HABERLER

Yayın Tarihi : 5 Eylül 2022 Pazartesi 17:24

U12 ve U16 LİGLERİ GRUPLARI HK.

24-25 EYLÜL 2022 TARİHİNDE BAŞLAYACAK U16 VE 1-2 EKİM 2022 BAŞLAYACAK U12 LİGİNDE TAKIMLARIMIZIN GRUPLARI AŞAĞIDA BELİRTİLMİŞ OLUP FİKSTÜR ÇALIŞMALARI YAPILMAYA BAŞLANMIŞTIR. 
NOT FİKSTÜR ÇALIŞMALARI SIRASINDA ÇEKİLEN TAKIM SAYISI FAZLA OLMASI DURUMUNDA GRUPLARDA BÖLGESEL DEĞİŞİKLİLER OLABİLMEKTEDİR

İZMİR U12 LİGİ KATILAN TAKIMLAR TASLAK   İZMİR U16 LİGİ KATILAN TAKIMLAR TASLAK
  İLÇE TAKIM ADI     İLÇE TAKIM ADI
    1. GRUP       1. GRUP
1 KARABAĞLAR ALTINORDU   1 DİKİLİ DİKİLİ BELEDİYESPOR
2 BUCA BUCA 1928   2 DİKİLİ DİKİLİ ÇANDARLI GÜCÜ SPOR
3 BORNOVA ÇAMDİBİ YEŞİLOVA ESNAFSPOR   3 BERGAMA BERGAMA GENÇLERBİRLİĞİSPOR
4 KONAK GÖZTEPE A.Ş.   4 BERGAMA BERGAM BLD SPOR
5 KARABAĞLAR GÜMÜŞORDU GENÇ FUTBOL KULÜBÜ   5 ALİAĞA AĞA SPOR
6 BORNOVA İZMİR GÜCÜ SPOR   6 ALİAĞA ALİAĞA FUTBOL A.Ş.
7 KARŞIYAKA KARŞIYAKA        
            2. GRUP
    2. GRUP   1 MENEMEN KOYUNDERE GENÇLİK SPOR
1 BERGAMA BERGAM BLD SPOR   2 MENEMEN KUZEY ES SPOR GENÇLİK VE SPOR
2 BERGAMA BERGAMA BAKIRÇAY FUTBOL KULÜBÜ    3 ÇİĞLİ ÇİĞLİ BELEDİYESPOR
3 BERGAMA BERGAMA GENÇLERBİRLİĞİSPOR   4 ÇİĞLİ ÇİĞLİ ESENTEPE SPOR
4 BERGAMA BERGAMA YILDIZLAR SPOR   5 ÇİĞLİ EGEKENT GENÇLİK SPOR
5 DİKİLİ DİKİLİ BELEDİYESPOR   6 ÇİĞLİ ATAŞEHİR MAHALLESİ SPOR
6 DİKİLİ DİKİLİ ÇANDARLI GÜCÜ SPOR   7 ÇİĞLİ ALTIN GENÇ SPOR KULÜBÜ 
7 ALİAĞA AĞA SPOR        
8 ALİAĞA ALİAĞA BELEDİYESİ HELVACI GENÇLİK VE SPOR       3. GRUP
9 ALİAĞA ALİAĞA FUTBOL A.Ş.   1 FOÇA FOÇA BELEDİYESPOR
10 ALİAĞA ALİAĞA GENÇ SPOR   2 ÇİĞLİ DADAŞSPOR
11 ALİAĞA ALİAĞA KÖRFEZ SPOR   3 ÇİĞLİ GÜZELTEPE DOĞU GENÇLİK VE SPOR
12 FOÇA FOÇA BELEDİYESPOR   4 ÇİĞLİ HARMANDALI
13 FOÇA YENİ FOÇA TURKUAZ GENÇLİK SPOR   5 ÇİĞLİ HARMANDALI 35 GENÇLİK VE SPOR
        6 ÇİĞLİ GÜZELTEPE GENÇLİKSPOR
    3. GRUP   7 ÇİĞLİ KÜÇÜK ÇİĞLİ GENÇLİK VE SPOR
1 MENEMEN ASARLIK GENÇLERBİRLİĞİ SPOR        
2 MENEMEN ASARLIK GENÇLİK VE SPOR       4. GRUP
3 MENEMEN KOYUNDERE GENÇLİK SPOR   1 KARŞIYAKA DEDEBAŞI
4 MENEMEN KUZEY ES SPOR GENÇLİK VE SPOR   2 KARŞIYAKA DENİZSPOR
5 MENEMEN MALTEPE BELEDİYESPOR   3 KARŞIYAKA FİKRİ ALTAY SPOR
6 MENEMEN MENEMEN BELEDİYESİ GENÇLİK EĞİTİM VE SPOR    4 KARŞIYAKA ATAKENT 1923 GENÇLİK VE SPOR
