HAFTALIK PROGRAM

İZMİR İLİ 19.03.2019 - 29.03.2019 TARİHLERİ ARASINDA OYNANACAK OLAN MÜSABAKA PROGRAMI

20 MART 2019 ÇARŞAMBA

KATEGORİSİ EV SAHİBİ TAKIM MİSAFİR TAKIM MAÇ TARİHİ ve SAATİ MÜSABAKANIN OYNANDIĞI
İLÇE VE STAD ADI
İZMİR U-19 LİGİ 1.AMATÖR SERİNTEPE KANDERE SPOR ÇAMDİBİ SPOR 20.03.2019 18:00 ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA

21 MART 2019 PERŞEMBE

KATEGORİSİ EV SAHİBİ TAKIM MİSAFİR TAKIM MAÇ TARİHİ ve SAATİ MÜSABAKANIN OYNANDIĞI
İLÇE VE STAD ADI
İZMİR U-16 ELİT LİGİ İZMİR BELEDİYE SPOR GAZİEMİR FUTBOL KULÜBÜ 21.03.2019 17:00 KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI

23 MART 2019 CUMARTESİ

KATEGORİSİ EV SAHİBİ TAKIM MİSAFİR TAKIM MAÇ TARİHİ ve SAATİ MÜSABAKANIN OYNANDIĞI
İLÇE VE STAD ADI
İZMİR U-14 BÖLGESEL LİGİ ALİAĞA BLD.HELVACI SPOR TÜRKELLİ SPOR 23.03.2019 13:00 ALİAĞA HELVACI SAHASI
İZMİR U-14 BÖLGESEL LİGİ ALİAĞA GENÇ SPOR KÜÇÜK ÇİĞLİ YENİ MAHALLE 23.03.2019 15:00 ALİAĞA TOKİ SPOR TESİSLERİ
İZMİR U-14 ELİT LİGİ GÜMÜŞORDU GENÇ FK BUCA BELEDİYE SPOR 23.03.2019 11:00 ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA
İZMİR U-14 BÖLGESEL LİGİ TOROSGÜCÜ SPOR 1925 GENÇLİK VE SPOR 23.03.2019 13:00 ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA
İZMİR U-14 ELİT LİGİ BUCA SPOR TİRE 1922 SPOR 23.03.2019 15:00 ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA
İZMİR U-14 BÖLGESEL LİGİ ÇAMDİBİ YAVUZ SPOR ÇAMDİBİ İDMAN YURDU SPOR 23.03.2019 17:00 ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA
İZMİR U-14 BÖLGESEL LİGİ KARABAĞLAR GENÇORDU SPOR İZMİR 1461 SPOR 23.03.2019 11:00 ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA
İZMİR U-19 LİGİ 1.AMATÖR YOL SPOR ÇAMDİBİ İDMAN YURDU SPOR 23.03.2019 13:00 ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA
İZMİR U-19 LİGİ 1.AMATÖR YILMAZKAYA SPOR TOROSGÜCÜ SPOR 23.03.2019 15:00 ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA
İZMİR U-14 ELİT LİGİ GENÇ ÖZGÜR SPOR KEMALPAŞA 1923 SPOR 23.03.2019 17:00 ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA
İZMİR U-19 LİGİ 1.AMATÖR BALÇOVA SPOR GÜZELBAHÇE BELEDİYE SPOR 23.03.2019 11:00 BALÇOVA SAHASI
İZMİR U-14 BÖLGESEL LİGİ BALÇOVA BELEDİYE TERMAL ALAÇATI SPOR 23.03.2019 13:00 BALÇOVA SAHASI
İZMİR U-19 LİGİ 1.AMATÖR BALÇOVA İDMAN YURDU SPOR NARLIDERE BELEDİYE SPOR 23.03.2019 15:00 BALÇOVA SAHASI
İZMİR U-19 LİGİ 1.AMATÖR BALÇOVA BELEDİYE TERMAL SAKİN ŞEHİR SEFERİHİSAR SPOR 23.03.2019 17:00 BALÇOVA SAHASI
