TÜM HABERLER

U-11 LİGİ PLAY-OFF KURA ÇEKİMİ YAPILDI

U-11 ŞEHİT POLİS CEMİL KOÇ LİGİ PLAY-OFF KURA ÇEKİMİ 21 HAZİRAN 2017 ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT 12.00 DA İZMİR ASKF DE YAPILDI. KURA ÇEKİMİ SONUNDA OLUŞAN PLAY-OFF FİKSTÜR AŞAĞIDA GÖSTERİLMİŞTİR. 2016-2017 FUTBOL SEZONU İZMİR İLİ U-11 ŞEHİT POLİS C ... tümünü göster

2.AMATÖR U-19 LİGİ PLAY-OFF FİNAL MAÇ SONUÇLARI

19 - 20 - 21 HAZİRAN 2017 TARİHLERİNDE OYNANAN 2.AMATÖR KÜME U-19 LİGİ PLAY-OFF FİNAL MÜSABAKALARINDA YILMAZKAYA SPOR 3 - 2 KARŞIYAKA GÜMÜŞPALA SPOR , DİKİLİ BELEDİYE SPOR 3 - 5 BALÇOVA İDMAN YURDU , TİRE BLD.SPOR 0-1 DAMLACIK SPOR , İZMİR TEK SPOR 2-1 KEMALPAŞA SPOR VE ... tümünü göster

U-12 LİGİ 4.AŞAMA MAÇ SONUÇLARI VE YARI FİNAL EŞLEŞMESİ

20-21 HAZİRAN 2017 TARİHLERİNDE OYNANAN U-12 LİGİ 4.AŞAMA MAÇ SONUÇLARI VE BU SONUÇLARA GÖRE OLUŞAN YARI FİNAL EŞLEŞMELERİ FİKSTÜRDE GÖSTERİLMİŞTİR. 4.AŞAMA TARİH 1. TAKIM SKOR 2. TAKIM SAAT SAHA 1.MAÇ 20 HAZİRAN 2017 SALI G ... tümünü göster

ALTINORDU U13 TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA 2.KADEMEYE YÜKSELDİ

14 HAZİRAN 2017 TARİHİNDE DENİZLİ GRUP MERKEZİNDE ALTINORDU - ÇİĞLİ BLD.SPOR TAKIMLARI ARASINDA OYNANMASI GEREKEN GRUP FİNAL MÜSABAKASI ALTINORDU TAKIMININ AVRUPADA TURNUVAYA KATILMASI SEBEBİYLE 18 HAZİRAN 2017 PAZAR GÜNÜ ÇİĞLİ BLD.ATATÜRK STADINDA OYNANDI. MÜSABAKADA RA ... tümünü göster

2.AMATÖR PLAY-OFF FİNAL MAÇ SONUÇLARI

17-18 HAZİRAN 2017 TARİHLERİNDE OYNANAN 2.AMATÖR KÜME PLAY-OFF FİNAL MÜSABAKALARINDA BOZYAKA SPOR RAKİBİ SELÇUK GENÇLİK SPOR 4-0 , BUCA ZAFERSPOR RAKİBİ ÇİĞLİ MALTEPE SPORU 2-1 VE MALTEPE BELEDİYE SPOR RAKİBİ YOL SPORU NORMAL SÜRESİ 1-1 BİTEN MAÇTA PENALTI ATIŞLARI ... tümünü göster

BÖLGESEL AMATÖR LİGE KATILIM BAŞVURUSU BAŞLADI

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından 8. sezonu düzenlenecek olan Bölgesel Amatör Lig'e katılma hakkı bulunan kulüplerin, katılım belgelerini en geç 14 Temmuz 2017 tarihine kadar TFF Amatör İşler Müdürlüğü BAL Departmanı'na göndermeleri gerekiyor. BAL'a 2017 - 2018 sezonund ... tümünü göster

U13 Türkiye Şampiyonası 2. Kademe Programı Belli Oldu

2016 – 2017 sezonu U13 Türkiye Şampiyonası 1. Kademe müsabakaları sonunda grup birincisi olan 20 takımın katılacağı 2. kademe müsabakaları 6 takımlı Samsun ve Kayseri grup merkezlerinde 20 - 23 Haziran 2017 tarihlerinde ve 4’er takımlı Bolu ve Kütahya grup merkezlerinde 21 � ... tümünü göster

Genç ve Yıldız Kızlar şampiyonalarına katılacak takımlar belirlendi

2017 Genç Kızlar ve Yıldız Kızlar Şampiyonaları için başvurular 26 Mayıs 2017 tarihinde sona erdi. Şampiyonalarda yer almak için Genç Kızlar kategorisinde 110, Yıldız Kızlar kategorisinde ise 109 kulüp başvuruda bulundu. Şampiyonalara ilişkin takvim ve gruplar kısa süre i ... tümünü göster

U-12 PLAY-OFF 3.AŞAMA MAÇ SONUÇLARI

15 HAZİRAN 2017 PERŞEMBE GÜNÜ OYNANAN U-12 LİGİ PLAY-OFF 3.AŞAMA MAÇ SONUÇLARI VE BU SONUÇLARA GÖRE OLUŞAN 4.AŞAMA EŞLEŞME FİKSTÜRÜ AŞAĞIDA GÖSTERİLMİŞTİR. 3.AŞAMA TARİH 1. TAKIM 2. TAKIM SAAT SAHA 15 HAZİRAN 2017 PERŞ ... tümünü göster

U13 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI İZMİR GRUP ŞAMPİYONU DENİZLİSPOR

11-14 HAZİRAN 2017 TARİHLERİ ARASINDA İLİMİZDE OYNANAN U-13 LİGİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1.KADEME MÜSABAKALARI SONUNDA GRUPLARINDA BİRİNCİ OLARAK FİNAL OYNAMAYA HAK KAZANAN DENİZLİSPOR VE MANİSA BŞ.BLD. SPOR 14 HAZİRAN 2017 ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT 17.00 DA ÇİĞLİ BELEDİYE ATA ... tümünü göster