7 MENEMEN YAHŞELLİ GENÇLİK SPOR    5 KARŞIYAKA MAVİŞEHİR 79 YILDIZSPOR
        6 KARŞIYAKA KARŞIYAKA KARAGÖL SPOR
    4. GRUP   7 KARŞIYAKA KARŞIYAKA YALI SPOR
1 ÇİĞLİ ÇİĞLİ BELEDİYESPOR   8 KARŞIYAKA TELLİBAHÇE GENÇLİK VE SPOR
2 ÇİĞLİ ALTIN GENÇ SPOR KULÜBÜ         
3 ÇİĞLİ ÇİĞLİ ESENTEPE SPOR       5. GRUP
4 ÇİĞLİ HARMANDALI 35 GENÇLİK VE SPOR   1 BAYRAKLI BAYRAKLI ÖZGÜR FUTBOL KULÜBÜ
5 ÇİĞLİ DADAŞSPOR   2 BAYRAKLI NAFİZ GÜRMAN SPOR 
6 ÇİĞLİ EGEKENT GENÇLİK SPOR   3 BAYRAKLI BAYRAKLI GENÇLERGÜCÜ SPOR
7 ÇİĞLİ EVKA 5 DAĞTEKİN SPOR   4 BAYRAKLI KARŞIYAKA GÜMÜŞPALASPOR
8 ÇİĞLİ EVKA-5 SPOR   5 BORNOVA YOLSPOR
9 ÇİĞLİ GÜZELTEPE DOĞU GENÇLİK VE SPOR   6 BORNOVA BORNOVA BEL.
10 ÇİĞLİ GÜZELTEPE GENÇLİKSPOR   7 BORNOVA İLKADIMSPOR
11 ÇİĞLİ HARMANDALI        
12 ÇİĞLİ KÜÇÜKÇİĞLİ YENİMAHALLESPOR       6. GRUP
13 ÇİĞLİ ATAŞEHİR MAHALLESİ SPOR   1 KEMALPAŞA SİNANCILARSPOR
        2 BORNOVA BORNOVA HİTAB SPOR
    5. GRUP   3 BORNOVA İZMİR BARBAROS SPOR
1 KARŞIYAKA ATAKENT 1923 GENÇLİK VE SPOR   4 BORNOVA İZMİR GÜCÜ SPOR
2 KARŞIYAKA DEDEBAŞI   5 BORNOVA MEVLANA KONURCA SPOR
3 KARŞIYAKA DENİZSPOR   6 BORNOVA BORNOVA EGEGÜCÜ SPOR
4 KARŞIYAKA FİKRİ ALTAY SPOR   7 BORNOVA BORNOVA FUTBOL A.Ş.
5 KARŞIYAKA İZMİR DENİZ FUTBOL KULÜBÜ        
6 KARŞIYAKA K.DEMİRKÖPRÜSPOR       7. GRUP
7 KARŞIYAKA YAMAÇGÜCÜ SPOR   1 KEMALPAŞA KEMALPAŞA 1923 SPOR 
8 KARŞIYAKA KARŞIYAKA KARAGÖL SPOR   2 BORNOVA PINARGÜCÜSPOR
9 KARŞIYAKA KARŞIYAKA YALI SPOR   3 BORNOVA BORNOVA 1881 SPOR
10 KARŞIYAKA MAVİŞEHİR 79 YILDIZSPOR   4 BORNOVA ZÜBEYDE HANIM KOLEJLERİ ÇAMDİBİ ALTINOK SPOR
11 KARŞIYAKA TELLİBAHÇE GENÇLİK VE SPOR   5 BORNOVA ÖZÇAMDİBİSPOR
        6 BORNOVA BORNOVA YEŞİLOVA  SPOR
    6. GRUP   7 BORNOVA ÇAMDİBİ GENÇLERBİRLİĞİ SPOR
1 BAYRAKLI BAYRAKLI YILDIZ ORDU SPOR         
2 BAYRAKLI 1925 MANAVKUYU GENÇLİK VE SPOR       8. GRUP
3 BAYRAKLI BAYRAKLI BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR   1 BORNOVA BORNOVA ALTINYILDIZSPOR
4 BAYRAKLI BAYRAKLI GENÇLERGÜCÜ SPOR   2 BORNOVA YENİ EVKA-4 SPOR
5 BAYRAKLI BAYRAKLI ÖZGÜR FUTBOL KULÜBÜ   3 BORNOVA GENÇ ÖZGÜR SPOR
6 BAYRAKLI ÇAY MAH.D.KÖPRÜ   4 BORNOVA BORNOVA KANDERE SPOR
7 BAYRAKLI İZMİR OSMANGAZİ SPOR   5 BORNOVA ÇAMDİBİ SPOR
8 BAYRAKLI KARŞIYAKA SOĞUKKUYU SPOR   6 BORNOVA ÇAMDİBİYAVUZ
9 BAYRAKLI NAFİZ GÜRMAN SPOR    7 BORNOVA GÖKOVASPOR
10 BAYRAKLI ONUR GENÇLİK VE SPOR        
11 BAYRAKLI YAMANLAR ESENSPOR       9. GRUP
12 BAYRAKLI GAZİEMİR SARNIÇ SPOR    1 KONAK İZMİR ATİLLA SPOR
        2 KONAK EFELER GÜCÜ SPOR
    7. GRUP   3 KONAK EŞREFPAŞASPOR
1 KEMALPAŞA ARMUTLUSPOR   4 KARABAĞLAR KARABAĞLAR SEVGİ SPOR
2 KEMALPAŞA KEMALPAŞA 1923 SPOR    5 KARABAĞLAR BASIN SİTESİ SPOR
3 KEMALPAŞA ULUCAK SPOR   6 KARABAĞLAR ESKİ İZMİR GENÇLİK VE SPOR
4 BORNOVA BORNOVA BEL.   7 KARABAĞLAR İZMİR ÜÇYOL GENÇLİK SPOR
5 BORNOVA PINARGÜCÜSPOR   8 KARABAĞLAR BRONZORDU FUTBOL KULÜBÜ
6 BORNOVA YEŞİLÇAM SPOR         
7 BORNOVA YOLSPOR       10. GRUP
8 BORNOVA CANLI SPOR   1 KONAK 1925 GENÇLİK VE SPOR   
        2 KONAK GRI SİGORTA GÜLTEPESPOR
    8. GRUP   3 KONAK HÜRADALET SPOR
1 BORNOVA İZMİR KARTALLAR SPOR   4 KONAK ÜLKÜSPOR
2 BORNOVA BORNOVA ÇAMDİBİ DEBRE GENÇLİK VE SPOR   5 KARABAĞLAR İZMİR BAHÇELİEVLER ELİT SPOR
3 BORNOVA ÇAMDİBİ GENÇLERBİRLİĞİ SPOR   6 KARABAĞLAR İZMİR 1461 SPOR
4 BORNOVA BORNOVA YEŞİLOVA  SPOR   7 KARABAĞLAR KARABAĞLAR ARSLANGÜCÜ SPOR
5 BORNOVA ÖZÇAMDİBİSPOR   8 KARABAĞLAR KARABAĞLAR BARIN SPOR 
6 BORNOVA ALTINDAĞ        
7 BORNOVA YENİ EVKA-4 SPOR       11. GRUP
8 BORNOVA BORNOVA FUTBOL A.Ş.   1 KONAK GÜLTEPEGÜCÜ SPOR
        2 KONAK İZMİR DEMİRSPOR
    9. GRUP   3 KONAK 1923 ALSANCAK SPOR
1 BORNOVA BORNOVA EGEGÜCÜ SPOR   4 KONAK İZMİR BEL.
2 BORNOVA BORNOVA KANDERE SPOR   5 KONAK EGESPOR FUTBOL KULÜBÜ
3 BORNOVA ÇAMDİBİ SPOR   6 BUCA BUCA EFELER SPOR
4 BORNOVA ÇAMDİBİGÜCÜ   7 BUCA ŞİRİNYER İD.Y.
5 BORNOVA ÇAMDİBİYAVUZ   8 BUCA BUCA GENÇLERBİRLİĞİ SPOR
6 BORNOVA GÖKOVASPOR        
7 BORNOVA TE MÜHENDİSLİK GAZİOSMANPAŞA SPOR KULÜBÜ       12. GRUP
        1 BUCA KURUÇEŞMESPOR
    10. GRUP   2 BUCA ŞİRİNYERSPOR
1 BORNOVA MEVLANA KONURCA SPOR   3 BUCA BUCA GEDİZ YILDIRIM GENÇLİK VE SPOR
2 BORNOVA BORNOVA HİTAB SPOR   4 BUCA ÖZEN SPOR
3 BORNOVA BORNOVA 1881 SPOR   5 BUCA BUCA BELEDİYE
4 BORNOVA GENÇ ÖZGÜR SPOR   6 BUCA İŞÇİEVLERİSPOR
5 BORNOVA İZMİR BARBAROS SPOR   7 BUCA 35 İZMİR KÜLTÜR SPOR
6 BORNOVA MERSİNLİ ŞİMŞEK SPOR   8 BUCA GÜRALTAY
7 BORNOVA İLKADIMSPOR        
            13. GRUP
    11. GRUP   1 KARABAĞLAR MİNİKORDU SPOR
1 KONAK 1923 ALSANCAK SPOR   2 KARABAĞLAR SMYRNA ATLETİK SPOR
2 KONAK 1925 GENÇLİK VE SPOR      3 KARABAĞLAR KARABAĞLAR YEŞİLYURT FUTBOL KULÜBÜ
3 KONAK EGESPOR FUTBOL KULÜBÜ   4 KARABAĞLAR İZMİRSPOR
4 KONAK EŞREFPAŞASPOR   5 KARABAĞLAR KARABAĞLAR FUTBOL KULÜBÜ
5 KONAK GÜLTEPEGÜCÜ SPOR   6 BALÇOVA BALÇOVASPOR
6 KONAK HİLALSPOR   7 BALÇOVA BALÇOVA ID.Y.
7 KONAK HÜRADALET SPOR   8 BALÇOVA BALÇOVA BELEDİYE TERMALSPOR
8 KONAK KAYASPOR        
9 KONAK İZMİR BEL.       14. GRUP
10 KONAK KONAK BELEDİYE SPOR   1 GAZİEMİR GAZİEMİR FUTBOL KULÜBÜ
11 KONAK ÜLKÜSPOR   2 GAZİEMİR GAZİEMİR GÜNDOĞAN GENÇLİK SPOR
12 KONAK GÜZELYALI SPOR   3 GAZİEMİR SARNIÇ GENÇLİK SPOR
        4 GAZİEMİR SİYAH BEYAZ 1914 GENÇLİK VE SPOR
    12. GRUP   5 GAZİEMİR GAZİEMİR GENÇLİK VE SPOR
1 KARABAĞLAR KARABAĞLAR FUTBOL KULÜBÜ   6 MENDERES MESEV GENÇLİK VE SPOR
2 KARABAĞLAR MİNİKORDU SPOR   7 TORBALI TORBALISPOR
3 KARABAĞLAR KARABAĞLAR ARSLANGÜCÜ SPOR        
4 KARABAĞLAR İZMİR 1461 SPOR       15. GRUP
5 KARABAĞLAR KARABAĞLAR YEŞİLYURT FUTBOL KULÜBÜ   1 BAYINDIR BAYINDIRSPOR
6 KARABAĞLAR BRONZORDU FUTBOL KULÜBÜ   2 TİRE TİREGENÇ 1970 SPOR
7 KARABAĞLAR BASIN SİTESİ SPOR   3 TİRE TİRE 2021 FUTBOL KULÜBÜ
8 KARABAĞLAR DÖRTYOL SPOR   4 TİRE TİRE BELEDİYESPOR
9 KARABAĞLAR ESKİ İZMİR GENÇLİK VE SPOR   5 ÖDEMİŞ BOZDAĞ SPOR KULÜBÜ
10 KARABAĞLAR İZMİRSPOR   6 ÖDEMİŞ ÖDEMİŞ KONAKLI SPOR
11 KARABAĞLAR İZMİR ÜÇYOL GENÇLİK SPOR   7 ÖDEMİŞ ÖDEMİŞ SPOR
12 KARABAĞLAR KARABAĞLAR GENÇ ORDU SPOR   8 SELÇUK SELÇUK EFES SPOR
13 KARABAĞLAR SMYRNA ATLETİK SPOR        
14 KARABAĞLAR BERGAMA BİLİŞİM FUTBOL GENÇLİK VE SPOR       16. GRUP
        1 NARLIDERE NARLIDERE BLD.GENÇLİK VE SPOR
    13. GRUP   2 GÜZELBAHÇE ATA GÜZELBAHÇE SPOR 
1 BUCA BUCA GENÇLERBİRLİĞİ SPOR   3 GÜZELBAHÇE GÜZELBAHÇE BELEDİYESPOR
2 BUCA BUCA AKINCILAR ELİT SPOR   4 GÜZELBAHÇE YELKİSPOR
3 BUCA BUCA EFELER SPOR   5 URLA URLA BELEDİYESİ SPOR
4 BUCA BUCA GEDİZ YILDIRIM GENÇLİK VE SPOR   6 ÇEŞME ALAÇATISPOR KULÜBÜ
5 BUCA İŞÇİEVLERİSPOR   7 ÇEŞME ÇEŞME BELEDİYESPOR
6 BUCA KOZAĞAÇ SPOR        
7 BUCA KURUÇEŞMESPOR        
8 BUCA ÖZEN SPOR        
9 BUCA ŞİRİNYERSPOR        
10 BUCA 35 İZMİR KÜLTÜR SPOR        
11 BUCA BUCA BELEDİYE        
             
    14. GRUP        
1 GAZİEMİR ATA 1925 SPOR        
2 GAZİEMİR GAZİEMİR FUTBOL KULÜBÜ        
3 GAZİEMİR GAZİEMİR GENÇLİK VE SPOR        
4 GAZİEMİR GAZİEMİR GÜNDOĞAN GENÇLİK SPOR        
5 GAZİEMİR GAZİEMİR ONUR SPOR        
6 GAZİEMİR SİYAH BEYAZ 1914 GENÇLİK VE SPOR        
7 MENDERES MESEV GENÇLİK VE SPOR        
8 MENDERES MENDERES BELEDİYESİ EĞİTİM KÜLTÜR GENÇLİK VE SPOR        
             
    15. GRUP        
1 TORBALI AYRANCILAR GENÇLİK VE SPOR        
2 TORBALI TORBALI 35 GENÇLİK VE SPOR        
3 TORBALI TORBALI ÇAYBAŞISPOR        
4 TORBALI TORBALI GÜCÜ GENÇLİK SPOR        
5 TORBALI TORBALISPOR        
6 SELÇUK SELÇUK EFES SPOR        
7 SELÇUK SELÇUK GENÇLİKSPOR        
8 MENDERES MENDERES KARADENİZ SPOR KULÜBÜ        
             
    16. GRUP        
1 ÖDEMİŞ ÖDEMİŞ KONAKLI SPOR        
2 ÖDEMİŞ ÖDEMİŞ SPOR        
3 TİRE GENÇ TİREGÜCÜ SPOR        
4 TİRE TİRE BELEDİYESPOR        
5 TİRE TİREGENÇ 1970 SPOR        
6 KİRAZ KİRAZ 1 EYLÜL BELEDİYE SPOR        
7 BAYINDIR BAYINDIRSPOR        
             
    17. GRUP        
1 BALÇOVA BALÇOVA BELEDİYE TERMALSPOR        
2 GÜZELBAHÇE ATA GÜZELBAHÇE SPOR         
3 GÜZELBAHÇE GÜZELBAHÇE BELEDİYESPOR        
4 URLA URLA BELEDİYESİ SPOR        
5 SEFERİHİSAR SAKİN ŞEHİR SEFERİHİSAR SPOR        
6 NARLIDERE NARLIDERE BLD.GENÇLİK VE SPOR        
7 ÇEŞME ALAÇATISPOR KULÜBÜ        
8 ÇEŞME ÇEŞME BELEDİYESPOR        

Bu haber toplam 7600 ziyaretçi tarafından görüntülenmiştir.