR 1461 SPOR 25.02.2024 11:00 GAZİEMİR İ.B.B. MAKİNA İKMAL SAHASI
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ BERGAMA BİLİŞİM FUTBOL ESKİ İZMİR GENÇLİK 25.02.2024 12:30 GAZİEMİR İ.B.B. MAKİNA İKMAL SAHASI
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ GAZİEMİR ONUR SPOR İŞÇİEVLERİ SPOR 25.02.2024 14:00 GAZİEMİR İ.B.B. MAKİNA İKMAL SAHASI
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ İZMİR BAHÇELİEVLER ELİT SPOR TEZCAN GRUP BOZYAKA SPOR 25.02.2024 15:30 GAZİEMİR İ.B.B. MAKİNA İKMAL SAHASI
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ KARABAĞLAR FUTBOL KULÜBÜ TORBALI AYRANCILAR YILDIZ SPOR 25.02.2024 17:00 GAZİEMİR İ.B.B. MAKİNA İKMAL SAHASI
TFF U14 GELİŞİM LİGİ ALTAY GÖZTEPE A.Ş 25.02.2024 11:00 GAZİEMİR SAHASI
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME BORNOVA ATA SPOR KARABAĞLAR SEVGİ SPOR 25.02.2024 13:00 GAZİEMİR SAHASI
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME GAZİEMİR FUTBOL KULÜBÜ KARABAĞLAR CENNETÇEŞME 25.02.2024 15:00 GAZİEMİR SAHASI
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ SİYAH BEYAZ 1914 GENÇLİK VE SPOR MESEV GENÇLİK VE SPOR 25.02.2024 17:00 GAZİEMİR SAHASI
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME EVKA 5 DAĞTEKİN SPOR NARLIDERE BELEDİYE SPOR 25.02.2024 11:00 KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME LİMONTEPE GENÇLİKSPOR KARABAĞLAR FUTBOL KULÜBÜ 25.02.2024 13:00 KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME KARABAĞLAR YEŞİLYURT FK GAZİEMİR ONUR SPOR 25.02.2024 15:00 KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME KARABAĞLAR ESKİ İZMİR SPOR TEPECİK ÜLKÜSPOR 1946 25.02.2024 17:00 KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI
İZMİR U17 LİGİ İZMİR ÜÇYOL GENÇLİK İZMİR BAHÇELİEVLER ELİT SPOR 25.02.2024 19:00 KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI
TFF U14 GELİŞİM LİGİ KARŞIYAKA TURGUTLU SPOR 25.02.2024 11:00 KARŞIYAKA BLD. EFSANELER SAHASI
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME YENİ ÖRNEKKÖY SPOR ŞEMİKLER SPOR 25.02.2024 13:00 KARŞIYAKA BLD. EFSANELER SAHASI
TFF U16 GELİŞİM LİGİ KARŞIYAKA SOMA SPOR 25.02.2024 15:00 KARŞIYAKA BLD. EFSANELER SAHASI
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ KARŞIYAKA KARAGÖL SPOR İZMİR DENİZ FUTBOL KULÜBÜ 25.02.2024 17:00 KARŞIYAKA BLD. EFSANELER SAHASI
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ KARŞIYAKA YALI SPOR ALTINYAKA SPOR KULÜBÜ 25.02.2024 11:00 KARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ FİKRİ ALTAY SPOR EGEKENT GENÇLİK SPOR 25.02.2024 12:30 KARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME KARŞIYAKA KÜLTÜR SPOR GÜZELTEPE DOĞU GENÇLİK 25.02.2024 14:00 KARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME DEDEBAŞI SPOR KARŞIYAKA YALI SPOR 25.02.2024 16:00 KARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ KARŞIYAKA DEMİRKÖPRÜ SPOR İZMİR GENÇ MANİSALILAR 25.02.2024 18:00 KARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME ÖRNEKKÖY SPOR PINARGÜCÜ SPOR 25.02.2024 13:00 KEMALPAŞA BAĞYURDU
