HABERLER

Yayın Tarihi : 17 Ocak 2024 Çarşamba 22:25

PLAY OF KURALARI HAKKINDA

İZMİR AMATÖRSPOR KULÜPLERİ FEDERASYONUMUZDA 16.01.2024 TARİHİNDE SEDAT OCAKÇI SEMİNER SALONUNDA GERÇEKLEŞEN U12-U14-U16-U18 PLAY KURA ÇEKİMLERİ SONUCUNDA OLUŞAN PLAY OF GRUPLARI AŞAĞIDAKİ GİBİ OLUŞMUŞTUR. PLAY OFA KALAN TAKIMLARIMIZA BAŞARILAR DİLERİM.

U18 PLAY OF GRUPLAR
  A GRUBU     B GRUBU
1 BALÇOVA BELEDİYE TERMAL   1 GÜZELTEPE GENÇLİK
2 ÇİĞLİ BLD SPOR   2 İZMİR ÜÇYOL GENÇLİK
3 TOROSGÜCÜ   3 BUCA BELEDİYE SPOR
4 BORNOVA YEŞİLOVA   4 GÜZELBAHÇE BELEDİYE SPOR
5 PINARGÜCÜ   5 DENİZ SPOR
6 U18 6. GRUP 2.Sİ   6 KARABAĞLAR ARSLANGÜCÜ
7 KOYUNDERE GENÇLİK   7 U18 4. GRUP 2. Sİ

U 16 GRUBU GRUPLAR
A GRUBU B GRUBU C GRUBU D GRUBU E GRUBU
ALİAĞA BLD HELVACI BORNOVA 1881 EGEKENT GENÇLİK BUCA GENÇLERBİRLİĞİ GÜZELTEPE GENÇLİK
ÇAMDİBİ SPOR PINARGÜCÜ ÖDEMİŞ SPOR BUCA BELEDİYE SPOR SAKİN ŞEHİR SEFERİHİSAR
İZMİR ÜÇYOL GENÇLİK DENİZ SPOR BAYRAKLI GENÇLERGÜCÜ İZMİR SPOR GÜLTEPEGÜCÜ
BERGAMA GENÇLERBİRLİĞİ BORNOVA HİTAB İZMİR TRABZON GÜCÜ TİRE FK 2021 ÇİĞLİ BLD SPOR
İZMİR 1461 SPOR ÖZÇAMDİBİ FİKRİ ALTAY SPOR KULÜBÜ GRI SİGORTA GÜLTEPE SPOR ALTINGENÇ SPOR KULÜBÜ
KARABAĞLAR ARSLANGÜCÜ ŞİRİNYER SPOR BALÇOVA BLD TERMAL SPOR    

U 14 GRUBU GRUPLAR
A GRUBU B GRUBU C GRUBU D GRUBU E GRUBU
ÇİĞLİ BLD SPOR İZMİR SPOR BERGAMA BLD SPOR BUCA EFELER SPOR KULÜBÜ EGE SPOR
ALİAĞA FK GENÇ ÖZGÜR ÇAY MAHALLE SPOR KULÜBÜ ÖDEMİŞ SPOR TORBALI GÜCÜ GENÇLİK
BUCA BLD SPOR EGEKENT GENÇLİK MESEV GENÇLİK İZMİR 1461 SPOR KULÜBÜ 1923 ALSANCAK
KARABAĞLAR GENÇ ORDU BERGAMA GENÇLERBİRLİĞİ GİRNE 1923 SPOR KULÜBÜ BORNOVA KANDERE ÇAMDİBİ SPOR
         
F GRUBU G GRUBU H GRUBU I GRUBU K GRUBU
ATA GÜZELBAHÇE SPOR KULÜBÜ KEMALPAŞA 1923 BORNOVA GÜCÜ GENÇLİK GAZİEMİR GÜNDOĞAN İZMİR ÜÇYOL GENÇLİK
BUCA GENÇLERBİRLİĞİ BAYRAKLI ÖZGÜR  GÜZELTEPE GENÇLİK PINARGÜCÜ GAZİEMİR FUTBOL KULÜBÜ
SELÇUK ÇAMLIK MEVLANA KONURCA BORNOVA 1881 KARŞIYAKA KARAGÖL ASARLIK GENÇLERBİRLİĞİ
KİRAZ 1 EYLÜL SPOR KARŞIYAKA SOĞUKKUYU URLA BLD SPOR    

U12 PLAY OF GRUPLARI
A GRUBU B GRUBU C GRUBU D GRUBU
ÇAMDİBİ SPOR BORNOVAGÜCÜ GENÇLİK BAYRAKLI YILDIZORDU İZMİR BLD SPOR
BERGAMABELEDİYE SPOR ÖDEMİŞ SPOR KURUÇEŞME SPOR KULÜBÜ İZMİR 1461 SPOR
ATATKENT 1923  GÜZELTEPE GENÇLİK CEYHAN ALTINYILDIZ GAZİEMİR ONUR SPOR
GENÇ TİRE GÜCÜ BUCA EFELER SPOR GENÇ ÖZGÜR SPOR KULÜBÜ ARYAM 1925 SPOR KULÜBÜ
BERGAMA YILDIZLAR ALTINGENÇ SPOR KULÜBÜ KEMALPAŞA 1923 SPOR KULÜBÜ SİYAH BEYAZ 1914 SPOR KULÜBÜ
       
E GRUBU F GRUBU G GRUBU H GRUBU
1923 ALSANCAKSPOR KULÜBÜ SAKİN ŞEHİR SEFERİHİSAR KARŞIYAKA SOĞUKKUYU ALTINORDU 
EGEKENT GENÇLİK ASARLIK  GEÇLERBİRLİĞİ SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR FUTBOL KULÜBÜ MESEV GENÇLİK
ŞİRİNYER SPOR KULÜBÜ ÇEŞME ILICA SPOR CEYLAN SPOR  SMYRNA ATLETİK SPOR KULÜBÜ
YAHŞELLİ GENÇLİK KÜÇÜK ÇİĞLİ YENİ MAHALLE NARLIDERE BLD SPOR GİRNE 1923 SPOR KULÜBÜ

Bu haber toplam 3407 ziyaretçi tarafından görüntülenmiştir.