HABERLER

Yayın Tarihi : 14 Şubat 2020 Cuma 15:58

1.AMATÖR KÜME TAKIMLARI KUPALARINI ALDI

2019-2020 SEZONU 1.AMATÖR KÜMEDE 8.GRUPTA İLK ÜÇ SIRAYI ALARAK SÜPER AMATÖR KÜMEYE YÜKSELME MÜSABAKALARI OYNAYACAK OLAN TAKIMLARIMIZA KUPALARI ÇİĞLİ ANEMON HOTELDE 14 ŞUBAT 2020 CUMA GÜNÜ SAAT 10.30'DA KAHVALTI ARDINDAN PLAY-OFF OYNAMAYA HAK KAZANAN 24 TAKIMIMIZA KUPALARI TÖRENLE TAKDİM EDİLDİ.
KUPA TÖRENİNE İZMİR ASKF BAŞKANI KADRİ YATKIN VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ, TFF İL DİSİPLİN KURULU BAŞKANI AVUKAT SEDA GÜNTEKİN, TÜFAD İZMİR ŞUBE BAŞKANI DR.ŞABAN ACARBAY, İL TEMSİLCİSİ SELÇUK ERGELDİ, İL HAKEM KURULU ATAMA SORUMLUSU RAMAZAN NAZLI, SAHA KOMİSERLERİ BAŞKAN VEKİLİ BÜLENT MERALBAYSAL, BORNOVA FUTBOL KULÜPLERİ DERNEK BAŞKANI HAKAN BEŞYILDIZ VE 24 TAKIMIMIZ KULÜP BAŞKANLARI, YÖNETİCİLERİ, TEKNİK ADAMLARI KATILIM GÖSTERDİ.
SON DERECE SICAK VE SAMİMİ BİR ORTAMDA GERÇEKLEŞEN KUPA TÖRENİNDE İZMİR ASKF BAŞKANIMIZ KADRİ YATKIN AÇILIŞ KONUŞMASINI YAPARKEN PLAY-OFF MÜSABAKALARININ CENTİLMENLİK İÇERİSİNDE GEÇMESİNİ HAK EDEN TAKIMLARIMIZIN GELECEK SEZON SÜPER AMATÖR KÜMEDE BAŞARILI OLMALARINI DİLERKEN İZMİR FUTBOLUNUN BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE DAHA GÜZEL İŞLERE İMZA ATILACAĞINI SÖYLEDİ. İZMİR TÜFAD ŞUBE BAŞKANI DR. ŞABAN ACARBAY KONUŞMASINDA TÜM TAKIMLARI KUTLAYARAK BAŞARILAR DİLEDİ VE BU KUPALARIN MADDİ DEĞERİNDEN ÇOK EMEK, ALINTERİ AKITILARAK ELDE EDİLDİĞİNDEN DOLAYI MANEVİ DEĞERİNİN ÇOK BÜYÜK OLDUĞUNU İFADE ETTİ.KONUŞMALAR ARDINDAN KUPA TÖRENİNE GEÇİLDİ VE İLK ÖNCE GRUPLARINDA ŞAMPİYON OLAN TAKIMLARIMIZA KUPALARI TAKDİM EDİLDİ.

Bu haber toplam 1868 ziyaretçi tarafından görüntülenmiştir.