İZMİR U-19 LİGİ 1.AMATÖR CEYHAN ALTINYILDIZ SPOR DENİZ SPOR 23.03.2019 11:00 BAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ SAHASI
İZMİR U-19 LİGİ 1.AMATÖR YAMANLAR ESEN SPOR FİKRİ ALTAY SPOR 23.03.2019 13:00 BAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ SAHASI
İZMİR U-14 BÖLGESEL LİGİ 1925 MANAVKUYU GENÇLİK VE SPOR ONUR GENÇLİK SPOR 23.03.2019 15:00 BAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ SAHASI
İZMİR U-14 BÖLGESEL LİGİ BORNOVAGÜCÜ SPOR NALDÖKENGÜCÜ SPOR 23.03.2019 13:00 BORNOVA DOĞANLAR SAHASI
İZMİR U-19 LİGİ 1.AMATÖR BORNOVA MEVLANA GENÇLİK ULUCAK SPOR 23.03.2019 15:00 BORNOVA DOĞANLAR SAHASI
İZMİR U-14 ELİT LİGİ PINARGÜCÜ SPOR ÇAMDİBİ SPOR 23.03.2019 11:00 BORNOVA PINARBAŞI SAHASI
İZMİR U-14 BÖLGESEL LİGİ BORNOVA 1881 SPOR GÖKOVA SPOR 23.03.2019 11:00 BORNOVA ŞEHİR STADI
İZMİR U-19 LİGİ 1.AMATÖR BORNOVA GENÇLİK F.Y AŞ. ARMUTLU SPOR 23.03.2019 13:00 BORNOVA ŞEHİR STADI
İZMİR U-19 LİGİ 1.AMATÖR BORNOVA BELEDİYE SPOR PINARGÜCÜ SPOR 23.03.2019 15:00 BORNOVA ŞEHİR STADI
İZMİR U-12 LİGİ PLAY OF GRUPLARI PINARGÜCÜ SPOR ALTINORDU 23.03.2019 11:00 BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASI
İZMİR U-12 LİGİ PLAY OF GRUPLARI KARŞIYAKA BELEDİYE SPOR GÖZTEPE 23.03.2019 12:30 BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASI
İZMİR U-12 LİGİ PLAY OF GRUPLARI URLA BELEDİYESİ SPOR İZMİRGÜCÜ SPOR 23.03.2019 14:00 BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASI
İZMİR U-12 LİGİ PLAY OF GRUPLARI İLKADIM SPOR YAMAÇGÜCÜ SPOR 23.03.2019 15:30 BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASI
İZMİR U-12 LİGİ PLAY OF GRUPLARI İZMİR ÜÇYOL GENÇLİK ÇİĞLİ MALTEPE SPOR 23.03.2019 17:00 BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASI
İZMİR U-14 ELİT LİGİ BORNOVA BELEDİYE SPOR DENİZ SPOR 23.03.2019 13:00 BORNOVA YUSUF TIRPANCI 2 NOLU
İZMİR U-14 BÖLGESEL LİGİ İZMİR DSİ SPOR YOL SPOR 23.03.2019 15:00 BORNOVA YUSUF TIRPANCI 2 NOLU
İZMİR U-14 ELİT LİGİ BORNOVA GENÇLİK F.Y AŞ. ZÜBEYDE HANIM MAH. ELİT SPOR 23.03.2019 17:00 BORNOVA YUSUF TIRPANCI 2 NOLU
İZMİR U-19 LİGİ 1.AMATÖR ÖZÇAMDİBİ SPOR ÇAMDİBİ GENÇLERBİRLİĞİ 23.03.2019 11:00 BORNOVA YUSUF TIRPANCI SAHASI
İZMİR U-19 LİGİ 1.AMATÖR BORNOVA YEŞİLOVA SPOR ÜLKÜ SPOR 23.03.2019 13:00 BORNOVA YUSUF TIRPANCI SAHASI
İZMİR U-19 LİGİ 1.AMATÖR ZÜBEYDE HANIM KOLEJLERİ ÇAMDİBİ ALTINOK ALTINIRMAK SPOR 23.03.2019 15:00 BORNOVA YUSUF TIRPANCI SAHASI
İZMİR U-19 LİGİ 1.AMATÖR BUCA GENÇLERBİRLİĞİ SPOR İŞÇİEVLERİ SPOR 23.03.2019 11:00 BUCA BELEDİYE TESİSLERİ