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME PARSA SPOR ANSIZCA ZAFER SPOR 25.02.2024 15:00 KEMALPAŞA BAĞYURDU
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ ARMUTLU SPOR GENÇ ŞAHİNLER 25.02.2024 17:00 KEMALPAŞA BAĞYURDU
TFF U14 GELİŞİM LİGİ BUCA SPOR 1928 BORNOVA 1877 A.Ş. 25.02.2024 11:00 KEMALPAŞA ÖREN SAHASI
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ KEMALPAŞA 1923 SPOR BORNOVA BELEDİYE SPOR 25.02.2024 13:00 KEMALPAŞA ÖREN SAHASI
TFF U16 GELİŞİM LİGİ BUCA SPOR 1928 AKHİSAR SPOR 25.02.2024 15:00 KEMALPAŞA ÖREN SAHASI
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME KİRAZGÜCÜ SPOR KULÜBÜ TİREGENÇ 1970 SPOR 25.02.2024 14:00 KİRAZ SAHASI
TFF BÖLGESEL AMATÖR LİG ASARLIK GENÇLİK SPOR BİLECİK 1969 SPOR KULÜBÜ 25.02.2024 14:00 MENEMEN ASARLIK SAHASI
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME YAHŞELLİ GENÇLİK TÜRKELLİ SPOR 25.02.2024 13:00 MENEMEN EMİRALEM SAHASI
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ MENEMEN BELEDİYESİ GENÇLİK EĞİTİM SPOR ASARLIK GENÇLİK SPOR 25.02.2024 15:00 MENEMEN EMİRALEM SAHASI
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME MALTEPE BELEDİYE SPOR HARMANDALI 35 GENÇLİK VE SPOR 25.02.2024 14:00 MENEMEN MALTEPE SAHASI
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ NARLIDERE BELEDİYE SPOR DÖRTYOL SPOR 25.02.2024 17:00 NARLIDERE ALİ ARTUNER SAHASI
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ SAKİN ŞEHİR SEFERİHİSAR SPOR ÇEŞME ILICA SPOR 25.02.2024 14:00 SEFERİHİSAR SAHASI
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME SELÇUK EFES SPOR TORBALI SAYGIN SPOR 25.02.2024 14:00 SELÇUK SAHASI
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ TORBALI ÇAYBAŞI SPOR SELÇUK EFES SPOR 25.02.2024 11:00 TORBALI SAHASI
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ TORBALI GENÇ ORDU SPOR ÖDEMİŞ SPOR 25.02.2024 13:00 TORBALI SAHASI
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME TORBALI ÇAYBAŞI SPOR MENDERES BLD. ÖZDERE SPOR 25.02.2024 15:00 TORBALI SAHASI
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ URLA BELEDİYESİ SPOR ATA GÜZELBAHÇE SPOR KULÜBÜ 25.02.2024 13:00 URLA SAHASI
İZMİR BÜLENT TOPRAK ÇELİK 1. AMATÖR KÜME YENİ FOÇA SPOR DİKİLİ ÇANDARLIGÜCÜ 25.02.2024 13:00 YENİ FOÇA SAHASI
İZMİR ÖZMAK AŞ. U15 LİGİ YENİ FOÇA TURKUAZ GENÇLİK KOYUNDERE GENÇLİK SPOR 25.02.2024 15:00 YENİ FOÇA SAHASI

