HABERLER

Yayın Tarihi : 29 Şubat 2016 Pazartesi 15:24

KONFEDERASYON YÖNETİM KURULU İZMİR’DE TOPLANDI

Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Yönetim Kurulu Genel Başkan Ali Düşmez Başkanlığında İzmir Kordon Otel’de 27 Şubat 2016 tarihinde toplandı.

 

Toplantıda Sağlık Bakanlığı, Spor Genel Müdürlüğü ve TASKK işbirliği ile ilk yardım için kurs eğitimi verilmesi konusunda imzalanacak protokolün imza aşamasına gelindiği, Sağlık Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile ortak yapılacak imza töreninin hayata geçirilmesi, Spor Genel Müdürlüğü ve DSJ ile birlikte yapılacak Ortak Karma Uzmanlar Toplantısı hakkında hazırlıkların devam ettiği ve 08 Mart’da Ankara’da yapılacak Karma Uzmanlar Toplantısı’na katılacak heyete Konfederasyonumuzu tanıtıcı sunum yapılmasına, TRT’de yayınlanan “Amatör Küme” adlı programın takip edilerek işbirliği yapılmasının görüşüldüğü toplantı diğer öneri ve dileklerin karara bağlanması ile sonlandı.

Toplantı sonunda Konfederasyonumuzun 35. Yılı nedeni ile toplantının İzmir’de yapılmasının anlamı ve önemine binaen İzmir ASKF tarafından yaptırılan 35. yıl pastası Genel Başkan Ali DÜŞMEZ ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından kesilerek 35. yıl kutlaması yapıldı.

Bu haber toplam 5269 ziyaretçi tarafından görüntülenmiştir.