İZMİR U-19 LİGİ 1.AMATÖR BUCA EFELER SPOR BUCA BELEDİYE SPOR 23.03.2019 13:00 BUCA BELEDİYE TESİSLERİ
İZMİR U-16 BÖLGESEL LİGİ ŞİRİNYER İDMAN YURDU SPOR GÜRALTAY SPOR 23.03.2019 15:00 BUCA BELEDİYE TESİSLERİ
İZMİR U-19 LİGİ 1.AMATÖR ŞİRİNYER SPOR KURUÇEŞME SPOR 23.03.2019 17:00 BUCA BELEDİYE TESİSLERİ
İZMİR U-14 BÖLGESEL LİGİ ŞİRİNYER SPOR GEDİZ FUTBOL KULÜBÜ. 23.03.2019 11:00 BUCA BELEDİYE YENİ TESİSLERİ
İZMİR U-14 BÖLGESEL LİGİ ÖZEN SPOR İZMİR DEMİR SPOR 23.03.2019 12:30 BUCA BELEDİYE YENİ TESİSLERİ
İZMİR U-14 ELİT LİGİ BUCA GENÇLERBİRLİĞİ SPOR KURUÇEŞME SPOR 23.03.2019 14:00 BUCA BELEDİYE YENİ TESİSLERİ
İZMİR U-14 ELİT LİGİ KONAK BELEDİYE SPOR SELÇUK ÇAMLIK SPOR 23.03.2019 15:30 BUCA BELEDİYE YENİ TESİSLERİ
İZMİR U-14 BÖLGESEL LİGİ İZMİR TRABZONGÜCÜ SPOR BUCA EFELER SPOR 23.03.2019 17:00 BUCA BELEDİYE YENİ TESİSLERİ
İZMİR U-19 LİGİ 1.AMATÖR ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR GÜZELTEPE GENÇLİK 23.03.2019 13:00 ÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI
İZMİR U-16 BÖLGESEL LİGİ ÇİĞLİ MALTEPE SPOR MAVİŞEHİR 79 YILDIZ SPOR 23.03.2019 13:00 ÇİĞLİ GÜZELTEPE SAHASI
İZMİR U-14 ELİT LİGİ GÜZELTEPE GENÇLİK DADAŞ SPOR 23.03.2019 15:00 ÇİĞLİ GÜZELTEPE SAHASI
İZMİR U-14 BÖLGESEL LİGİ İZMİR BELEDİYE SPOR YEŞİLYURT SPOR 23.03.2019 13:00 KARABAĞLAR OSMAN KİBAR SAHASI
İZMİR U-14 BÖLGESEL LİGİ BAHÇELİEVLER ELİT SPOR LİMONTEPE GENÇLİKSPOR 23.03.2019 15:00 KARABAĞLAR OSMAN KİBAR SAHASI
İZMİR U-19 LİGİ 1.AMATÖR KARABAĞLAR 35 ESNAFSPOR YAPICIOĞLU BAŞDAŞ SPOR 23.03.2019 11:00 KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI
İZMİR U-19 LİGİ 1.AMATÖR KARABAĞLAR SEVGİ SPOR ESKİ İZMİR GENÇLİK 23.03.2019 13:00 KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI
İZMİR U-19 LİGİ 1.AMATÖR İZMİR BELEDİYE SPOR REO ATİLLA SPOR 23.03.2019 15:00 KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI
TFF BÖLGESEL U15 LİGİ KARŞIYAKA NAZİLLİ BELEDİYE SPOR 23.03.2019 12:00 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
TFF BÖLGESEL U16 LİGİ KARŞIYAKA NAZİLLİ BELEDİYE SPOR 23.03.2019 14:00 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
İZMİR U-19 LİGİ 1.AMATÖR KARŞIYAKA BELEDİYE SPOR DİKİLİ BELEDİYE SPOR 23.03.2019 16:00 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
İZMİR U-19 LİGİ 1.AMATÖR ZÜBEYDE HANIM MAH. ELİT SPOR DEDEBAŞI SPOR 23.03.2019 18:00 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
İZMİR U-14 BÖLGESEL LİGİ KARŞIYAKA SOĞUKKUYU SPOR EVKA-5 SPOR 23.03.2019 13:00 KARŞIYAKA HASAN TÜRKER SAHASI