26 ŞUBAT 2024 PAZARTESİ

KATEGORİSİ EV SAHİBİ TAKIM MİSAFİR TAKIM MAÇ TARİHİ ve SAATİ MÜSABAKANIN OYNANDIĞI
İLÇE VE STAD ADI
İZMİR U17 LİGİ GRI SİGORTA GÜLTEPE SPOR EFELERGÜCÜ SPOR 26.02.2024 18:00 ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA

27 ŞUBAT 2024 SALI

KATEGORİSİ EV SAHİBİ TAKIM MİSAFİR TAKIM MAÇ TARİHİ ve SAATİ MÜSABAKANIN OYNANDIĞI
İLÇE VE STAD ADI
İZMİR U16 LİGİ PLAY OF ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR GÜLTEPEGÜCÜ SPOR 27.02.2024 14:00 BALÇOVA SAHASI
İZMİR U16 LİGİ PLAY OF TİRE 2021 FK İZMİRSPOR 27.02.2024 16:00 BALÇOVA SAHASI
İZMİR U16 LİGİ PLAY OF İZMİR TRABZONGÜCÜ SPOR FİKRİ ALTAY SPOR 27.02.2024 14:00 BORNOVA BLD.ŞEHİR STADI
İZMİR U16 LİGİ PLAY OF SAKİN ŞEHİR SEFERİHİSAR SPOR ALTINGENÇ SPOR KULÜBÜ 27.02.2024 16:00 BORNOVA BLD.ŞEHİR STADI
İZMİR U16 LİGİ PLAY OF BORNOVA 1881 SPOR PINARGÜCÜ SPOR 27.02.2024 13:00 BORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI
İZMİR U16 LİGİ PLAY OF ŞİRİNYER SPOR DENİZ SPOR 27.02.2024 15:00 BORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI
İZMİR U16 LİGİ PLAY OF BORNOVA HİTAB SPOR ÖZÇAMDİBİ SPOR 27.02.2024 17:00 BORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI
İZMİR U16 LİGİ PLAY OF ÇAMDİBİ SPOR KARABAĞLAR ARSLANGÜCÜ 27.02.2024 14:00 BUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ
İZMİR U16 LİGİ PLAY OF EGEKENT GENÇLİK SPOR ÖDEMİŞ SPOR 27.02.2024 16:00 BUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ
İZMİR U16 LİGİ PLAY OF İZMİR 1461 SPOR BERGAMA GENÇLERBİRLİĞİ 27.02.2024 14:00 ÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI
İZMİR U16 LİGİ PLAY OF ALİAĞA BLD.HELVACI SPOR İZMİR ÜÇYOL GENÇLİK 27.02.2024 16:00 ÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI
İZMİR U16 LİGİ PLAY OF BALÇOVA BELEDİYE TERMAL BAYRAKLI GENÇLERGÜCÜ 27.02.2024 14:00 KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI
İZMİR U16 LİGİ PLAY OF BUCA BELEDİYE SPOR GRI SİGORTA GÜLTEPE SPOR 27.02.2024 16:00 KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI

28 ŞUBAT 2024 ÇARŞAMBA

KATEGORİSİ EV SAHİBİ TAKIM MİSAFİR TAKIM MAÇ TARİHİ ve SAATİ MÜSABAKANIN OYNANDIĞI
İLÇE VE STAD ADI
İZMİR U18 1 AMATÖR KÜME PLAY OF ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR BALÇOVA BELEDİYE TERMAL 28.02.2024 14:00 BORNOVA BLD.ŞEHİR STADI
İZMİR U18 1 AMATÖR KÜME PLAY OF ŞİRİNYER SPOR GÜZELTEPE GENÇLİK 28.02.2024 16:00 BORNOVA BLD.ŞEHİR STADI
İZMİR U18 1 AMATÖR KÜME PLAY OF KOYUNDERE GENÇLİK SPOR TOROSGÜCÜ SPOR 28.02.2024 15:00 BORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI
İZMİR U18 1 AMATÖR KÜME PLAY OF İZMİR ÜÇYOL GENÇLİK GÜZELBAHÇE BELEDİYE SPOR 28.02.2024 14:00 GAZİEMİR SAHASI
İZMİR U18 1 AMATÖR KÜME PLAY OF BUCA BELEDİYE SPOR KARABAĞLAR ARSLANGÜCÜ 28.02.2024 16:00 GAZİEMİR SAHASI
İZMİR U18 1 AMATÖR KÜME PLAY OF BORNOVA YEŞİLOVA SPOR KURUÇEŞME SPOR 28.02.2024 15:00 KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI

29 ŞUBAT 2024 PERŞEMBE

KATEGORİSİ EV SAHİBİ TAKIM MİSAFİR TAKIM MAÇ TARİHİ ve SAATİ MÜSABAKANIN OYNANDIĞI
İLÇE VE STAD ADI
İZMİR U14 LİGİ FİNAL MÜSABAKASI GİRNE 1923 SPOR KULÜBÜ EGESPOR FUTBOL KULÜBÜ 29.02.2024 13:00 BORNOVA BLD.ŞEHİR STADI
İZMİR U14 LİGİ FİNAL MÜSABAKASI ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR İZMİR SPOR 29.02.2024 15:00 BORNOVA BLD.ŞEHİR STADI
İZMİR U14 LİGİ FİNAL MÜSABAKASI ALİAĞA FUTBOL A.Ş. İZMİR ÜÇYOL GENÇLİK 29.02.2024 17:00 BORNOVA BLD.ŞEHİR STADI
İZMİR U14 LİGİ FİNAL MÜSABAKASI BAYRAKLI ÖZGÜR FK PINARGÜCÜ SPOR 29.02.2024 15:00 KARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI
İZMİR U14 LİGİ FİNAL MÜSABAKASI GAZİEMİR GÜNDOĞAN GENÇLİK BORNOVAGÜCÜ GENÇLİK SPOR 29.02.2024 17:00 KARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI