TÜM HABERLER

U-12 LİGİ PLAY-OFF KURA ÇEKİMİ YAPILDI

2016-2017 FUTBOL SEZONU İZMİR İLİ U-12 KATEGORİSİ PLAY-OFF MÜSABAKA FİKSTÜRÜ 1.AŞAMA TARİH 1. TAKIM 2. TAKIM SAAT SAHA 09 HAZİRAN 2017 CUMA 2 GÖZTEPE 4 MENDERES BLD. BİRLİK SPOR 17.00 ATATÜRK STADI 1 NOL ... tümünü göster

2.AMATÖR KÜMEDE ŞAMPİYONLAR BELLİ OLDU.

2016-2017 SEZONU 2.AMATÖR KÜMEDE 9 GRUPTA 77 TAKIM İLE ŞUBAT AYINDA BAŞLAYAN ZORLU MÜCADELELER SONUNDA GRUPLARINDA ŞAMPİYONLUĞA ULAŞAN TAKIMLARIMIZA GELECEK SEZON 1.AMATÖR KÜMEDE BAŞARILAR DİLERİZ. 2.AMATÖR KÜME ŞAMPİYONLARI 1.GRUP ALİAĞA BELEDİYE HELVASI SPOR 2.GRUP DADA ... tümünü göster

U-13 LİGİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI KURA ÇEKİMİ YAPILDI

2016/2017 Futbol Sezonu U-13 Türkiye Şampiyonası Birinci Kademe Müsabakaları Kura çekimi 05.06.2017 tarihinde Saat 16:00’ da İzmir A.S.K.F.’de yapılmış olup takımların gideceği grup merkezleri aşağıda belirtilmiştir. Bütün takımlarımıza başarılar dileri ... tümünü göster

U16 SERİNTEPE KANDERE VE BUCA GENÇLERBİRLİĞİ 2.KADEMEYE YÜKSELDİ.

2016-2017 SEZONU U-16 LİGİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME MÜSABAKALARINDA AYDIN GRUP MERKEZİNDE SERİNTEPE KANDERE SPOR VE MUĞLA GRUP MERKEZİNDE BUCA GENÇLERBİRLİĞİ TAKIMLARIMIZ GRUP MERKEZİ ŞAMPİYONU OLARAK 2.KADEMEYE YÜKSELME BAŞARISI GÖSTERMİŞLERDİR. İKİ KULÜBÜMÜZÜ ... tümünü göster

Bölgesel Gelişim U17 Ligi'nde şampiyon Altınordu

Antalya'da düzenlenen Bölgesel Gelişim U17 Ligi finallerinde, Bucaspor'u 1-0 mağlup eden Altınordu A.Ş. şampiyon oldu.Bucaspor, Bölgesel Gelişim U17 Ligi Türkiye İkincisi unvanını alırken, Trabzonspor A.Ş.'yi 2-1 yenen Bursaspor, Bölgesel Gelişim U17 Ligi Türkiye Üçüncüsü o ... tümünü göster

2.AMATÖR KÜME PLAY-OFF KURA ÇEKİMİ

2.AMATÖR KÜMEDE GRUPLARINDA İKİNCİ OLARAK PLAY-OFF OYNAMAYA HAK KAZANAN TAKIMLARIMIZIN PLAY-OFF KURA ÇEKİMİ 07 HAZİRAN 2017 ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT 13.30 DA İZMİR ASKF DE YAPILACAKTIR. ... tümünü göster

U-13 YARI FİNAL MAÇ SONUÇLARI

31 MAYIS 2017 ÇARŞAMBA GÜNÜ OYNANAN U-13 LİGİ YARI FİNAL MAÇ SONUÇLARI VE BU SONUÇLARA GÖRE OLUŞAN FİNAL FİKSTÜRÜ AŞAĞIDA GÖSTERİLMİŞTİR. FİNAL MÜSABAKALARI SONUNDA GALİP GELEN 4 TAKIM VE PROFESYONEL TAKIMLARININ BULUNDUĞU GRUPTAN ÇIKACAK 2 TAKIMLA BERABER TOPLAM 6 TAKI ... tümünü göster

KULÜPLERİMİZE ÖNEMLİ DUYURU

ÜYE SPOR KULÜPLERİMİZE OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI İLE İLGLİ DUYURU İzmir Amatör Spor Kulüplerimizin Olağan Genel Kurul Toplantısı ile İlgili Genel Kurulda belirledikleri Delege İsimlerinin hazırlanacak Haziruna esas olmak üzere 09 Haziran 2017 Tarihi mesai bitimine kadar ... tümünü göster

U-13 LİGİ PLAY-OFF MAÇ SONUÇLARI

26-29 MAYIS 2017 TARİHLERİNDE OYNANAN U-13 LİGİ PLAY-OFF ÖN ELEME VE 1.AŞAMA MAÇ SONUÇLARI VE BU SONUÇLARA GÖRE OLUŞAN YARI FİNAL EŞLEŞMELERİ AŞAĞIDA FİKSTÜRDE GÖSTERİLMİŞTİR. PLAY-OFF MÜSABAKALARI ÖNCESİNDE PLAY-OFF OYNAMAYA HAK KAZANAN TAKIMLARIMIZA KUPALARI İZMİR AM ... tümünü göster

Bölgesel Gelişim U16 Ligi'nde şampiyon ALTINORDU

Antalya'da düzenlenen Bölgesel Gelişim U16 Ligi finallerinde, Fenerbahçe A.Ş'yi 2-0 mağlup eden Altınordu A.Ş. şampiyon oldu. Fenerbahçe A.Ş. Bölgesel Gelişim U16 Ligi'ni ikinci olarak tamamlarken, Göztepe A.Ş'yi 3-2 yenen Aytemiz Alanyaspor Türkiye üçüncüsü oldu. WOW Topkap ... tümünü göster