İZMİR U-14 BÖLGESEL LİGİ KEMALPAŞA ESNAFGÜCÜ SPOR ARMUTLU SPOR 23.03.2019 17:00 KEMALPAŞA ARMUTLU SAHASI
İZMİR U-14 BÖLGESEL LİGİ ULUCAK SPOR ÇAMDİBİ YEŞİLOVA ESNAF SPOR 23.03.2019 11:00 KEMALPAŞA ULUCAK SAHASI
İZMİR U-14 BÖLGESEL LİGİ KİRAZ 1 EYLÜL SPOR SELÇUK EFES SPOR 23.03.2019 12:00 KİRAZ SAHASI
İZMİR U-14 BÖLGESEL LİGİ HİLAL SPOR GAZİEMİR FUTBOL KULÜBÜ 23.03.2019 15:00 MENDERES SAHASI
İZMİR U-14 BÖLGESEL LİGİ DAMLACIK SPOR ÇİĞLİ ESENTEPE SPOR 23.03.2019 13:00 MENEMEN ASARLIK SAHASI
İZMİR U-19 LİGİ 1.AMATÖR ULUKENT GENÇLİKSPOR KOYUNDERE GENÇLİK SPOR 23.03.2019 13:00 MENEMEN ULUKENT SAHASI
İZMİR U-19 LİGİ 1.AMATÖR YENİKÖY SPOR ÇEŞME BELEDİYE SPOR 23.03.2019 13:00 NARLIDERE ALİ ARTUNER SAHASI
İZMİR U-14 ELİT LİGİ MİNİKORDU SPOR ÇEŞME BELEDİYE SPOR 23.03.2019 15:00 NARLIDERE ALİ ARTUNER SAHASI
İZMİR U-14 BÖLGESEL LİGİ ÖDEMİŞ SPOR TORBALI AYRANCILAR YILDIZ SPOR 23.03.2019 15:00 ÖDEMİŞ SAHASI
İZMİR U-14 BÖLGESEL LİGİ MENDERES BLD. BİRLİK SPOR MENDERES BLD. EĞT.KÜL.SPOR 23.03.2019 13:00 ÖZDERE SAHASI
İZMİR U-19 LİGİ 1.AMATÖR FORBES TORBALI SPOR MENDERES BLD. EĞT.KÜL.SPOR 23.03.2019 11:00 TORBALI SAHASI
İZMİR U-19 LİGİ 1.AMATÖR TORBALI SPOR BAYINDIR SPOR 23.03.2019 13:00 TORBALI SAHASI
İZMİR U-14 BÖLGESEL LİGİ TORBALIGÜCÜ GENÇLİK ÖDEMİŞ GENÇLİK SPOR 23.03.2019 15:00 TORBALI SAHASI

24 MART 2019 PAZAR

KATEGORİSİ EV SAHİBİ TAKIM MİSAFİR TAKIM MAÇ TARİHİ ve SAATİ MÜSABAKANIN OYNANDIĞI
İLÇE VE STAD ADI
BAL LİGİ ALİAĞA FUTBOL A.Ş. GAZİOSMANPAŞA 24.03.2019 15:00 ALİAĞA SAHASI
İZMİR U-16 BÖLGESEL LİGİ ALİAĞA GENÇ SPOR AĞA SPOR 24.03.2019 17:00 ALİAĞA TOKİ SPOR TESİSLERİ
KADINLAR 1. LİGİ KONAK BELEDİYE SPOR AMED SPORTİF FAAL. 24.03.2019 13:00 ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA
2.AMATÖR KÜME ÇAYIRLIBAHÇE SPOR ALTINDAĞ SPOR 24.03.2019 15:00 ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA
2.AMATÖR KÜME ÇAMDİBİ İDMAN YURDU SPOR HUCÜM SPOR 24.03.2019 17:00 ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA
İZMİR U-16 BÖLGESEL LİGİ ÇAMDİBİ İDMAN YURDU SPOR REO ATİLLA SPOR 24.03.2019 19:00 ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA
İZMİR U-16 BÖLGESEL LİGİ GÜLTEPEGÜCÜ SPOR ALTINIRMAK SPOR 24.03.2019 10:30 ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA
1. AMATÖR KÜME PLAY OF FİNAL SERİNTEPE KANDERE SPOR EŞREFPAŞA SPOR 24.03.2019 13:00 ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA
2.AMATÖR KÜME 1925 GENÇLİK VE SPOR BORNOVA HİTAB SPOR 24.03.2019 16:00 ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA
İZMİR U-16 BÖLGESEL LİGİ ÇAMDİBİ SPOR SERİNTEPE KANDERE SPOR 24.03.2019 18:00 ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA
İZMİR U-16 BÖLGESEL LİGİ BALÇOVA SPOR MİNİKORDU SPOR 24.03.2019 11:00 BALÇOVA SAHASI
İZMİR U-16 ELİT LİGİ BALÇOVA BELEDİYE TERMAL İZMİR SPOR 24.03.2019 13:00 BALÇOVA SAHASI
2.AMATÖR KÜME İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK BALÇOVA İDMAN YURDU SPOR 24.03.2019 15:00 BALÇOVA SAHASI
2.AMATÖR KÜME YENİ DOĞANÇAY SPOR EGE ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK VE SPOR 24.03.2019 13:00 BAYRAKLI DOĞANÇAY SAHASI
İZMİR U-16 BÖLGESEL LİGİ YAMANLAR ESEN SPOR TELLİBAHÇE SPOR 24.03.2019 11:00 BAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ SAHASI
İZMİR U-16 ELİT LİGİ BAYRAKLI BELEDİYE SPOR DENİZ SPOR 24.03.2019 13:00 BAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ SAHASI
2.AMATÖR KÜME TEPECİK ÜLKÜSPOR 1946 1925 MANAVKUYU GENÇLİK VE SPOR 24.03.2019 15:00 BAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ SAHASI
İZMİR U-16 BÖLGESEL LİGİ İZMİR GENÇ MANİSALILAR KARŞIYAKA SOĞUKKUYU SPOR 24.03.2019 17:00 BAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ SAHASI
TFF BÖLGESEL U17 LİGİ BER BODRUM BLD. BODRUM SPOR 24.03.2019 11:00 BERGAMA BLD.SPOR AKADEMİ TES.
TFF BÖLGESEL U19 LİGİ BERGAMA BELEDİYE SPOR BODRUM BLD. BODRUM SPOR 24.03.2019 13:00 BERGAMA BLD.SPOR AKADEMİ TES.
İZMİR U-16 BÖLGESEL LİGİ BORNOVAGÜCÜ SPOR İZMİR KARTALLAR SPOR 24.03.2019 11:00 BORNOVA DOĞANLAR SAHASI
2.AMATÖR KÜME BORNOVA EVKA-3 SPOR HARMANDALI SPOR 24.03.2019 13:00 BORNOVA DOĞANLAR SAHASI
2.AMATÖR KÜME NALDÖKEN SPOR IŞIKKENTGÜCÜ SPOR 24.03.2019 15:00 BORNOVA DOĞANLAR SAHASI
İZMİR U-19 LİGİ 1.AMATÖR CEYLAN SPOR ÇAMDİBİ SPOR 24.03.2019 11:00 BORNOVA ŞEHİR STADI
2.AMATÖR KÜME YENİ EVKA-4 SPOR İZMİR MEVLANA SPOR 24.03.2019 13:00 BORNOVA ŞEHİR STADI
2.AMATÖR KÜME CANLI SPOR ÇAMDİBİ DEBRE GENÇLİKSPOR 24.03.2019 15:00 BORNOVA ŞEHİR STADI
İZMİR U-16 ELİT LİGİ BORNOVA GENÇLİK F.Y AŞ. PINARGÜCÜ SPOR 24.03.2019 17:00 BORNOVA ŞEHİR STADI
İZMİR U-12 LİGİ PLAY OF GRUPLARI ALTINORDU 1925 MANAVKUYU GENÇLİK VE SPOR 24.03.2019 11:00 BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASI
İZMİR U-12 LİGİ PLAY OF GRUPLARI BORNOVA 1881 SPOR İZMİR DSİ SPOR 24.03.2019 12:30 BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASI
İZMİR U-12 LİGİ PLAY OF GRUPLARI İZMİR BELEDİYE SPOR GAZİEMİR FUTBOL KULÜBÜ 24.03.2019 14:00 BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASI
İZMİR U-12 LİGİ PLAY OF GRUPLARI BUCA GENÇLERBİRLİĞİ SPOR İZMİR SPOR 24.03.2019 15:30 BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASI
İZMİR U-12 LİGİ PLAY OF GRUPLARI ÇAMDİBİ YAVUZ SPOR BALÇOVA BELEDİYE TERMAL 24.03.2019 17:00 BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASI
İZMİR U-12 LİGİ PLAY OF GRUPLARI FİKRİ ALTAY SPOR GENÇ ÖZGÜR SPOR 24.03.2019 18:00 BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASI
İZMİR U-12 LİGİ PLAY OF GRUPLARI İZMİR DENİZ FUTBOL KULÜBÜ PINARGÜCÜ SPOR 24.03.2019 11:00 BORNOVA YUSUF TIRPANCI 2 NOLU
İZMİR U-12 LİGİ PLAY OF GRUPLARI KURUÇEŞME SPOR GÜMÜŞORDU GENÇ FK 24.03.2019 12:00 BORNOVA YUSUF TIRPANCI 2 NOLU
İZMİR U-12 LİGİ PLAY OF GRUPLARI SELÇUK ÇAMLIK SPOR DADAŞ SPOR 24.03.2019 13:30 BORNOVA YUSUF TIRPANCI 2 NOLU
İZMİR U-12 LİGİ PLAY OF GRUPLARI AYRANCILAR GENÇLİK ÖDEMİŞ GENÇLİK SPOR 24.03.2019 14:30 BORNOVA YUSUF TIRPANCI 2 NOLU
İZMİR U-12 LİGİ PLAY OF GRUPLARI BUCA EFELER SPOR ALİAĞA FUTBOL A.Ş. 24.03.2019 16:00 BORNOVA YUSUF TIRPANCI 2 NOLU
İŞİTME ENGELLİLER BORNOVA İŞİTME ENGELLİ GÖLCÜK İŞİTME ENGELLİ 24.03.2019 11:00 BORNOVA YUSUF TIRPANCI SAHASI
İZMİR U-16 ELİT LİGİ BORNOVA YEŞİLOVA SPOR BUCA GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 24.03.2019 13:00 BORNOVA YUSUF TIRPANCI SAHASI
1. AMATÖR KÜME PLAY OF FİNAL TOROSGÜCÜ SPOR İZMİR DEMİR SPOR 24.03.2019 16:00 BORNOVA YUSUF TIRPANCI SAHASI
İZMİR U-16 BÖLGESEL LİGİ GEDİZ FUTBOL KULÜBÜ. ÖZEN SPOR 24.03.2019 11:00 BUCA BELEDİYE TESİSLERİ
2.AMATÖR KÜME ÖZEN SPOR FIRAT SEYHANGÜCÜ SPOR 24.03.2019 13:00 BUCA BELEDİYE TESİSLERİ
2.AMATÖR KÜME YILMAZKAYA SPOR EVKA-1 SPOR 24.03.2019 15:00 BUCA BELEDİYE TESİSLERİ
2.AMATÖR KÜME GEDİZ FUTBOL KULÜBÜ. ALSANCAK GENÇLİK VE SPOR 24.03.2019 17:00 BUCA BELEDİYE TESİSLERİ
İZMİR U-16 BÖLGESEL LİGİ İZMİR TRABZONGÜCÜ SPOR ŞİRİNYER SPOR 24.03.2019 11:00 BUCA BELEDİYE YENİ TESİSLERİ
İZMİR U-16 BÖLGESEL LİGİ KOZAĞAÇ SPOR BUCA EFELER SPOR 24.03.2019 13:00 BUCA BELEDİYE YENİ TESİSLERİ
İZMİR U-16 BÖLGESEL LİGİ BUCA GEDİZ YILDIRIM GENÇLİK KURUÇEŞME SPOR 24.03.2019 15:00 BUCA BELEDİYE YENİ TESİSLERİ
2.AMATÖR KÜME ŞİRİNYER İDMAN YURDU SPOR KOZAĞAÇ SPOR 24.03.2019 17:00 BUCA BELEDİYE YENİ TESİSLERİ
AMPUTE LİGİ İZMİR BELEDİYE SPOR AMPUTE TSK REHABİLİTASYON MER.ENG,SK 24.03.2019 13:00 BUCA KURUÇEŞME SAHASI
İZMİR U-16 BÖLGESEL LİGİ ÇEŞME BELEDİYE SPOR URLA BELEDİYESİ SPOR 24.03.2019 13:00 ÇEŞME DALYAN SAHASI
BAL LİGİ ÇİĞLİ BLD.S POR YALOVA KADIKÖY 24.03.2019 15:00 ÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI
İZMİR U-16 ELİT LİGİ GÜZELTEPE GENÇLİK ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR 24.03.2019 13:00 ÇİĞLİ GÜZELTEPE SAHASI
İZMİR U-16 BÖLGESEL LİGİ DİKİLİ BELEDİYE SPOR DAMLACIK SPOR 24.03.2019 13:00 DİKİLİ SAHASI
İZMİR U-14 ELİT LİGİ FOÇA BELEDİYE SPOR ÇİĞLİ MALTEPE SPOR 24.03.2019 11:00 FOÇA YENİ BAĞARASI SAHASI SUNİ ÇİM
İZMİR U-16 ELİT LİGİ GAZİEMİR FUTBOL KULÜBÜ FORBES TORBALI SPOR 24.03.2019 16:00 GAZİEMİR SAHASI
İZMİR U-16 BÖLGESEL LİGİ KARABAĞLAR ESKİ İZMİR SPOR KARABAĞLAR GENÇYILDIZ SPOR 24.03.2019 13:00 KARABAĞLAR OSMAN KİBAR SAHASI
İZMİR U-16 BÖLGESEL LİGİ KARABAĞLAR GENÇORDU SPOR BAHÇELİEVLER ELİT SPOR 24.03.2019 15:00 KARABAĞLAR OSMAN KİBAR SAHASI
İZMİR U-14 BÖLGESEL LİGİ İZMİR ÜÇYOL GENÇLİK KARABAĞLAR ARSLANGÜCÜ 24.03.2019 17:00 KARABAĞLAR OSMAN KİBAR SAHASI
2.AMATÖR KÜME DÖRTYOL SPOR KARABAĞLAR SEVGİ SPOR 24.03.2019 11:00 KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI
2.AMATÖR KÜME LİMONTEPE GENÇLİKSPOR İZMİR 1461 SPOR 24.03.2019 13:00 KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI
2.AMATÖR KÜME UZUNDERE SPOR BASIN SİTESİ SPOR 24.03.2019 15:00 KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI
2.AMATÖR KÜME KARABAĞLAR ESKİ İZMİR SPOR YEŞİLYURT SPOR 24.03.2019 17:00 KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI
2.AMATÖR KÜME ZÜBEYDE HANIM MAH. ELİT SPOR ERDEM ESENTEPE SPOR 24.03.2019 13:00 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
2.AMATÖR KÜME YENİ ÖRNEKKÖY SPOR NERGİZ SPOR 24.03.2019 15:00 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
İZMİR U-16 BÖLGESEL LİGİ FİKRİ ALTAY SPOR EVKA-5 SPOR 24.03.2019 11:00 KARŞIYAKA HASAN TÜRKER SAHASI
2.AMATÖR KÜME BOSTANLI SPOR KARŞIYAKA KÜLTÜR SPOR 24.03.2019 13:00 KARŞIYAKA HASAN TÜRKER SAHASI
2.AMATÖR KÜME SİNANCILAR SPOR ANSIZCA ZAFER SPOR 24.03.2019 11:00 KEMALPAŞA ARMUTLU SAHASI
2.AMATÖR KÜME ÖRNEKKÖY SPOR AŞAĞI KIZILCA SPOR 24.03.2019 13:00 KEMALPAŞA ARMUTLU SAHASI
2.AMATÖR KÜME IŞIK SPOR ACAR SPOR 24.03.2019 15:00 KEMALPAŞA ARMUTLU SAHASI
İZMİR U-16 BÖLGESEL LİGİ ARMUTLU SPOR BORNOVA BELEDİYE SPOR 24.03.2019 17:00 KEMALPAŞA ARMUTLU SAHASI
2.AMATÖR KÜME KEMALPAŞA 1923 SPOR DAMLACIK YAYLA SPOR 24.03.2019 13:00 KEMALPAŞA SAHASI
İZMİR U-16 BÖLGESEL LİGİ ULUCAK SPOR YOL SPOR 24.03.2019 13:00 KEMALPAŞA ULUCAK SAHASI
TFF BÖLGESEL U17 LİGİ MENEMEN BELEDİYE SPOR MANİSA BÜYÜKŞEHİR BEL 24.03.2019 12:00 KESİK TAHİR ŞAHİN ALTYAPI TES.
TFF BÖLGESEL U19 LİGİ MENEMEN BELEDİYE SPOR MANİSA BÜYÜKŞEHİR BEL 24.03.2019 14:00 KESİK TAHİR ŞAHİN ALTYAPI TES.
İZMİR U-14 ELİT LİGİ MENEMEN BELEDİYE SPOR BERGAMA BELEDİYE SPOR 24.03.2019 16:00 KESİK TAHİR ŞAHİN ALTYAPI TES.
2.AMATÖR KÜME MENEMEN GENÇLİK SPOR AĞA SPOR 24.03.2019 13:00 KOYUNDERE SAHASI
2.AMATÖR KÜME KOYUNDERE GENÇLİK SPOR ÇİĞLİ MALTEPE SPOR 24.03.2019 15:00 KOYUNDERE SAHASI
İZMİR U-16 BÖLGESEL LİGİ HİLAL SPOR BAYINDIR SPOR 24.03.2019 13:00 MENDERES SAHASI
2.AMATÖR KÜME HİLAL SPOR ÖDEMİŞ EMNİYET SPOR 24.03.2019 16:00 MENDERES SAHASI
2.AMATÖR KÜME ASARLIK GENÇLİK SPOR YENİ BAĞARASI SPOR 24.03.2019 15:00 MENEMEN ASARLIK SAHASI
BAL LİGİ ÖDEMİŞ SPOR GÜLBAHÇESPOR 24.03.2019 15:00 ÖDEMİŞ SAHASI
İZMİR U-16 BÖLGESEL LİGİ SELÇUK EFES SPOR ÖDEMİŞ KONAKLI SPOR 24.03.2019 13:00 SELÇUK SAHASI
2.AMATÖR KÜME SEYREK BELEDİYE SPOR YAHŞELLİ GENÇLİK 24.03.2019 13:00 SEYREK SAHASI
TFF BÖLGESEL U17 LİGİ TİRE 1922 SPOR BUCA SPOR 24.03.2019 12:00 TİRE SAHASI
TFF BÖLGESEL U19 LİGİ TİRE 1922 SPOR BUCA SPOR 24.03.2019 14:00 TİRE SAHASI
İŞİTME ENGELLİLER TORBALI İŞT.ENG. İSTANBUL İŞT. ENGELLİ 24.03.2019 12:00 TORBALI SAHASI
İZMİR U-16 BÖLGESEL LİGİ TORBALIGÜCÜ GENÇLİK MENDERES BLD. EĞT.KÜL.SPOR 24.03.2019 14:00 TORBALI SAHASI
İZMİR U-16 ELİT LİGİ SAKİN ŞEHİR SEFERİHİSAR SPOR TORBALI SPOR 24.03.2019 16:00 TORBALI SAHASI

27 MART 2019 ÇARŞAMBA

KATEGORİSİ EV SAHİBİ TAKIM MİSAFİR TAKIM MAÇ TARİHİ ve SAATİ MÜSABAKANIN OYNANDIĞI
İLÇE VE STAD ADI
İZMİR U-19 LİGİ 1.AMATÖR İZMİR DEMİR SPOR SERİNTEPE KANDERE SPOR 27.03.2019 18:00 ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA
SÜPER AMATÖR LİG PLAY OF ELEME ALİAĞA BLD.HELVACI SPOR GÜRALTAY SPOR 27.03.2019 13:00 KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI
SÜPER AMATÖR LİGİ PLAY OF ELEME GÜZELBAHÇE BELEDİYE SPOR ÖZÇAMDİBİ SPOR 27.03.2019 16:00 TORBALI SAHASI